Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie


Ten komunikat co dalas wyzej wyswietla sie wtedy kiedy masz za malo miejsca na dysku by zainstalowac patcha . Z doswiadczenia wiem ze okolo 4-5 gb jest potrzebnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przed chwilą patcha 1.0->2.101 1.8GB zainstalowałam.

Na C mam ponad 1GB wolnego, ale na I już mam 130GB. ;]

Tempy mam na D, specjalnej partycji 2GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 23:36, Miniu napisał:

No prosze okazalo sie ze istnieje mod ktory pozwala duzo bardziej odalic kamere i co wiecej
nie ma problemu by grac w grach rankingowych . Zaiste dzien pelen niespodzianek
http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=172022&page=5&pp=15

Ten koles ''diLuca'' podzielił się w końcu informacją jak uaktywnić ten "mod" czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam farta . Dobrze że tego patcha nie instwalowałem bo by były jaja jak berety . Cała gra by poszła sie rąbac a tego bym nie zniósł . Przepadłbym mi bym ukochany sierżant i statystyki :)

Relic to naprawde dziadostwo . Co z tego ze zrobili super gre skoro tak zbugowaną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki bu Ci nie przepadły, niby jak? Wszystkie dane przechowuje Relic online więc po reinstalu odzyskujesz swój profil... No chyba, że zapomniałeś hasła ;)

Swoją drogą to nie wiem co się z nimi dzieje. Wypuszczają patcha, później się okazuje, że jest jakiś problem, ale nic więcej nie mówią. Ciekawe jaki to problem był, jeśli jednak na 2.200 dało się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panwie to teraz skoro przeinstalwalem gre i mam zaisnstalowanego patcha 2.103 to czy moge uz instalowac 2.200 czy czekac bo bym chcial zagrac ale pisze mi ze potrzeba jest aktualizacja. Czy ona jest juz "dobra" i czy jak zainstaluje to czy bedzie wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi powiedziec dlaczego gra wolno chodzi na max detalach (opposin fronts) poza AA (brak)
w tescie wydajnosci wychodzi ze mam srednio 40 fps to czemu chodzi wolno ? bo jakos nie wierze ze mam slaby sprzet na max (wiedzmin chodzil na max)

Intel Quad 2,6
2GB Ramu 800
Geforce 8800 GT 512 (notabene w pudelku byl company of heroes)
vista64

sterowniki i latki zainstalowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 12:46, Executor napisał:

czy ktos moze mi powiedziec dlaczego gra wolno chodzi na max detalach (opposin fronts) poza
AA (brak)
w tescie wydajnosci wychodzi ze mam srednio 40 fps to czemu chodzi wolno ? bo jakos nie wierze
ze mam slaby sprzet na max (wiedzmin chodzil na max)

Intel Quad 2,6
2GB Ramu 800
Geforce 8800 GT 512 (notabene w pudelku byl company of heroes)
vista64

sterowniki i latki zainstalowane

no bo na dx 10 i max detale to niestety za słaby sprzęt :P - dla dx 10 nie ma jeszcze dobrego sprzętu i tyle - przełacz na dx 9 i graj na maxa bez problemu - róznice minimalne w czasie gry nie zauważalne !
sam w dx 9 na c2duo e6750 + 4gb ramu 800 i gf 8800 gts gram na maxa - 1440x900 :)
o crisisie i dx 10 nie wspomnę :P - na xp i dx 9 działa 30 % szybciej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 13:22, scott napisał:

no bo na dx 10 i max detale to niestety za słaby sprzęt :P - dla dx 10 nie ma jeszcze dobrego
sprzętu i tyle - przełacz na dx 9 i graj na maxa bez problemu - róznice minimalne w czasie
gry nie zauważalne !
sam w dx 9 na c2duo e6750 + 4gb ramu 800 i gf 8800 gts gram na maxa - 1440x900 :)
o crisisie i dx 10 nie wspomnę :P - na xp i dx 9 działa 30 % szybciej heh


mam max ale zmienilem z ultra na wysokie i dziala juz normalnie ale to dziwne :)
a moze mi tkos powiedziec fachowo o tym AA ?? widac to golym okiem czy nie ? bo nigdy nie wiem czy go wlaczac czy nie. a miedzy dx 9 a dx 10 to jest jakas roznica w grze ?? bo chyba faktycznie tego nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2007 o 15:24, Executor napisał:

a moze mi tkos powiedziec fachowo o tym AA ?? widac to golym okiem czy nie ? bo nigdy nie wiem
czy go wlaczac czy nie. a miedzy dx 9 a dx 10 to jest jakas roznica w grze ?? bo chyba faktycznie
tego nie widze...

to "wygładzanie krawędzi" i widać to gołym okiem teksturki nie są poszarpane - takie płynne - sam zobacz na modelach postaci, budynków
między dx 9 a dx 10 jest kosmetyczna różnica nie adekwatna do straty płynności jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w walce to grając nawet na minimalnych detalach nie widać różnyci między max no chyba ze ktoś lubi oglądać widoczki to wtedy :) dx9 na full coch wygląda bardzo ładnie i nie ma sensu ulepszać na siłę coś co i tak jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle że dodatek jest ciekawszy co do długości kampanii to tak ma 2 misje więcej ;) No ale są dwie kampanie Operacja Market Garden gdzie grasz Panzer Elite i Wyzwolenie Caen gdzie grasz Brytyjczykami, jako ciekawostka powiem że nie ma tylu map ile jest misji tylko tak jak np. na mapie miasta Caen są aż 3 misje, ale w każdej zajmujesz się inną jej częścią. Jak masz jakieś jeszcze pytania to postaram się na nie odpowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować