Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2008 o 21:55, Irc100 napisał:

Panowie gdzie jak mogę powiadomić moderatora o naruszeniu zasad?


Klikajac na glownej stronie forum przycisk "Kontakt z Moderatorem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 21:55, Irc100 napisał:

Panowie gdzie jak mogę powiadomić moderatora o naruszeniu zasad?

Co do Maxis1982. Jesteś aż taki tępy że na stronie dystrybutora gry pytasz się jak zainstalować
piracką wersję i jeszcze o pomoc prosisz. Dzieci neo powinny w tibie grać a nie w porządne
gierki....


Daj mu spokój,nie każdy ma kasę na oryginały,chociaż,że sam piractwa nie popieram.A co do błędu to wejdź może w jakąś tematykę o bugach clear sky.Ta gra po 20 patchu dalej będzie gównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 17:54, CDS_Baxian napisał:

Hehehehe noo mod działa .. i nie działa ..

Mianowicie, Czyste Niebo idealnie biega po mapie i zajmuje punkty, po całej mapie kursują
posiłki i ekipy idące zająć nowe tereny.

Ale mimo że mam zajęte całe bagno, nie mogę przejść do kordonu, ponieważ nie otrzymałem
questa dotyczącego zajęcia bazy bandytów i zajęcia gospodarstwa przy drodze do kordonu.


Hmmm może zająłem to niepotrzebnie nie patrząc na kolejność. Ale w sumie, jeśli tak jest.
To te dwie lokacje nie powinny być zaznaczone do przejęcia. Dopiero w odpowiednim momencie.



Dokładnie to wina braku zajęcia północnego gospodarstwa bez quest-a, aby mieć możliwość przejścia do kordonu musi być zapalona środkowa ikonka i ostatnia ikonka w wojnie frakcji (drugi screen) bez tego niema mowy o przejściu do kordonu. Miałem podobna mukę bez moda na 1.5.04. musiałem czekać kilka godzin az odrodzą się bandyci bo wybiłem ich do nogi siła frakcji (4) czyli żadnego czerwonego punktu na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 23:35, Ajinur napisał:

> Panowie gdzie jak mogę powiadomić moderatora o naruszeniu zasad?
>
> Co do Maxis1982. Jesteś aż taki tępy że na stronie dystrybutora gry pytasz się jak
zainstalować
> piracką wersję i jeszcze o pomoc prosisz. Dzieci neo powinny w tibie grać a nie
w porządne
> gierki....

Daj mu spokój,nie każdy ma kasę na oryginały,chociaż,że sam piractwa nie popieram.A co
do błędu to wejdź może w jakąś tematykę o bugach clear sky.Ta gra po 20 patchu dalej
będzie gównem.


U sporej części gra już po 2 patchu działa bez zarzutu więc zanim zaczniesz wypisywać takie głupoty może naucz się liczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 23:35, Ajinur napisał:

Daj mu spokój,nie każdy ma kasę na oryginały,chociaż,że sam piractwa nie popieram.A co
do błędu to wejdź może w jakąś tematykę o bugach clear sky.Ta gra po 20 patchu dalej
będzie gównem.


Ty chyba zartujesz??!! Mnie na porsche nie stac, to sobie ukradne i luz? No co, nie stac mnie ale ja chce miec...
Jak gosc ma pirata to koniec dyskusji. Zadnego zrozumienia, zadnej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem w końcu mimo bugów i problemów:P
UWAGA MOGĄ BYĆ SPOILERY!!!
I mam jedno do powiedzenia na temat końcówki... Łee... Słabe...
Końcówka kiepawa... Walka ze Striełokiem... Nawet się z miejsca nie ruszyłem... Przycelowałem kilka strzałów i koniec... Żadnych alternatywnych zakończeń... Ech... Słabo...
Przynajmniej wyjaśnione czemu nie ma Czystego Nieba w SoC:)

Ogólnie gra w porządku bardzo ciekawa i rozbudowana. Mimo bugów gra się przyjemnie:) Ale końcówkę skiepścili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzbierałem 100tyś rubli i nie wiem co z tym zrobić ;;))) narazie mam zakończonego questa w jantarze i mogę iść do czerwonego lasu ..ale chyba przyłączę się do wojen frakcji bo dłużej można pograć ... mam też pyatnie czy złotą rybkę (artefakt potrzebny do zwiększenia udźwigu lub inny) można znaleźć na: wysypisku, jantarze, dolinie mroku, czy tylko w czerwonym lesie ( ja tam ją znalazłem ale wgrałem wcześniejszego save żeby zdobyć więcej pieniędzy i do czerwonego lasu narazie nie idę). Drugie pytanie gdzie można ulepszyć save na maksa i kałasznikowa ( mam ulepszoną seve i kałacha w bazie powinności na maksa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 23:35, Ajinur napisał:

Daj mu spokój,nie każdy ma kasę na oryginały,chociaż,że sam piractwa nie popieram.A co
do błędu to wejdź może w jakąś tematykę o bugach clear sky.Ta gra po 20 patchu dalej
będzie gównem.


Skoro nie ma kasy (w co wątpię, bo jeśli czytać liczby w nicku jako data urodzenia to pewnie już zarabia) to po co ma kraść. Ale nie gadajmy o tym bo to sensu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest juz jakas stronka z opisem artefatkow, broni itd. z Clear Sky? Bo poki co z tych co mam namierzone, zadna nie zawiera nic ciekawego. Wszystkie za to maja dosc szczegolowo opisany SoC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 14:25, argoth napisał:

Jest juz jakas stronka z opisem artefatkow, broni itd. z Clear Sky? Bo poki co z tych
co mam namierzone, zadna nie zawiera nic ciekawego. Wszystkie za to maja dosc szczegolowo
opisany SoC :-)


www.stalker.funday.pl - tam są opisy broni itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 14:30, bart31 napisał:

www.stalker.funday.pl - tam są opisy broni itp


Stronke znam.Co do broni jednak w zasadzie masz racje. Co prawda opisy są w dziale Cień Czarnobyla ale chyba faktycznie wrzucili tam tez nowe bronie z CS. Artefakty jednak są już tylko z SoC. Dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 15:29, argoth napisał:

> www.stalker.funday.pl - tam są opisy broni itp

Stronke znam.Co do broni jednak w zasadzie masz racje. Co prawda opisy są w dziale Cień
Czarnobyla ale chyba faktycznie wrzucili tam tez nowe bronie z CS. Artefakty jednak są
już tylko z SoC. Dzięki :-)


stronki chyba niema ...w necie są poradniki ale płatne, może ktoś na tym forum zna adres do takiej strony, sam chętnie bym skorzystał z takiego poradnika jak i również przybliżonym miejscu występowania artefaktów ;;;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: na mapie Agroprom mam misję, żeby wejść do Podziemi Agropromu [oddzielna mapa] i rozwalić mutantów. Problem w tym, że gdy chcę zejść do jaskin pojawia mi się komunikat: "Potrzebna zgoda na wejście" po czym wywala mnie z powrotem. Gadałem z kapitanem Powinności, wykonałem wszystkie questy poboczne na tej mapie. Przed jaskinią czeka stalker, ale nie za bardzo ma cos do powiedzenia. W czym problem? Czy to jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 17:08, heyboy napisał:

SEVĘ ulepsza mechanik bandziorów po wykonaniu dla niego misji z szukaniem pendrive''wów.


To będę miał problem bo już mnie nie lubią ..trochę ich wystrzelałem ;;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po drugim patchu może i się dużo zmieniło,ale gra traci u mnie dużo,żeby dopiero któryś z kolei patch robił ją taką,jaka powinna wyjść od razu na rynek.Sprzedali zwyczajne gówno i tyle.Nie muszę umieć liczyć żeby to dojrzeć.Na prawdę super.ZAgram sobie w preordera dopiero pod koniec paźdzernika tak jakbym chciał.No SUPER.
Niektórym działa,niektórym nie.Właśnie,co to ma być ?Wyliczanka.Raz się trafi bug,raz nie.Ostatni raz rzuciłem tak kasę w błoto.I to jeszcze pre-order EKChociaż teraz to mogę gdybać,że gdyby nie takie niedomówienia to gra ma u mnie 10/10.Ale gdyby babcia miała wąsy,to by była dziadkiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dziwne jest to że ludzie zupełnie inne błędy mają , jeden ma problem z przewodnikami a drugi tego nie ma , a jeszcze inny ma problem z wywalaniem do pulpitu w tym samym miejscu a drugi nie ma ,przecież płyty były nagrywane z tego samego źródła .
To ja się pytam , o co tu chodzi ? Czy oni kodowali tak grę że jak ktoś ma słaby komputer to będzie miał te i te błędy, a ten co mam mocny to te i te :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a nie wiecie o co może chodzić z tym problemem który opisałem parę postów wyżej? Dodam, że wszystko robiłem zgodnie z Poradnikiem GOL [gierkę przechodziłem drugi raz, bo za pierwszym razem miałem podobną zawiechę na Bagnach, więc nie wiem gdzie może być problem. Mam wersję gry 1.5.01, więc chyba najnowszą. Wkurzę się, jeżeli wydałem na grę 80 pln i ma ona tak głupie błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.5.01 to podstawowa ;)
1.5.03, 1.5.04, 1.5.05 to ostatnia wersja i prawdopodobnie naprawia twój błąd. Problem w tym, że save są niekompatybilne i będziesz musiał zacząć od nowa :/ (Kompatybilne są dopiero z wersji 1.5.04 ---> 1.5.05)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować