Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

RAGE - postnuklearny FPS od id Software

361 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2013 o 19:47, Janek_Izdebski napisał:

Dzięki, Jarden. Ale czy to jest pewna metoda i nie grozi usunięciem dodatku z konta,
ew. banem na koncie Steam? Będę wdzięczny za informację. :)


Jak narazie Valve mi konta nie zbanowalo ani DLC nie usunelo a minal juz jakis (plus/minus) miesiac od zakupu The Scorchers.
Zreszta jakby zbanowali konto/usuneli DLC to wykazali by sie wyjatkowa glupota, w koncu sami na taka metode pozwalaja nie usuwajac/blokujac jej w zaden sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 04:59, Jarden napisał:

Jak narazie Valve mi konta nie zbanowalo ani DLC nie usunelo a minal juz jakis
(plus/minus) miesiac od zakupu The Scorchers.
Zreszta jakby zbanowali konto/usuneli DLC to wykazali by sie wyjatkowa glupota, w koncu
sami na taka metode pozwalaja nie usuwajac/blokujac jej w zaden sposob.

Ok, dzięki za info. Być może niebawem się zaopatrzę w ten dodatek. :)

Przy okazji, myślisz, że ten sam patent można zastosować w przypadku DLC do "Dishonored" (mam wersję od Cenegi zwaną "RHCP"), czy może być niezgodność wersji?

P.S. Zaprosiłem Ciebie do kontaktu na Steam. Nie odpowiedziałeś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 05:01, Janek_Izdebski napisał:

Przy okazji, myślisz, że ten sam patent można zastosować w przypadku DLC do "Dishonored"
(mam wersję od Cenegi zwaną "RHCP"), czy może być niezgodność wersji?


Bardzo prawdopodobne jest, że jeśli zakupisz DLC z brytyjskiego Steam a masz wersję RHCP gry to dodatek w ogóle się nie zainstaluje. Jest to spowodowane tym, że Dishonored RHPC i ROW to dla Steam dwa zupełnie odmienne produkty. Na pewno nie mogłem zainstalować DLC RHCP na wersji ROW Dishonored.

Rage o ile wiem nie miał dwóch osobnych wersji stąd możliwość kupienia DLC z uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Próbowałem dziś zakupić to DLC do "Dishonored" z poziomu przeglądarki (ustawiona brytyjska wersja Steam). Przy próbie zapłacenia otrzymałem komunikat, że nie mam odpowiedniej wersji podstawki na swoim koncie Steam. :)

Ciekawe czy jest jakiś inny sposób zakupienia tego DLC do wersji "RHCP" podstawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 19:12, Sigu napisał:

RAGE miał Anarchy Edition i wersję normalną. Dwa "różne" produkty.

"Anarchy Edition" różni się chyba tylko tym, że się aktywuje dodatkowe premierowe DLC umieszczone w pudełku. Czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 19:12, Sigu napisał:

RAGE miał Anarchy Edition i wersję normalną. Dwa "różne" produkty.


Nie chodziło o dwie wersje typu standardowa i specjalna tylko o dwie wersje przypisane do regionów. Dishonored jest w wersjach RHCP (Rosja, Węgry, Czechy, Polska) i ROW (reszta świata). Wydaje mi się, że Rage tego nie miał.

Inna sprawa, że Anarchy Ed. nie różniło się niczym od zwykłego Rage poza tym, że miało dodatkowe DLC. Wiem bo mam właśnie Anarchy Ed i na Steam nie ma żadnej informacji, że to Anarchy Ed a nie zwykły Rage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zakończenia gry.... Czy oni nie mieli czasu czy poprostu już im się nie chciało tego dopicować? Nie dość że gra sama mówi nam "TO JUŻ OSTATNIA MISJA" to w dodatku ni stąd ni z owąt rzuca nam w twarz napisy końcowe po krócitkim filmiku... Wiele elementó było zaledwie nadgryzionych i ni to pełnoprawny szuter ni to erpegie bo ciągle coś dzieliło te elementy zbyt mocno i wszystko wydawało się być jakieś takie sztuczne. A szkoda bo gra miała swój klimat, trącała o oldschoolową wizję post-apo (

Spoiler

mundurki chłopców Redstone''a z panterką czy specyficzna muzyka w Metro

) a przynajmniej w moim mniemaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 20:37, Zgreed66 napisał:

> ni to pełnoprawny szuter
Czego brakowało do "pełnoprawnego" shootera?


Teraz dochodze do w niosku że takie wrażenie wywarło na mnie przebywanie w osadach gdzie zwyczajnie nie mieliśmy broni w łapach ( I NIE WIDAĆ NÓG!!! xD). Po za tym zeszły tydzień spędzony przy Borderlands i CoD:BO zaburza postrzeganie "FPSów". W Rage potrafiłem kręcić się 20 min bez oddania ani jednego strzału. Dodatkowo to pierwszy z FPSów w które grałem na konsoli oswajając się z padem.

Mimo że grało się przyjemnie to cały czas odnosiłęm wrażenie że gra jest jakaś rozdarta pomiędzy gatunkami i brakowało jakiegoś dobrego spoiwa w mechanice gry. Takie odniosłem wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla zainteresowanych : na gamersgate znowu jest do kupienia najnowsze DLC do gry Rage. Kupiłem, aktywowałem i wszystko działa jak ta lala. :)

20130219183914

20130219183917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakąś stronkę z Rage, na której jest dobrze opisany ekwipunek, schematy broń itp? Bo nazbierałemm trochę gratów i nie wiem co sprzedawać a co może sie później przydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawili już te bugi? Pamiętam, że kiedyś było narzekanie na mase bugów. Gra korzysta ze steama z tego co pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest na PC, ale na Xboksie 360 jest bardzo mało albo nie ma wcale. Ja w każdym razie napotkałem tylko jeden mniejszy, gdy wbiłem się w teksturki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 15:27, Ecko09 napisał:

Naprawili już te bugi? Pamiętam, że kiedyś było narzekanie na mase bugów. Gra korzysta
ze steama z tego co pamiętam?

Mmm w singlu jest spoko, w co-opie już nie jest tak słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 15:27, Ecko09 napisał:

Naprawili już te bugi? Pamiętam, że kiedyś było narzekanie na mase bugów. Gra korzysta
ze steama z tego co pamiętam?


Korzysta ze steama. Co do jej bugów, to nic mi na ten temat nie wiadomo, bo przeszedłem grę kilka dni po jej premierze, gdy nie było do ściągnięcia żadnych łatek i nie natknąłem się na ani jeden bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 15:27, Ecko09 napisał:

Naprawili już te bugi? Pamiętam, że kiedyś było narzekanie na mase bugów. Gra korzysta
ze steama z tego co pamiętam?

Tak korzysta, bugi też powinny być załatane gdyż ostatnio przechodziłem i wszystko co mnie dolegało, przeszło (ale to jednak tylko moje odczucia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować