Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2010 o 17:25, S1G napisał:

To wyłączyłem już dawno, chodzi mi o całe areo. ew przeniesienie tła z logowania/wyłączania
systemu do innej skórki


A gdybys wpisal w wyszukiwarke systemowa aero ?

20101029190321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, skórkę kompozycją tam zwaną zmieniłem na podstawowy windows 7 i mam teraz jakiś ch......ny kwiatek przy logowaniu/wylogowywaniu. Tapetę pulpitu zmieniłem bez problemu, ale zmiany tego tła nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 17:25, S1G napisał:

To wyłączyłem już dawno, chodzi mi o całe areo. ew przeniesienie tła z logowania/wyłączania
systemu do innej skórki

Chcesz mieć maksimum pamięci, to wyłącz Aero a potem zwyczajnie wyłącz usługę(-i) odpowiedzialną za kompozycje ekranowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdefiniuj wyłącz areo. i gdzie się te usługi wyłącza? To nie system x-owy, co ważne to albo nie zmienialne albo dobrze schowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 02:20, ziptofaf napisał:

/.../
Ściągnij DirectX9 (to że masz zainstalowanego DX11 się nie liczy, potrzebna ci też starsza
wersja). Pomaga w 95% przypadków.


Dzięki, ale tego też już próbowałem. Nic z tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można skądś obecnie ściągnąć legalnie windows 7? Bratu system padł, pudełka od lapa oczywiście znaleźć nie można. Ale podobno do notebooków obecnie nie dają płytki z systemem(?). Zatem da się skądś ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli móglbym komuś zawrócić gitarę to prosiłbym aby mi zestawił XP - Vista - 7 (wady i zalety, który system opłaca się teraz postawić) obecnie pracuję na Vista Ultimate (kompilacja 6002)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 22:12, tomoliop napisał:

Można skądś obecnie ściągnąć legalnie windows 7? Bratu system padł, pudełka od lapa oczywiście
znaleźć nie można. Ale podobno do notebooków obecnie nie dają płytki z systemem(?). Zatem
da się skądś ściągnąć?

Czytajcie komunikaty przy starcie komputera, powinna być możliwość odzyskania systemu z ukrytej partycji na twardym dysku. A jak już to zrobicie, rozejrzyjcie się wśród dołączonych programów, jeden z nich powinien umieć stworzyć płyty do odzyskiwania systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 09:14, S1G napisał:

> Można skądś obecnie ściągnąć legalnie windows 7? Bratu system padł, pudełka od lapa
oczywiście
> znaleźć nie można. Ale podobno do notebooków obecnie nie dają płytki z systemem(?).
Zatem
> da się skądś ściągnąć?
Czytajcie komunikaty przy starcie komputera, powinna być możliwość odzyskania systemu
z ukrytej partycji na twardym dysku. A jak już to zrobicie, rozejrzyjcie się wśród dołączonych
programów, jeden z nich powinien umieć stworzyć płyty do odzyskiwania systemu


Nie znaleziono pliku bootmsgr czy jakoś tak, raczej nie widziałem możliwości odzyskania, może jeszcze się przyjrzę. No, jakbym to gdzieś znalazł to zobaczę, dzięki. A jeszcze jedno - serial do win7 nie zadziała jak zainstaluje XP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 18:29, tomoliop napisał:

Nie znaleziono pliku bootmsgr czy jakoś tak, raczej nie widziałem możliwości odzyskania,
może jeszcze się przyjrzę. No, jakbym to gdzieś znalazł to zobaczę, dzięki. A jeszcze
jedno - serial do win7 nie zadziała jak zainstaluje XP?


Na dwóch różnych laptopach magicznym klawiszem był F11 ewentualnie na ekranie POST (zgłoszenie BIOSu) wciśnij klawisz Pause/Break i powinien on zatrzymać ten ekran tak żebyś mógł go sobie spokojnie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na laptopie powinna być naklejka z serialem do odpowiedniego OS z jakim był kupiony, sam obraz niestety musisz sam pożyczyć lub zassać z wiadomych stron
Jaki to laptop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ma pewien problem: nie mam dźwięku. Wszystkie urządzenia sprawne. Z tego co sam szperałem w google, dotarłem do usług lokalnych. Odnalazłem usługę audio i chciałem ją włączyć. jednak wywaliło mi błąd 1059. ktoś jest w stanie mi pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 09:09, Misquamaqus napisał:

Co to za komputer ?...... ZX Spectrum ? :))

ASUS M4A79XTD EVO
gtx 460 geinward
AMD Phenom II x4 945

Dnia 04.11.2010 o 09:09, Misquamaqus napisał:

Co pokazuje menadzer urzadzen na temat karty dzwiekowej ?

Nie widzę tam karty wkleję Ci screena.
Jak jeszcze próbowałem włączyć tą usługę to wyskoczył mi błąd 1068.

20101104164254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 16:46, Misquamaqus napisał:

Z jakiej karty dzwiekowej korzystasz ?
Zintegrowana czy zewnetrzna ?

Chyba zintegrowana, na liście zakupu nie było karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować