Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2008 o 16:52, xDeuSx napisał:

> > 1.0 To edycja premierowa gry, dodatek to 2.XXX, będziesz musiał ściągnąć parę,
ale
> to
> > góra pół godziny-godzinę trwa, chyba że masz Neozdradę 512 :]
> No to super, moje łącze to jakieś 1 megabit... Ale widzę na serwerze gram.pl patcha
1.71
> >> 2.101... Nie no. Zmiana pytania. Co będę musiał ściągnąć i w jakiej
kolejności
> zainstalować po kupnie gry z serii Platynowa Kolekcja, żeby grać w multi?


W tej serii Coh dopiero wyszedł więc dużo osób pewnie jeszcze go nie nabyło więc skąd mają wiedzieć ? A jeśli masz zamiar nie sciągać poprzez gre włóż płytę i wybierz na ekranie aktualizacje czy cos takeigo wtedy na stronie internetowej bedziesz mial patche w kolejnosci (chyba) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czasami CoH przedstawia swe niesamowicie głupie oblicza...xD Ostatnio obserwowałem zażarty pojedynek mojej Pantery vs. Sherman wroga. Dwa pierwsze strzały zniszczyły go niemal doszczętnie, trzeci nie trafił, czwarty uszkodził silnik, piaty zniszczył działo, szósty znów nie trafił, siódmy wreszcie dokończył zadanie.... Nic dziwnego że Niemcy przegrali te wojnę...xD Inna irytująca rzecz to to, że często gdy jakiś pojazd otrzyma ostateczny cios dostaje nagle niesamowitego kopa i z dumnym napisem "poza kontrolą" nad wieżyczką szarżuje na najbliższą przeszkodę... Niby fajne ale taki Tygrys wygląda głupio gdy po krytycznym trafieniu rozpędza się niczym dragster do prędkości nigdy będąc nieuszkodzonym nieznanej i po wjedzie na mały krzaczek eksploduje niczym beczka benzyny...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:17, Draco X napisał:

Inna irytująca rzecz to to, że często gdy jakiś pojazd otrzyma
ostateczny cios dostaje nagle niesamowitego kopa i z dumnym napisem "poza kontrolą" nad
wieżyczką szarżuje na najbliższą przeszkodę... Niby fajne ale taki Tygrys wygląda głupio
gdy po krytycznym trafieniu rozpędza się niczym dragster do prędkości nigdy będąc nieuszkodzonym
nieznanej i po wjedzie na mały krzaczek eksploduje niczym beczka benzyny...;p

No mnie też dobija zniszczony pojazd nagle niesamowicie przyszpiesza bo jest poza kontrolą. Niby błąd ale taki miły błąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak już wyśmiewamy się z naszej ulubionej gry to fajne jest to ze mozna mieć tylko jednego Tygrysa skoro napisane jest w warunkach "dostępne są tylko dwa Tygrysy..."xD Trochę to kopie w krocze jeśli ktoś zaufał taktyce Blitzkriegu...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:27, Draco X napisał:


Jak się potrafi, to i z jednego tygrysa można zrobić świetny użytek.
A jego działanie psychologiczne...
Kiedyś mnie tak męczył przeciwnik, co jakiś czas podjeżdżał tygryskiem pod moje linie, rozwalił mi jakiś pojazd i uciekał.
Może to głupi brzmi, ale niemieckie czołgi, i ogólnie armia ma ogromnie działanie psychologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 16:52, xDeuSx napisał:

Po zainstalowaniu i odpaleniu "Na Linii Frontu" gra sama zacznie pobierać wymagane komponenty,
wystarczy tylko zatwierdzać pobierania i instalacji.

E, ale czy ona na pewno będzie ściągać patche do polskiej wersji? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:33, Rumcajs52 napisał:

>
Jak się potrafi, to i z jednego tygrysa można zrobić świetny użytek.
A jego działanie psychologiczne...
Kiedyś mnie tak męczył przeciwnik, co jakiś czas podjeżdżał tygryskiem pod moje linie,
rozwalił mi jakiś pojazd i uciekał.
Może to głupi brzmi, ale niemieckie czołgi, i ogólnie armia ma ogromnie działanie psychologiczne.

A tu masz rację, alianci robią pod siebie na widok Tygrysa Królewskiego lub Jagdpanthery... A dźwięk nadlatującej V1 sprawia że wszystko co alianckie na mapie spieprza jak najdalej...;p

--->Msciwój

Na pewno nie będzie ściągać polskich prawek, przynajmniej tak mi się wydaje.. Poszukaj w necie wszystkich potrzebnych patchy i lepiej nie ściągaj z gram.pl gdyż nie wiedzieć czemu transfer niektórych trwa tu czasami z prędkością 2 BITÓW!!! na sek.... Nigdy nie zapomnę tego komunikatu-"przewidywany czas ściągania-16 dni...xD I pamiętaj żeby ściągnąć polską wersję poprawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:27, Draco X napisał:

Na pewno nie będzie ściągać polskich prawek, przynajmniej tak mi się wydaje.. Poszukaj
w necie wszystkich potrzebnych patchy i lepiej nie ściągaj z gram.pl gdyż nie wiedzieć
czemu transfer niektórych trwa tu czasami z prędkością 2 BITÓW!!! na sek.... Nigdy nie
zapomnę tego komunikatu-"przewidywany czas ściągania-16 dni...xD I pamiętaj żeby ściągnąć
polską wersję poprawki...


NO WIEM! Tylko, że tych patchy jest tyle, że za cholerę nie wiem, które instalować, a których nie... Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, co mam ściągnąć i w jakiej kolejności zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:27, Draco X napisał:

Jak tak już wyśmiewamy się z naszej ulubionej gry to fajne jest to ze mozna mieć tylko
jednego Tygrysa skoro napisane jest w warunkach "dostępne są tylko dwa Tygrysy..."xD
Trochę to kopie w krocze jeśli ktoś zaufał taktyce Blitzkriegu...;p


Jak ktoś potrafi i umie może mieć i pięć Tygrysów :P (I BEZ modów, bugów i błędów :P:P)

A to to pozostałość,w starych wersjach CoHa można było przyzwać dwa Tygrysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2008 o 18:36, Mściwój napisał:

NO WIEM! Tylko, że tych patchy jest tyle, że za cholerę nie wiem, które instalować, a
których nie... Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, co mam ściągnąć i w jakiej kolejności zainstalować?


Masz dodatek. czy podstawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:01, Luk Zombi napisał:

Masz dodatek. czy podstawkę?


Na razie nic, ale kupię w Platynowej Kolekcji i dodatek i podstawkę. Mam tak szybki internet, że pewnie z 10 godzin będę to ściągał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2008 o 19:06, Mściwój napisał:

Na razie nic, ale kupię w Platynowej Kolekcji i dodatek i podstawkę. Mam tak szybki internet,
że pewnie z 10 godzin będę to ściągał...


Jak zainstalujesz dodatek, to łatki same się ściągną i zainstalują w odpowiedniej kolejności. Po prostu włączasz grę, podłączasz ją do internetu i zostawiasz na powiedzmy godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:09, Luk Zombi napisał:

Jak zainstalujesz dodatek, to łatki same się ściągną i zainstalują w odpowiedniej kolejności.
Po prostu włączasz grę, podłączasz ją do internetu i zostawiasz na powiedzmy godzinę.

KOLEŚ!!! Przecież wtedy gra ściągnie patche do angielskiej wersji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gorączkuj się - platyna ma to do siebie, że dodają płyty z łatkami, które ukazały się do gry. O ile pamiętam by grać w necie wystarczy zainstalować dodatek, chyba pięć łatek (razem około 300MB). By uruchomić kampanię i strony konfliktu z podstawki wystarczy włożyć o odpowiednim momencie płytę z podstawką i wpisać klucz CD - chyba gdzieś jest taki wieeeelki przycisk "Dodaj produkt". czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2008 o 19:10, Mściwój napisał:

KOLEŚ!!! Przecież wtedy gra ściągnie patche do angielskiej wersji!!!


Nie rozumiem problemu... mam PL i u mnie normalnie ściąga i normalnie działa, gra sama wybiera z serwera łatki do odpowiedniej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:00, Luk Zombi napisał:

> Jak tak już wyśmiewamy się z naszej ulubionej gry to fajne jest to ze mozna mieć
tylko
> jednego Tygrysa skoro napisane jest w warunkach "dostępne są tylko dwa Tygrysy..."xD

> Trochę to kopie w krocze jeśli ktoś zaufał taktyce Blitzkriegu...;p

Jak ktoś potrafi i umie może mieć i pięć Tygrysów :P (I BEZ modów, bugów i błędów :P:P)

A to to pozostałość,w starych wersjach CoHa można było przyzwać dwa Tygrysy.

No tak ale niestety nie naraz, a co dwa Tygrysy to nie jeden...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:29, xDeuSx napisał:

Tak, polska wersja gry ściąga patche do polskiej wersji gry, logiczne, prawda? ;]

No chyba że koleś zainstalował angielską wersje językowa(bo miał np. dołączoną do karty graficznej) a potem po prostu skopiował plik spolszczający do folderu z grą. Wtedy gra niekoniecznie zacznie ściągać polskie łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować