Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 19:12, Luk Zombi napisał:

Nie rozumiem problemu... mam PL i u mnie normalnie ściąga i normalnie działa, gra sama
wybiera z serwera łatki do odpowiedniej wersji językowej.

Hm, no to ok. :P

hallas ===> Dobra, najpierw to kupię, potem będę się martwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 18:36, Mściwój napisał:

NO WIEM! Tylko, że tych patchy jest tyle, że za cholerę nie wiem, które instalować, a
których nie... Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, co mam ściągnąć i w jakiej kolejności zainstalować?

Jeżeli masz zainstalowany dodatek wystarczy ze po kolei zainstalujesz te oto patche, w kolejności oczywiście od najstarszego.

A tu masz link skąd je szybko pobierzesz: (oczywiście wybierz te polish;])
http://cohpatch.relic.com/index.html

20080930154825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że jest taka sytuacja ty grasz We a twój partner w grze Pe.
1. Wzywasz Tygrysa, tracisz go tak aby jego wrak był bezpieczny, tą czynność powtarzasz np. 5 razy.
2. Twój kolega używając pojazdu o nazwie "BerteTiger" po kolei naprawia wraki Tygrysa.
Takim sposobem masz 5 tygrysów, zastanawiam się jeszcze ponieważ nie jestem pewien czy limit populacji ograniczy ich liczbę, chyba że powtórzysz 1. wiele razy i wykonując 2. nie będzie tego ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 15:48, Draco X napisał:

A tu masz link skąd je szybko pobierzesz: (oczywiście wybierz te polish;])

Hihi, z tamtego serwera miałem transfer 50 kb/s, a z gram.pl 150 kb/s. :P Czemu wy tak psy wieszacie, na gramowych serwerach, są całkiem szybkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 16:28, tomeksmy01 napisał:

Załóżmy że jest taka sytuacja ty grasz We a twój partner w grze Pe.
1. Wzywasz Tygrysa, tracisz go tak aby jego wrak był bezpieczny, tą czynność powtarzasz
np. 5 razy.
2. Twój kolega używając pojazdu o nazwie "BerteTiger" po kolei naprawia wraki Tygrysa.
Takim sposobem masz 5 tygrysów, zastanawiam się jeszcze ponieważ nie jestem pewien czy
limit populacji ograniczy ich liczbę, chyba że powtórzysz 1. wiele razy i wykonując 2.
nie będzie tego ograniczenia.

Ta, pewnie, tylko weź przez ten czas kontroluj sytuację, staraj się nie stracić Bergertigera (bo tak to się pisze), kontroluj teren gdzie leżą wraki Tygrysów, pilnuj żeby nic ich nie rozjechało bo wtedy znikną i to przez 100 lat bo tyle zajmie podnoszenie aż tylu wraków. Poza tym to bez sensu bo tylko tracisz bezsensownie punkty pozwalając sobie zniszczyć Tygrysa a 900 pkt. piechotą nie chodzi...:] Rozumiem ze chodzi ci chyba o to że da się podnieść wrak Tygrysa mając już na polu walki jednego sprawnego jednak przyznaj ze robienie takich akcji po to by mieć milion Tygrysów jest trochę bezsensowne i nieskuteczne.

Msciwój--->
Nie ma za co. xD a co do tego transferu to uwierz że nie wszystkie z tych patchy będą się pobierać z taką prędkością...:] Przynajmniej ja tak miałem, cóż faktem jest że zdaniem wielu transfer z gram.pl trochę zamula...;p A wyjątek tylko potwierdza regułę...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 17:51, Mściwój napisał:

> A tu masz link skąd je szybko pobierzesz: (oczywiście wybierz te polish;])
Hihi, z tamtego serwera miałem transfer 50 kb/s, a z gram.pl 150 kb/s. :P Czemu wy tak
psy wieszacie, na gramowych serwerach, są całkiem szybkie...

Jeśli zamierzasz kupić podstawkę + dodatek z platynowej kolekcji to nic nie ściągaj. Wszystkie patche są dostępne na osobnej, trzeciej płycie. Wiem z pewnego źródła, sam kupiłem parę dni temu :). Choć faktycznie wszystko zaczyna się ściągać automatycznie po odpaleniu sieci. Nie ma jednak sensu tracić czasu.

A przy okazji. Nie lubię RTSów drugowojennych, a gdzieś kiedyś przeczytałem, że CoH to jak Call of Duty, tylko teraz stoi się szczebel wyżej w hierarchii. To kupiłem, bo jestem fanem serii CoD. Jednym zdaniem: gra jest genialna. Od czasów StarCrafta (który bynajmniej z drugą wojna nic wspólnego nie ma :)) to pierwsza strategia, która tak mnie wciągnęła fabułą i realizacją. Nawet Medieval II: TW to przy tym efektowna graficznie niedoróbka ze względu na kładące cały rozmach debilne AI.

Świetna gra. Szkoda, że trochę czasu minęło zanim się zorientowałem, ale za to jaka teraz cena jest przystępna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 19:21, Draco X napisał:

Ta, pewnie, tylko weź przez ten czas kontroluj sytuację, staraj się nie stracić Bergertigera
(bo tak to się pisze),


Akurat dokładnie nie martwiłem się o poprawność jego nazwy bo i tak każdy wie o co chodzi.

kontroluj teren gdzie leżą wraki Tygrysów, pilnuj żeby nic ich

Dnia 30.09.2008 o 19:21, Draco X napisał:

nie rozjechało bo wtedy znikną i to przez 100 lat bo tyle zajmie podnoszenie aż tylu
wraków. Poza tym to bez sensu bo tylko tracisz bezsensownie punkty pozwalając sobie zniszczyć
Tygrysa a 900 pkt. piechotą nie chodzi...:] Rozumiem ze chodzi ci chyba o to że da
się podnieść wrak Tygrysa mając już na polu walki jednego sprawnego jednak przyznaj ze
robienie takich akcji po to by mieć milion Tygrysów jest trochę bezsensowne i nieskuteczne.


Racja, lecz napisałem to jako ciekawostkę, a co do ochrony jego wraku to swój czołg można samemu zniszczyć xD choć taka taktyka większego sensu nie ma a samymi tygrysami bitwy się nie wygra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 20:37, Melchah napisał:

Jeśli zamierzasz kupić podstawkę + dodatek z platynowej kolekcji to nic nie ściągaj.


A ja już ściągnąłem te 400 MB patchy. ^^ Ale nieważne, jutro wycieczka do Empiku! [diaboliczny śmiech]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując CoH z topsellera dużo będę musiał pobrać patchy?? W jakiej wersji jest gra z TSa?? Bo najnowsza jest 2.301. Mam nadzieję że to tylko kilka albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:41, MasterHeroes napisał:

Kupując CoH z topsellera dużo będę musiał pobrać patchy?? W jakiej wersji jest gra z
TSa?? Bo najnowsza jest 2.301. Mam nadzieję że to tylko kilka albo wcale.

W ogóle nie kupuj z Topsellera, dołóż dwie dyszki i kup w platynie w komplecie z dodatkiem. Za 20 zł dostaniesz dodatkowo dwie armie, dwie kampanie i ogólnie masę "funu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem - żaden z patchy nie chce mi się zainstalować - jedne wywala błąd że to nie jest program na 64 bitowy system, drugi po prostu się sypie. Co robić? Mam Winde Vista x64. Próbowałem zainstalować patcha w wersji polskiej (taką mam) jak i angielskiej, ale obie nie działają. Dzięki z góry za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:41, MasterHeroes napisał:

Kupując CoH z topsellera dużo będę musiał pobrać patchy?? W jakiej wersji jest gra z
TSa?? Bo najnowsza jest 2.301. Mam nadzieję że to tylko kilka albo wcale.

Jakieś... 3 GB zapewne. Nie jestem pewien czy TS ma dodatkową płytę z łatami... Lepiej z miejsca kupić Platynę lub ewentualnie sam dodatek z TS i poczekać aż CoH będzie w Ekstra Klasyce. Your choice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:14, prf napisał:

Mimo tylu poprawek gra nadal jest pełna błędów.

W życiu nie widziałem takich baboli w tej grze a gram już sporo. Jestem pewien że to tylko z powodu twoich przesadzonych ostawień graficznych, co wnioskuję z napisów na screenach.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:10, Draco X napisał:

W życiu nie widziałem takich baboli w tej grze a gram już sporo. Jestem pewien że to
tylko z powodu twoich przesadzonych ostawień graficznych, co wnioskuję z napisów na screenach.:]

Coś jest na rzeczy. Co ciekawsze - ja osobiście widziałem takie rzeczy w wersji 2.3coś gdy grałem tylko w nowe kampanie, natomiast w czasie gdy grałem również w multi nie zauważyłem takich baboli. Za wysokie ustawienia to swoją drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:21, hallas napisał:

> W życiu nie widziałem takich baboli w tej grze a gram już sporo. Jestem pewien że
to
> tylko z powodu twoich przesadzonych ostawień graficznych, co wnioskuję z napisów
na screenach.:]
Coś jest na rzeczy. Co ciekawsze - ja osobiście widziałem takie rzeczy w wersji 2.3coś
gdy grałem tylko w nowe kampanie, natomiast w czasie gdy grałem również w multi nie zauważyłem
takich baboli. Za wysokie ustawienia to swoją drogą...

Myślę że ten niewidzialny most na pierwszym screenie to z pewnością jedynie artefakt, co wynika ze zbyt wysokich ustawień graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, takie bugi się zdarzają niezależnie od ustawień. ja miałem parę niezłych:

Piechota galopująca po dnie rzeki Vire, albo na mapie Scheldt (tak to się pisze?) na małym moście tylko dla piechoty gość przeprowadził Mardera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie rozumiem czegoś..
Raz jak zbudowałem Chodzące Sztukasy i ulepszyłem je do 3 poziomu to waliły serię jedną po drugiej, bez żadnego ładowania. W innej grze Sztukasy na 3 poziomie już nie mogły tego robić, trzeba było pomiędzy salwami czekać na załadowanie od nowa, jak to jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 16:01, Draco X napisał:

Kurcze, nie rozumiem czegoś..
Raz jak zbudowałem Chodzące Sztukasy i ulepszyłem je do 3 poziomu to waliły serię jedną
po drugiej, bez żadnego ładowania. W innej grze Sztukasy na 3 poziomie już nie mogły
tego robić, trzeba było pomiędzy salwami czekać na załadowanie od nowa, jak to jest????

Błąd gry.Których zresztą pełno w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować