Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Nowa wersja Faction War mojego autorstwa , poprawiłem błąd który powodował niedostawanie zlecenia żeby udać się z przewodnikiem do Kordonu
Moda można pobrać z mojego gramasajta , zalecam aby usunąć wszystkie pliki z poprzedniej wersji , nie wymaga nowej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. wie ktoś możę kiedy podadzą listę zwycięzców tego konkursu na Hyper ?
Wydaje mi się że mówili , że wyniki mają być 5 października , a jak do dziś nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:02, Crew 900 napisał:

ps. wie ktoś możę kiedy podadzą listę zwycięzców tego konkursu na Hyper ?
Wydaje mi się że mówili , że wyniki mają być 5 października , a jak do dziś nic nie ma

No właśnie też szukam. Wchodzę w rozwiązane konkursy i nic nie ma. Ja tam już Stalkera mam ale nie zaszkodzi drugiego sprzedać.

P.S Aa co do twojego moda. Mogę od razu zainstalować ten najnowszy? Czy muszę wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukłony dla tych, którzy tworzą mody poprawiające grę lub ją rozbudowują ..może GSC powinno zgłosić się do was po pomysły i porady co poprawić lub dołożyć do gry ... i wtedy mogliby zrobić dodatek ..oczywiście bez bugów ;;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 23:04, Crew 900 napisał:

Taa na takim silniku graficznym co oni wybrali do stalkera to nie ma możliwości żeby
był bez bugów


Silnik, jak silnik. Kwestia odpowiedniego dopracowania i kilku sesji beta testów.
Nie ustrzeżesz się błędów.
Nie ma gry bez błędów.
Ale można by było wyeliminować 90% z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 15:37, bart31 napisał:

stronki chyba niema ...w necie są poradniki ale płatne, może ktoś na tym forum zna adres
do takiej strony, sam chętnie bym skorzystał z takiego poradnika jak i również przybliżonym
miejscu występowania artefaktów ;;;)))


Udalo mi sie namierzyc forum z dosc dokladnym opisem wystepowania artefaktow i ich wlasciwosci :-)
http://stalker.heroesradio.com/Forum/viewtopic.php?t=1950

Zaraz zaglebiam sie co tam jeszcze ciekawego opisali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 16:23, argoth napisał:

> stronki chyba niema ...w necie są poradniki ale płatne, może ktoś na tym forum zna
adres
> do takiej strony, sam chętnie bym skorzystał z takiego poradnika jak i również przybliżonym

> miejscu występowania artefaktów ;;;)))

Udalo mi sie namierzyc forum z dosc dokladnym opisem wystepowania artefaktow i ich wlasciwosci
:-)
http://stalker.heroesradio.com/Forum/viewtopic.php?t=1950

Zaraz zaglebiam sie co tam jeszcze ciekawego opisali


Mam problem mały z tą rozpiską o tuż na baganch (swamp) jest napisane wg niej, że Gravi można znaleźć (tunnel at bridge site in top NE corner of swamp) na polski znaczy to, że gravi mogę znaleźć w tunelu przy moście w północno wschodnim rogu bagien ... i tutaj mam problem rozumiem, że północno wschodnia część bagien jest tam gdzie park maszynowy, i tam jest most ale żadnego tunelu tam niema???? ::)) czy może coś się udało znaleźć koło tego mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:20, bart31 napisał:

> > stronki chyba niema ...w necie są poradniki ale płatne, może ktoś na tym forum
zna
> adres
> > do takiej strony, sam chętnie bym skorzystał z takiego poradnika jak i również
przybliżonym
>
> > miejscu występowania artefaktów ;;;)))
>
> Udalo mi sie namierzyc forum z dosc dokladnym opisem wystepowania artefaktow i ich
wlasciwosci
> :-)
> http://stalker.heroesradio.com/Forum/viewtopic.php?t=1950
>
> Zaraz zaglebiam sie co tam jeszcze ciekawego opisali

Mam problem mały z tą rozpiską o tuż na baganch (swamp) jest napisane wg niej, że Gravi
można znaleźć (tunnel at bridge site in top NE corner of swamp) na polski znaczy to,
że gravi mogę znaleźć w tunelu przy moście w północno wschodnim rogu bagien ... i tutaj
mam problem rozumiem, że północno wschodnia część bagien jest tam gdzie park maszynowy,
i tam jest most ale żadnego tunelu tam niema???? ::)) czy może coś się udało znaleźć
koło tego mostu.


Chyba pomyliłeś strony świata. Chodzi o zawalony most w lewym górnym rogu mapy, żeby się tam dostać trzeba znaleźć dziurę w płocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:28, piecia997 napisał:

> > > stronki chyba niema ...w necie są poradniki ale płatne, może ktoś na tym
forum
> zna
> > adres
> > > do takiej strony, sam chętnie bym skorzystał z takiego poradnika jak i
również
> przybliżonym
> >
> > > miejscu występowania artefaktów ;;;)))
> >
> > Udalo mi sie namierzyc forum z dosc dokladnym opisem wystepowania artefaktow
i ich
> wlasciwosci
> > :-)
> > http://stalker.heroesradio.com/Forum/viewtopic.php?t=1950
> >
> > Zaraz zaglebiam sie co tam jeszcze ciekawego opisali
>
> Mam problem mały z tą rozpiską o tuż na baganch (swamp) jest napisane wg niej, że
Gravi
> można znaleźć (tunnel at bridge site in top NE corner of swamp) na polski znaczy
to,
> że gravi mogę znaleźć w tunelu przy moście w północno wschodnim rogu bagien ...
i tutaj
> mam problem rozumiem, że północno wschodnia część bagien jest tam gdzie park maszynowy,

> i tam jest most ale żadnego tunelu tam niema???? ::)) czy może coś się udało znaleźć

> koło tego mostu.

Chyba pomyliłeś strony świata. Chodzi o zawalony most w lewym górnym rogu mapy, żeby
się tam dostać trzeba znaleźć dziurę w płocie.


acha hmm sugerowałem się minimapką wg, której niebieska strzałka oznacza północ a w opisie jest north east czyli północny wschód .... tylko faktem jest, że zależy z którego miejsca patrzeć ..ale dzięki za podpopowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę Czyste Niebo drugi raz i po przejściu przez most do Limańska mogę wrócić się po nagrodę do bazy Czystego Nieba. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że nagrodą tą nie jest 10 000 RU i kamizelka jak za pierwszym razem, a... 50 000 RU i FT200 (nie wiem jeszcze co to jest :). Oczywiście cieszę się z takiej nagrody, ale może mi ktoś powiedzieć dlaczego jest inna niż poprzednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 19:19, piecia997 napisał:

Przechodzę Czyste Niebo drugi raz i po przejściu przez most do Limańska mogę wrócić się
po nagrodę do bazy Czystego Nieba. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że nagrodą
tą nie jest 10 000 RU i kamizelka jak za pierwszym razem, a... 50 000 RU i FT200 (nie
wiem jeszcze co to jest :). Oczywiście cieszę się z takiej nagrody, ale może mi ktoś
powiedzieć dlaczego jest inna niż poprzednio?


Może jest po prostu losowa... Tak jak z dostawaniem cynków o schowkach od ziomków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni sobie jaja robią czy co ?
Kiedy do jasnej cholery będą podane wyniki konkursu Stalker Czyste Niebo przez Hyper ?
Mi się wydaj że mówili o 5 października , a tu ani słychu ani widu czy jakoś tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:33, Crew 900 napisał:

WIem , ale nie zaszkodzi zobaczyć kto wygrał . Poza tym grę już mam


Ja mam, przeszedłem i leci gra na półkę (chyba). BTW. Gdzie można znaleźć G36 ( w grze nie wiem ja się nazywa )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się znaleźć :D , tak samo jak fn2000 czy Val jak i pkm lub svd i svu , chyba że zabijesz z wolności kolesia który nosi przy sobie
Oczywiście można też pójść na łatwiznę i zainstalować sobie moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK , zrobiłem jak na razie finalną wersję mojego moda , teraz wszystko działa jak należy
Tylko nie wiem czemu nawet samotni stalkerzy walczą z wolnością i powinnością , to już nie moja wina , prawdopodobnie patch 1.5.05 coś zrypał


Zapraszam na mego gramasajta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować