Zaloguj się, aby obserwować  
Matt1801_94

Jaką gre kupiłeś/aś ostatnio?

1206 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2007 o 22:12, PRINCE JANEK napisał:

1, 26 zł? A to cena wygórowana. Pewnie więcej za przesyłkę dałeś he he. Ja też kiedyś już dosyć
dawno kupiłem na Allegro grę za 2 czy 3 złote :) Ale bezsensu ta gra była nazywała się Beach
soccer - stara i nudna.


akurat odebrałem ją osobiście :) Za cale 1,25 super, oryginalna w dodatku gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co ostatnio kupiłem? Dużo tego było już nawet nie wiem co było ostatnie. Neverwinter Nights 2 z platyny albo Medieval II Total War - Kingdoms, z tej racji że na biurku jeszcze leży to pierwsze to stawiam na NWN2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem Warhamme Mark of Chaos na Allegro za 39.99 - zafoliowane i Obliviona, teraz tylko czekam, aż zakupie nowego kompa, z czym chyba poczekam do grudniowej obniżki cen, a do tego musiałbym pójść do banku przelać kasę z jednego konta na 2 a nie chce mi się, więc mogę czekać do grudnia :), albo i styznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dzięki Probos że mi przypomniałeś - sprzedaję M2:TW, a wczoraj kupiłem kolekcjonerkę, więc można powiedzieć, że ostatnim zakupem była właśnie EK M2:TW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne gry jakie kupiłem w tym roku( chodzi mi o te pudełkowe a nie z czasopismami:) ) to Jade Empire : Edycja Specjalna kupiona w kwietniu, i 3 tygodnie temu kupiłem Neverwinter Nights 2 w platynowej kolekcji. JEstem bardzo zadowolony z tych gier. Teraz jeszcze czekam na dodatek do NWN 2 i Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnia moja nie z czasopisma to Two Worlds. wiedźmin zamówiony. W kolejce lost planet, bioshock, MoH: Airborne i dodatek do FEAR (plan na ten rok :)
a z czasopism - G2 +NK z CDA i Delta Force: Helikopter w ogniu z PLAY-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem GTA Trylogia i Prince of Persia: Dusza Wojownika z Kolekcji Klasyki. A jeszcze wcześniej m.in. Half-Life 2: Game of the Year Edition i Empire Earth 2 z dodatkiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować