Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2011 o 15:00, Hommicide napisał:

Ostatnio reinstalowałem system i po jakimś czasie niektóre gry i programy nie chcą się
uruchomić, by wyskakuje błąd. Niedawno było tak z 3DMarkiem06 a teraz nie chce się uruchomić
Gothic 3. Co może być tego powodem? Dołączam screena

Być może nie zainstalowałeś dx 9 a sama 10 nie wystarczy do niektórych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 16:04, Witcher1990 napisał:

Być może nie zainstalowałeś dx 9 a sama 10 nie wystarczy do niektórych gier


Zainstalowałem, inaczej nie odpaliłbym Gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 15:00, Hommicide napisał:

Ostatnio reinstalowałem system i po jakimś czasie niektóre gry i programy nie chcą się
uruchomić, by wyskakuje błąd. Niedawno było tak z 3DMarkiem06 a teraz nie chce się uruchomić
Gothic 3. Co może być tego powodem? Dołączam screena

Jak masz pshyx-a dołączonego do sterów karty graficznej to nie wszystkie gry będą z takim działać, co gorsza niektóre działają tylko z tym który jest z nimi dostarczony.

edit: sądząc po komunikacie to nie directx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość zmiany ikonek w folderze przeznaczonym do gier? Denerwuje mnie, kiedy oryginalne, ładne ikony podmieniane są na covery ze stron Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Windows Update pojawiła się aplikacja Security Essentialis, narzędzie służące do ochrony przed zagrożeniami z internetu.
Co możecie mi na ten temat powiedzieć, używał już ktoś tego? Bardzo obciąża to system , po prostu czy warto sobie tym zawracać głowę skoro mamy Defendera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 11:08, Smileyer napisał:

Ostatnio w Windows Update pojawiła się aplikacja Security Essentialis, narzędzie służące
do ochrony przed zagrożeniami z internetu.
Co możecie mi na ten temat powiedzieć, używał już ktoś tego? Bardzo obciąża to system
, po prostu czy warto sobie tym zawracać głowę skoro mamy Defendera.


Essentials to jest antywirus czym Defender nie jest, reszty doszukaj się sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2011 o 20:42, blacklio2 napisał:

Essentials to jest antywirus czym Defender nie jest, reszty doszukaj się sam


Jeśli próbowałeś zabłysnąć to bardzo mi przykro... Nie udało się.

Częściowo funkcje Defendera z Essentials się pokrywają. Ale głównie interesuje mnie po prostu opinia osób, które tej aplikacji używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 21:18, Smileyer napisał:

Częściowo funkcje Defendera z Essentials się pokrywają. Ale głównie interesuje mnie po
prostu opinia osób, które tej aplikacji używają.

Korzystam od jakiegoś czasu z wersji 64 bit i nie narzekam, aczkolwiek nie mam porównania z konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 12:00, karolekx23x napisał:

Raczej po roku chciałbym przeinstalować system w 7 jak jest ? Jak zrobić aby było najlepiej
?


W jakim celu chcesz przeinstalować???
Jaką wersję W7 posiadasz? OEM czy BOX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 21:18, Smileyer napisał:

Częściowo funkcje Defendera z Essentials się pokrywają. Ale głównie interesuje mnie po
prostu opinia osób, które tej aplikacji używają.


Dotychczas używałem Avast!. Teraz używam MS Security Essentials. Różnica? W bezpieczeństwie żadna. Z tych testów, które sam przeprowadziłem, równie szybko programy reagują na trojany czy spyware. Program MS na pewno o wiele mniej obciąża komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avast to chyba najsłabszy antywirus. Nie wykrywa stron które faktycznie są niebezpieczne ale za to potrafi nie dopuścić to użycia dopiero co sformatowanego pendrajwa wymyślając sobie trojana.
Sam używałem Avasta w wersji darmowej i mogę stwierdzić, że są o wiele lepsze darmowe pozycje, a jeśli chodzi o płatne to już w ogóle się do nich nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i o to mi chodziło :) Dzięki, wcześniej również używałem Avasta ale nie byłem zadowolony z jego bardzo rozłożonej na czynniki ochrony.
A Tutaj wszystko ładnie ukryte w jednej aplikacji. Używam Ją od kilku dni i raczej nie zauważam jakiegoś ogromu spadku wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 17:41, karolekx23x napisał:

A to jaka jest różnica wersji OEM a BOX ? nie można przeinstalować OEM a BOX mozna ?


Wersja OEM systemu operacyjnego jest "przywiązana" do płyty głównej. Wymieniasz ją - musisz zmienić i system. Wersja BOX jest przywiązana do użytkownika. Ważne jedynie aby w tym samym czasie była zainstalowana na jednym komputerze. W tym wypadku możesz wymieniać podzespoły jakkolwiek sobie winszujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wersje OEM chcesz przeinstalować.
Czyli odinstalowanie i ponowne zainstalowanie na tym samym kompie jest mozliwe i legalne ?
I jak to zrobic bo ja mam wersje box a kuzyn wersje OEM i te zamierzał robić reinstalacje i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować