Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań testerem Wiedźmina

166 postów w tym temacie

Szkoda że mam 120km do Wawki...
Choć szczerze mówiąc to i mam ciekawsze zajęcia w wolnym czasie niż testowanie 8h non stop niedorobionego Wiedźmina, wolę poczekać na pełen produkt i sobie potem go dawkować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to Kukowsky ujął to wszystko NAJLEPIEJ =D Zapomniałem o tym napisać .. :P
Nie wiem też w czym problem .. Przeciez wiadomo, że wszędzie można zatrudniać jedynie osoby pełnoletnie, wiec nie rozumiem wiekszosci komentarzy .. heh Możecie mieć jedynie wyrzuty do swoich rodziców, że tak późno się o Was starali ... =P ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zauważyłem wczoraj tego newsa na stronie "Wiedźmina", ale po ujrzeniu jego daty, dn. 19 lipca, pomyślałem, że to pewnie już za późno. Ale skoro tak... ;>

Tak sobie myślę... świetnie byłoby się zgłosić, tylko że należałoby sobie znaleźć w Warszawie jakąś chałupę :/ .

I matula przestałaby narzekać, że miałem sobie znaleźć robotę, a nic nie robię ;P .

PS CDP "Półtora miesiąca" - czyli do kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 16:21, hallas napisał:

Wiem ale esport to nie praca.

Hmmm ^^, to czym jest definicja nie fizycznej pracy jeśli nie spędzanie określonej liczby godzin dziennie przy zleconym przez kogoś zajęciu, za które dostaje się cykliczne wynagrodzenie?
Może chodzi Ci o to, że esport daje lepsze wynagrodzenie przy wygodniejszym zajęciu, najczęściej pasji? ^^

Dnia 30.07.2007 o 16:21, hallas napisał:

Ja nie narzekam na te testy z powodu tego, że odbywają się w Warszawie a nie za pośrednictwem
netu - nie czuję się z tego powodu dyskryminowany - doskonale rozumiem dlaczego tak się dzieje.
Uważam, że mógłbym sporo bugów znaleźć ale to już doprawdy nie mój problem.

Owszem, mój też nie. Ale to nie powód do robienia wyrzutów innym, że chcieliby a nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no ...
18 jest, Warszawa nie, angielski jest(zaawansowany), ale FCE ? nawet nie znam tego skrótu :PP (serio), albo nie pamiętam !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci... boli was coś ? Pracy, a zwłaszcza tak poważnej (bo wbrew pozorom to nie lekka i przyjemna praca) nie daje się niepełnoletnim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby powiedzieć że granie w noge albo w kosza to praca. No dobra dostaja za bieganie po boisku kase (albo graniu przy kompie :P) Ale prosze ciebie. jakieś treningi pierdoły i wogule. jak ide do pracy 8h 5 dni w tygodniu to wiem ze o 19 moge sobie gdzies wyjsc a nie jakies treningi w q4 czy w jakas inna gre tylko po to zeby puzniej iles godzin siedziec w pomieszczeniu z kilkomasetkami ludzi i grac w gre. pozatym wynagrodzenia sa lepsze od tych normalnych tylko w przypadku topowych miejsc :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoxx, widziałem co napisał i o to samo mi chodziło, ale źle to ująłem ^^ .. Bo wiadomo raczej jakie kryterium wiekowe będzie wymagała gra Wiedźmin ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FCE to skrót od kursu średniozaawansowanego angielskiego :PP wpisz w google to sie dowiesz wiecej :PP

Ale jeśli uważasz że jesteś zaawansowany to nie powinieneś mieć problemu z tym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maddoxx - dzięx qrcze teraz pamiętam i na google sprawdziłem ze to First Certificate in English to po przypomnieniu o tym :D degraduje się na średnio zaawansowanego :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem :P w ten sposób troche trudno się porozumiec :P Ale ja ci powiem jedno. sam mam 17 lat i denerwóje mnie to że na około wszyscy gadają ok wieku. Ojciec kiedyś mi powiedział i to napisałem (pracuje teraz dorywczo na kafejce bo myślałem że to bedzie dobry sposób na łatwą kase) żadne zajęcie stające się rutyną nie jest fajne co za tym idzie żadna praca nie jest fajna. A tu jakiś przeczytał że może zostać testerem wiedźmina i myśli że będzie się świetnie bawił i zarabiał kokosy a jak się okazuje że sie nie kwalifikuje to obraza majestatu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować