Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań testerem Wiedźmina

166 postów w tym temacie

Czy już kiedyś nie były zapisy na testowanie tej gry. I jeszcze po jakiego grzyba do polskiej gry znać trzeba język Angielski już widzę że komuś będę musiał skopać dobrze Dup.. jeżeli w wersji polskiej będę musiał czytać napisy jak wyjdzie ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no, w sumie fajna praca, ale pewnie nie łatwa xD. Już sobie wyobrażam jak dostaje szału przechodząc po raz n-ty ten sam fragment gry ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Wczoraj skończyłem 21 lat... FCE mam od 2 lat... Czasu w te wakacje wyjątkowo dużo... I tylko do Warszawy jakieś 400 kilometrów ;( Gdyby otworzyć jakieś oddziały np. we Wrocławiu (np. poprzez skumanie się z CDA ;) to bez mrugnięcia okiem bym się na to pisał... A tak można tylko marzyć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też 18 lat skończyłem już jakiś czas temu, angielski znam, powiedzmy, na średnim poziomie, tyle że też do Warszawy mam daleko i jest jeszcze coś - mam już jedną pracę :)
Ale fajnie by było sobie Wiedźmina potestować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być w creditach... MARZENIE :(. Ale niestety mam tylko 16 lat :/. Pyzatym mieszkam w Rybniku, a to okropnie daleko od Warszawy. Rodziny w stolicy brak a na hotel kasy brak :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować