Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - pijąc wodę z ustępu

191 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2007 o 13:42, GollumZ napisał:

Niestety mamy taki chory świat, że można sprzedać g...o w papierku po cukierku przy dobrym
marketingu. TNukem doczytałem twoją wypowiedź do słowa "grafika" a jak zobaczyłem "autentyczny
soundtrack z lat ''70 i ''90" to w tym momencie umarłem ze śmiechu. W pełni zgadzam się z wypowiedziami
Igora FCBayern, KHRoNa i Hra''ko''lothaneka. Ide grać w F2 przygłupem, zniżam sie do poziomu
pracowników Beth :]


O czym ty mowisz, w bethesdzie nie ma przyglupow. Na potwierdzenie moge ujawnic fakt, ze w FO3 postac z INT 1 bedzie rozmawiac tak jak postac z INT 10!
To cos znaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 13:51, Hra'ko'lothanek napisał:

O czym ty mowisz, w bethesdzie nie ma przyglupow. Na potwierdzenie moge ujawnic fakt, ze w
FO3 postac z INT 1 bedzie rozmawiac tak jak postac z INT 10!
To cos znaczy!


Zgadzam się. Wszak pice wody z wiekowych-nie-wiadomo-jak-działających toalet, ręczna katapulta mini-pocisków nuklearnych, regenerowanie HP przez picie wody i nuklearne samochody, wszystko to w poważnej grze nie może być dziełem osób niemyślących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 13:58, hallas napisał:

> O czym ty mowisz, w bethesdzie nie ma przyglupow. Na potwierdzenie moge ujawnic fakt,
ze w
> FO3 postac z INT 1 bedzie rozmawiac tak jak postac z INT 10!
> To cos znaczy!

Zgadzam się. Wszak pice wody z wiekowych-nie-wiadomo-jak-działających toalet, ręczna katapulta
mini-pocisków nuklearnych, regenerowanie HP przez picie wody i nuklearne samochody, wszystko
to w poważnej grze nie może być dziełem osób niemyślących.


A wybuchajace w mini-nuklearnej eksplozji samochody? Tylko geniusze mogli wymyslic cos takiego, a raczej "geniósze". Wyobraza sobie ktos wypadek samochody w takiej przyszlosci? 1 samochod sie zderzyl , reakcja lancuchowa i calego miasta nie ma !
Nie wspominajac juz o tym, ze Power Armor jedzie na to samo paliwo co Falloutowe samochody- czyli idac tokiem ''myslenia'' facetow z bethesdy, Power Armor tez wybucha po paru strzalach! A USA najechalo w tym czyms Chiny :/
W sumie jakas to taktyka jest, bo Chinczycy mieli do wyboru albo nie strzelac, albo strzelac i rozwalac swoj wlasny kraj w mini-nuklearnych wybuchach... Wszystko ma juz sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, panowie, widzę, że moje pokolenie jeszcze nie dało sie wytępić kolesiom w ''mega-wybajerowanych'' współczesnych Power Armourach:)

I nie boi sie otwarcie mówić, kto tu jest idiotą i jaka gra jest grą idiotyczną.

Uczyliśmy sie tego w końcu na Fallotach:)

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 16:04, Hra'ko'lothanek napisał:

Wiecej szalu FO3! Ludzie, ktorzy widzieli godzinne demko przygotowane przez bethesde opisali
swoje wrazenia.
A RPG Codex wyciagnal z tych wrazen co najwazniejsze ;d
http://www.rpgcodex.com/content.php?id=153


W przeważającej większości Fo3 = FPS+aRPG.

Ale wiecie: kolesie z rpgcodex są zbanowani przez firmę B. więc ich zdanie się nie liczy (nawet jeśli artykuł składa się z wniosków różnych mediów). Hmmm... co mi przypomina, że CDP zrobił coś podobnego... chyba, że się opamiętali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hra''ko''lothanek: przestań już, do cholery! Niszczysz moje dzieciństwo i wszelkie perspektywy na przyszłość!

NO, k****, FUTURE!

;)

Szczerze mówiąc szykuje sie masakra Falla:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już kocham tego fallouta... za to że moge się pośmiać na tym forum :)

...ale i tak w niego nie zagram :D

znawcy tematu nawracajcie młodych niewierników... nie uśmiercajmy gry-legendy :) peace :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 16:38, AgenoR'''' napisał:

Hra''ko''lothanek: przestań już, do cholery! Niszczysz moje dzieciństwo i wszelkie perspektywy
na przyszłość!

NO, k****, FUTURE!

;)

Szczerze mówiąc szykuje sie masakra Falla:(((


Hey, to bethesda niszczy twoje dziecinstwo i perspektywy, nie ja!
Ale, jesli chcesz, mam cos dla ciebie na pocieszenie.
http://www.irontowerstudio.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś niezbyt entuzjastycznie do trójki podchodzę. Dla mnie seria skończyła się na dwójce, Tactics nie powinien mieć nazwy fallout bo oprócz klimatu, nazwy i pip-boya nie ma z nim nic wspólnego. A jak się dowiedziałem, że podobno gra ma być robiona w FPP, i to na dodatek w czasie rzeczywistym, to "zatrzymajcie świat, ja wysiadam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja tej dyskusji http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26281&u=17#end

1. Jaka szkoda, ze bez komentarza, moze jednak jakies argumenty podasz? Nie? Szkoda.
2. Super bron tu super bron (a raczej SÓPER) jak w Doomie BFG, najlepsza bron to najlepsza bron.
3. Czemu nie? Bo ty tak mowisz? Czy moze dlatego, ze Todd Howard sie upiera, ze obek to rpg pelna geba?
5. Co za bezsens- jesli gra jest sequelem, to znaczy, ze to co wydarzlo sie w poprzednich czesciach powinno miec odzwierciedlenie w nastepnej czesci! Szkoda, ze bethesda tego nie rozumie, tylko bezmyslnie przenosi wszystko do Waszyngtonu.
-Super mutanci? Ok niech beda, w koncu tam mieli isc, ale czemu do cholery chca podbic swiat i walczyc z...
- Bractwo Stali- ludzie, ktorzy podniecaja sie na widok nowoczesnej technologii i ktorzy nie lubia wychodzic z ich bunkra, 80 lat po Falloucie 1 zbudowali ledwo 3 bunkry na tym samym terenie, kazdy z 1 osoba, a nagle po Falloucie 2, po dwudziestu czy tam trzydziestu latach znajduja sie w Waszyngtonie i to jeszcze jako obroncy mieszkancow pustkowia, walczac z super mutantami! Mam przypomniec, ze w F1 gdy niebezpieczenstwo ze strony mutantow bylo ogromne to oni wyslali ledwo 3 zolnierzy, by towarzyszyli Vault Dwellerowi w podboju Military Base a i tak do srodka nie weszli?
- Enclava, ta sama z F2, ta sama, ktora zostala zniszczona w ladnym grzybku atomowym- teraz wraca AKURAT do Waszyngtonu i na dodatek odpalili wlasna stacje radiowa!
Yay dla fabuly FO3!
6. Oczywiscie, ze wazny jest efekt koncowy- to co zamierzali zrobi to zrobili... I co powiesz, ze im sie nie udalo?
7. W przeciwienstwie do niektorych, ja nie kupuje wszystkich klamstw developerow, zwlaszcza bethesdy, ktora slynie z klamstw (patrz > Radiant AI, jak mialo wygladac, a jak wygladalo naprawde w Oblivionie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 17:31, Hra'ko'lothanek napisał:

na pocieszenie


ooo... takie rzeczy się szykują? wiadomo coś o wymaganiach? niedługo kupuję laptopa więc jakby trzeba było, to może bym dołożył do takiego, na którym takie cudko chciało by działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Owszem, zgodze sie z Toba, ze jest to klucz do sukcesu, ale tylko w wypadku niewyzytych 13-stolatkow czy tez tzw. ''pokolenia DOOMa3''... Prawdziwi fani Fallouta zagrywaja sie do dzisiaj w pierwsze 2 czesci gry, w ktorych grafika nie jest porzadna, nie ma licznych cut-scenek, rozmycia ekranu przy trafieniach ani pojazdow (no dobra-jeden jest). Mimo to wielu z nich stawia sobie Fallouta jako gre nr1 w historii! (sam jestem jednym z nich)."
________________________________________________________________________________________
Nie jestem niewyżytym 13latkiem, a uważam, że trzeba iść z duchem czasu... Fabuła jest inna w każdej grze, a gdyby Bethesda wydała teraz coś pokroju Fallout1 (z taką oprawą graficzną), i nowymi misjami to zagraliby tylko zagorzali fani. I Bethesda by zbankrutowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 18:24, TNukem napisał:

"Owszem, zgodze sie z Toba, ze jest to klucz do sukcesu, ale tylko w wypadku niewyzytych 13-stolatkow
czy tez tzw. ''pokolenia DOOMa3''... Prawdziwi fani Fallouta zagrywaja sie do dzisiaj w pierwsze
2 czesci gry, w ktorych grafika nie jest porzadna, nie ma licznych cut-scenek, rozmycia ekranu
przy trafieniach ani pojazdow (no dobra-jeden jest). Mimo to wielu z nich stawia sobie Fallouta
jako gre nr1 w historii! (sam jestem jednym z nich)."
________________________________________________________________________________________
Nie jestem niewyżytym 13latkiem, a uważam, że trzeba iść z duchem czasu... Fabuła jest inna
w każdej grze, a gdyby Bethesda wydała teraz coś pokroju Fallout1 (z taką oprawą graficzną),
i nowymi misjami to zagraliby tylko zagorzali fani. I Bethesda by zbankrutowała

zagorzalych fanow jest wiecej niz ci sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie muszą od razu na silniku f1, do 3d większość nic niema (von bouren miał mieć grafikę 3d) byle zachowali pełnosprawny rzut izomeryczny oraz walkę w turach. nacisk położony powinien oczywiście być na fabułę a nie fajerwerki graficzne jak to w większości współczesnych gier jest ( a tych z widokiem fpp albo tpp to już wszystkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 18:32, sig. napisał:

nie muszą od razu na silniku f1, do 3d większość nic niema (von bouren miał mieć grafikę 3d)
byle zachowali pełnosprawny rzut izomeryczny oraz walkę w turach. nacisk położony powinien
oczywiście być na fabułę a nie fajerwerki graficzne jak to w większości współczesnych gier
jest ( a tych z widokiem fpp albo tpp to już wszystkich)

mam tech demo "Van Buren" i bylo ono bardzo dobre ,F3 na tym silniku byl by super
A MOGŁO BYĆ TAK PIĘKNIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju, fakt jest jeden. Będzie to coś innego niźli części poprzednie, ale czy gorsze? Przypuszczam że w dniu premiery świat się podzieli na dwie strony, tych którym F3 przypadł do gustu i tym którym się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 19:13, Camelowaty napisał:

Jeju, fakt jest jeden. Będzie to coś innego niźli części poprzednie, ale czy gorsze? Przypuszczam
że w dniu premiery świat się podzieli na dwie strony, tych którym F3 przypadł do gustu i tym
którym się nie podoba.

ja sam nawet nie wiem gdzie bede:P
100% kupie ale czy mi sie spodoba to czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 19:13, Camelowaty napisał:

Jeju, fakt jest jeden. Będzie to coś innego niźli części poprzednie, ale czy gorsze? Przypuszczam
że w dniu premiery świat się podzieli na dwie strony, tych którym F3 przypadł do gustu i tym
którym się nie podoba.

będzie jak mówisz. Biorąc pod uwagę spadający poziom gier tych 1 będzie pewnie więcej, tylko że są jeszcze 2 rzeczy:
1 twórcy z uporem maniaka twierdzą że robią grę dla fanów poprzednich części, a z dostępnych informacji wynika raczej że to gra dla fanów morrowinda/obivona czyli coś zupełnie przeciwnego.
2 niepotrzebnie dodali cyferkę 3 w tytule, bez nie nie było by tylu kontrowersji (tactisc nigdy nie miał być falloutem 3, i jakoś problemów fani fallouta 1 i 2 z powodu jego wydania nie robili. albo im się spodobał jako zupełni osobna gra w tym samy świecie (np mi), albo przeszli koło niego obojętnie czekając (jak się teraz okazuje niepotrzebnie) na fallouta 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować