Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Hej potrzebuje paru informacji na temat tej gry
1) czy da sie aby nad głowami wojakow nie był ikonek co przeszkadza podczas ogladania powtorek
2)w jaki sposob mozna dac napisy w programie hypercamera cos w rodaju filmowych napisow pokazuja sie wtedy kiedy musza
czy ktos cos wie na ten temat?
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 04:03, M1chał napisał:

Jak to jest z dodatkiem do CoHa? W CDA jest reklama, że jest w serii Top Seller. Jednak
ani w empiku ani w sklepie gramu nie ma czegoś takiego.


Tu podstawka w wersji Topseller http://www.gram.pl/sk6_9w3hHu7_Company_of_Heroes_Kompania_Braci.html

A tu dodatek :P http://www.gram.pl/sk0_9w7eGe0_Kompania_Braci_Na_linii_Frontu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:07, Xantes napisał:

Mój błąd polegał na tym, że wpisywałem do wyszukiwarki "Company of Heroes" i znajdowało podstawkę bo dodatek nazywa się.. Kompania Braci: Na linii frontu. Jak wpisałem "kompania braci" to znajdowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak to jest z limitem populacji ?? Ile co zajmuje. Z tego co zauważyłem to z piechoty chyba tylko snajper zajmuje nieproporcjonalnie do liczebności. Oddział piechoty 6 osobowy to 6 populacji, moździerz z obsługą 3 populacji. A ile czołgi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 11:55, Kerigun napisał:

Mam pytanko. Jak to jest z limitem populacji ?? Ile co zajmuje. Z tego co zauważyłem
to z piechoty chyba tylko snajper zajmuje nieproporcjonalnie do liczebności. Oddział
piechoty 6 osobowy to 6 populacji, moździerz z obsługą 3 populacji. A ile czołgi ??


A nie wyświetla się przy produkcji jednostki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z patchowaniem gry.Nieraz podczas instalacji patcha pojawia mi sie blad i musze reinstalowac gre patche sa dobre i ten blad wystepuje podczas instalowania roznych wersij patchy raz tu raz tu.Napisalem do thq i odpisali mi zebym przeskanowal plytke w poszukiwaniu bledow takim programem nazywa sie "md5summer".Znalazlo mi sporo bledow wsrod plikow napisali ze jezeli bledy beda trzeba wymienic plyte,niewiecie czy da sie to jakos inaczej zrobic czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem coś takiego co prawda dosyć dawno ale może koledze chodzi o ten sam błąd. Otóż ściągałem patcha instalowałem i wyskakiwał błąd niestety nie pomnę jakiej treści ale wyskakiwał ;) i receptą na to okazało się posiadanie ok 10-12 GB wolnego miejsca na dysku wtedy bezbłędnie się instalował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 15:42, Sycylius napisał:

> (...)


Ale ja posiadam około 150giga wolnego miejsca na jednej partycji...wiec to raczej nie
oto chodzi

Szkoda że niestety nie udało mi się tobie pomóc w tej sytuacji albo skorzystasz z "alternatywnej wersji gry" albo po prostu wymienisz płytę. A pytałeś w pomocy technicznej CDP ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm może to gdzieś było tutaj, ale 180 stron łatwo nie sprawdzę, więc mam nadzieję, że wybaczycie :) (a jak nie to jednak będę się przekopywał).
Mam podstawkę i dodatek.
Mianowicie, kiedy chcę dołączyć do gry wieloosobowej, wywala mi "Błąd routera. Nie udało się połączyć z..."
Nie wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Moje łącze to livebox 512kb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 10:08, czupryn napisał:

hmmm może to gdzieś było tutaj, ale 180 stron łatwo nie sprawdzę, więc mam nadzieję,
że wybaczycie :) (a jak nie to jednak będę się przekopywał).
Mam podstawkę i dodatek.
Mianowicie, kiedy chcę dołączyć do gry wieloosobowej, wywala mi "Błąd routera. Nie udało
się połączyć z..."
Nie wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Moje łącze to livebox 512kb/s.


Nie jesteś jedyny sam nie wiem co to powoduje ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem rozwiązanie, jeśli łączysz się przez router to trzeba odblokować porty
UDP 6112
UDP 30260
Po tym wszystko działa. Jeśli chodzi o liveboxa, to robisz to poprzez konfiguracja ---> serwery lan, tam odblokowujesz te porty i powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem z Luk Zombi przeciw komputerowi , znaleźliśmy ciekawy bug . Otóż grając Brytolami ( ja ) wybrałem sobie drzewko inżynierów . Zaczynamy wygrwać z kompem i jadę churchilem do bazy i biorę umiejętność ,, okopania czołgu " No i on sie okopuję i nagle zaczyna jeździc po całej mapie wraz z tym okopaniem xD

Zaraz zamiescze powtorke tego cuda :D

http://rs119l3.rapidshare.com/cgi-bin/upload.cgi?rsuploadid=149819842687457355

Miłego ogladania . Akcja z czołgiem zaczyna się pod koniec gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 16:35, Ryan Kam napisał:

Jak grałem z Luk Zombi przeciw komputerowi , znaleźliśmy ciekawy bug . Otóż grając Brytolami
( ja ) wybrałem sobie drzewko inżynierów . Zaczynamy wygrwać z kompem i jadę churchilem
do bazy i biorę umiejętność ,, okopania czołgu " No i on sie okopuję i nagle zaczyna
jeździc po całej mapie wraz z tym okopaniem xD

Zaraz zamiescze powtorke tego cuda :D

http://rs119l3.rapidshare.com/cgi-bin/upload.cgi?rsuploadid=149819842687457355

Miłego ogladania . Akcja z czołgiem zaczyna się pod koniec gry .

Miałem to samo plus inżynierowie przechodzący przez zniszczone mosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2008 o 18:04, prf napisał:

Miałem to samo plus inżynierowie przechodzący przez zniszczone mosty.


Ja jeszcze miałem taki sympatyczny bug że na mapie Dolina rzeki Vire Piechota przechodziła po dnie rzeki koło mostu (Nie mówię tu o brodzie na środku mapy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a aj bym chciał zapytać o jakiś dobry sposób na okopy brytów, gram wermachtem, jeśli okopów jest wiele, przy tym obstawione 17 funtówkami, bez możliwości przejścia jakoś obok, da się z tym poradzić? Dotychczas bombardowałem to z dział rakietowych, jednak skutek był różny, a przeciwnik często namierzał je i ostrzeliwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 12:41, czupryn napisał:


Czyli sytuacja że bryci się okopują, i czekają aż zaatakujesz?
Najlepiej jest mieć wtedy doktrynę terroru, i atakować rakietami zapalającymi, albo V1.
"Chodzące Sztukasy"(czy jakoś tak) czyli artyleria rakietowa na halftruckach też jest dobra, bo można szybko się przemieścić. Zrób trochę wojska, i po kilku salwach artylerii zaatakuj. Jesli bryt ma dużo struktur obronnych, to zapewne nie będzie miał zbyt wiele wojska, ale zawsze bądź gotowy na jakiś kontratak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować