Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Nie ma, natomiast jest trochę filmików w czasie gry, które dodają bardzo często dynamizmu bądź dramatyzmu. Fakt faktem akcja jest na tyle szybka, że odjechane intro to zbyteczność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 14:05, Inki napisał:

Czy wiadomo coś już o oficjalnej dacie permiery GoW w Polsce ? Czemu zawsze do tyłu jesteśmy
? :/


29 listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 14:11, Ecko09 napisał:

> Czy wiadomo coś już o oficjalnej dacie permiery GoW w Polsce ? Czemu zawsze do tyłu jesteśmy

> ? :/

29 listopada?


Co tam obsuwa 20 dni po premierze w Europie :/. Rany czy ta gra ma aż tyle dialogów które trzeba przetłumaczyć że to tyle zajmuje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 14:05, Inki napisał:

Czy wiadomo coś już o oficjalnej dacie permiery GoW w Polsce ? Czemu zawsze do tyłu jesteśmy
? :/


No wiesz co !??!... Jak śmiesz rozsiewać jakieś negatywne fluidy na TYM cudownym forum ??
Zamiast siedzieć cicho powątpiewasz w zdolności CDP... Oni całymi dniami ciężko pracują, aby premiera GoW przerosła Wiedźmina i przyćmiłą wszystkie inne na całym świecie... Co z tego że cały świat już gra ?? Wszechmogące studio CDP właśnie w pocie czoła opracowuje genialne usprawnienia, optymalizacje, przepisują kod gry od nowa, żebyś to właśnie TY - graczu z Polski cieszył się tym mega-wypasem w najlepszej oprawie ! I TY ośmielasz się ich krytykować ?!?!

Chamstwo ! Drobnomieszczaństwo ! Układ i herezja !

Oni żyły sobie wypruwają żeby wydać kolejny "profesjonalnie"przygotowany produkt, a tu chordy malkontentów ciągle rzucają im kłody pod nogi....
Jak można pracować w takich warunkach ! Dajcie im święty spokój ! Niech GoW trafi na półki sklepowe w 2009 roku ! Wtedy będzie dopracowany i już ! Nie zabraknie czasu na lokalizację i może nawet uda się do tej pory wysłać edycje kolekcjonerskie...

Pamiętaj szkodniku: grę kupuj już dzisiaj w CDP, odbierz za trzy lata, będziesz czuł się wyróżniony !

p.s.

Premiera okolo 22.11 (podobno) a co do miesięcznego opóźnienia, to zacznij się przyzwyczajać. To u nas standard, a według CDP - wpływa to korzystnie na jakość gier w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uu... Widzę, że CDP ładnie zalazło Ci za skórę, hyh nie pogada. :P W każdym razie zgadzam się z Tobą, te obsuwy premier to jakieś nie porozumienie jest no ale cóż widać w Polsce to normalne. Jeżeli chodzi o edycję EK to śmiech na sali, zresztą śmiać mi się chce do tej pory jak za każdym możliwym razem promowali Wiedźmina jak był ósmy cud świata. No nic kicha i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 10:27, oOreVenOo napisał:

...

Nie jest tragicznie :p. Mam pytanko, miałeś jakieś problemy z grą ? Chodzi mi o wywalanie z powodu jakiegoś tam exe, co jest podobno spowodowane przez aktualizacje Windows Live. Czytałem dużo na forum epica, znalazłem parę "rozwiązań", ale podobno są osoby u których to nie pomaga a mają oryginał :/ (np. mój kolega z angli). Ciekawe czy w wersji PL będzie coś takiego ... :/.

PS: Jeszcze raz dziękuję Ci za sreena :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedyś uważałem CDP za najlepszego Polskiego dystrybutora :| Jeśli przesuną premiere z okresu między 22-29.11.07 (bo to podejrzewana data wyczytałem w którymś newsie) na grudzień to im napisze maila co o nich myślę i zacznę kupować gry z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem jaki miałem to na początku. Przy pierwszych trzech uruchomieniach gra chodziła przez max 2 minuty i wywalało ją. Później już było ok i teraz działa jak należy. Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia jaka mogła być przyczyna. Całkiem możliwe, że za mało ramu. GoW to jedyna gra gdzie zużycie ramu mam w ponad 85% więc średnio to wygląda, posiadając Viste i chcąc grać na totalnym maksie musi być przynajmniej 2.5GB ramu.

PS: Nie ma sprawy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:22, Bratek196 napisał:

Ale masz kofing bardzo dobry na ten czas, a co mają powiedzieć tacy gracze jak ja którzy mają
mad sempron 2600+ 1gb ram i radka x1950pro, lub gorszy ??

Przedewszystkim sorry, że tak długo nie odpisywałem miałem duzo spraw na głowie i nie miłem czasu na forum ale nvm ;]
Hmmm, nooo, ale niestety wątpię, żeby GoW miał o wiele mniejsze wymagania, będzie miał podobne do Crysis-a(mimo wszystko chyba mniejsze ale co tam :P)... No ja się posłuchałem rady (text z któregoś numeru CD-A z 2005) "Już lepiej teraz zacznij zbierać kase na nowego kąpa" ;) A jeśli chodzi o słabsze kąpy, to mój kolega : Athlon 3000+ 1 gb Ram ge force 6800gt W crysisa pocina połowa medium połowa low(25-40 fps), ale niestety, jeśli chcemy się cieszyć nowymi grami kąp za min. 2000 tys. niezbędny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie pre-orderowcy zostaliśmy kurcze oszukani ! Przed chwilką patrzyłem datę premiery w skepie gram.pl i co widze ? 29 LISTOPADA Już chciałem im wysłać "miłego" maila ale się powstrzymałem . Ehhh CDP dało każdy wie czego ... Znowu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:14, Inki napisał:

Panowie pre-orderowcy zostaliśmy kurcze oszukani ! Przed chwilką patrzyłem datę premiery w
skepie gram.pl i co widze ? 29 LISTOPADA Już chciałem im wysłać "miłego" maila ale się
powstrzymałem . Ehhh CDP dało każdy wie czego ... Znowu !

Ja bym sie tak tym nie przejmował. Gra jak każda inna. Musisz nauczyć sie być cierpliwym ;). Ja rok czekałem na swoje mp3, a 2 lata na tego oto kompa z którego pisze. Więc wiesz, cierpliwość zostaje nagrodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:16, DartiReviMaster napisał:

Ja bym sie tak tym nie przejmował. Gra jak każda inna. Musisz nauczyć sie być cierpliwym ;).
Ja rok czekałem na swoje mp3, a 2 lata na tego oto kompa z którego pisze. Więc wiesz, cierpliwość
zostaje nagrodzona :)


Czekałem na kompa 3 lata , mp3 nie mam od zawsze , na telefon z odtwarzaczem czekałem rok . Na Xboxa 360 czekam od premiery tego w stanach i Ty mi koleś mówisz o cierpliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:19, Inki napisał:

Czekałem na kompa 3 lata , mp3 nie mam od zawsze , na telefon z odtwarzaczem czekałem rok .
Na Xboxa 360 czekam od premiery tego w stanach i Ty mi koleś mówisz o cierpliwości ?


Mogłeś od razu powiedzieć xD . Ale skoro tyle czekałeś, to poczekaj jeszcze te 15 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:20, DartiReviMaster napisał:

> Czekałem na kompa 3 lata , mp3 nie mam od zawsze , na telefon z odtwarzaczem czekałem
rok .
> Na Xboxa 360 czekam od premiery tego w stanach i Ty mi koleś mówisz o cierpliwości ?


Mogłeś od razu powiedzieć xD . Ale skoro tyle czekałeś, to poczekaj jeszcze te 15 dni :D


Premiera miała być 22 Listopada a tu bez żadnych wiadomości 29 ! Wrrr oby wydanie było dobre i gra bo inaczej zgładze CDP ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:27, Inki napisał:

Premiera miała być 22 Listopada a tu bez żadnych wiadomości 29 ! Wrrr oby wydanie było dobre
i gra bo inaczej zgładze CDP ...

To miał być żart :D ?? Bo nie wiem jak ty chesz zgładzić CDP . To CDP może zgładzić ciebie xD . Z resztą może to nie ich wina że wydanie gry sie opóźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:33, DartiReviMaster napisał:

> Premiera miała być 22 Listopada a tu bez żadnych wiadomości 29 ! Wrrr oby wydanie było
dobre
> i gra bo inaczej zgładze CDP ...
To miał być żart :D ?? Bo nie wiem jak ty chesz zgładzić CDP . To CDP może zgładzić ciebie
xD . Z resztą może to nie ich wina że wydanie gry sie opóźnia


Zgładza ich podstępem dostane się do moderatorki powoli będę niszczył forum potem do newstleru i będę niszczył ich portal aż wreszcie ludzi przestaną kupować ich gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:40, Inki napisał:

Zgładza ich podstępem dostane się do moderatorki powoli będę niszczył forum potem do newstleru
i będę niszczył ich portal aż wreszcie ludzi przestaną kupować ich gry .


Ha ha ha dobre! :D
Przesunięcie premiery na pewno drażni i irytuje, ale ja pocieszam się tym że dzięki temu będę mógł sobie zamówić GoW''a przed premierą za bon (spóźnienie wysyłki EK Wieśka). Tylko to jest w tym wszystkim pozytywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już kończę.
Sterowanie jest świetne, grafika - najlepsza jaką widziałem.
Troszkę nudna i schematyczna jest ta gra i nie ma zbyt wiele momentów za które kocham inne gry konsolowe, może poza walką z Berserker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować