Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 21:36, oOreVenOo napisał:

Piractwo nie tolerowane a donoszenie tak ? Chyba w Boga nie wierzysz, nikt nic nie będzie robił
tylko donosił.

@Inki

Fakt faktem to UTIII Engine ale to jednak konwersja z X pudła, więc całkiem możliwe, że takie
wymagania są.


Nie no, ja myśle że to raczej fałszywe wymagania. Jak dla mnie trzeba by było mieć 1 GB ramu i karte minimum 128 mb z shaderami. Poczekamy i zobaczymy jakie są wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:55, DartiReviMaster napisał:

> Piractwo nie tolerowane a donoszenie tak ? Chyba w Boga nie wierzysz, nikt nic nie będzie
robił
> tylko donosił.
>
> @Inki
>
> Fakt faktem to UTIII Engine ale to jednak konwersja z X pudła, więc całkiem możliwe, że
takie
> wymagania są.

Nie no, ja myśle że to raczej fałszywe wymagania. Jak dla mnie trzeba by było mieć 1 GB ramu
i karte minimum 128 mb z shaderami. Poczekamy i zobaczymy jakie są wymagania



nie no, nie miejmy złudzeń gra na pewno będzie miała minimalne 1gb ram i 128 karte. A epic podaje na razie takie wymagania żeby zachęcic ludzi do kupna, gdy gra już wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, jednak nie zagram :/
Macie tu link do PRAWDZIWYCH wymagań...
http://www.gamesforwindows.com/en-US/Games/Pages/GearsofWarforWindows.aspx

A jak sie komuś na linka nie chce wchodzić, to napisze:

MINIMUM REQUIREMENTS

Windows Vista or Windows XP
Processor 2.4+ GHz Intel; 2.0+ Ghz AMD
RAM 1 GB
Hard Drive 12 GB free hard drive space
Video Card NVIDIA GeForce 6600+, ATI X700+
Online Multi-player: Broadband Internet Connection, Games for Windows -- LIVE


Eh... a miałem nadzieje że gra mi odpali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:59, NuGGet napisał:

Cholera, jednak nie zagram :/
Macie tu link do PRAWDZIWYCH wymagań...
http://www.gamesforwindows.com/en-US/Games/Pages/GearsofWarforWindows.aspx

A jak sie komuś na linka nie chce wchodzić, to napisze:

MINIMUM REQUIREMENTS

Windows Vista or Windows XP
Processor 2.4+ GHz Intel; 2.0+ Ghz AMD
RAM 1 GB
Hard Drive 12 GB free hard drive space
Video Card NVIDIA GeForce 6600+, ATI X700+
Online Multi-player: Broadband Internet Connection, Games for Windows -- LIVE


Eh... a miałem nadzieje że gra mi odpali :/


Więc jednak miałem racje : P . Więc dla konfortowej gry w to musze sobie kupić te drugie 2 GB ramy. Wtedy będzie rzeźnia totalna na max detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł byś obcinać posty ? Lubisz jak jest taki bajzel ? To samo tyczy się masterHADES, proszę was. Aż źle się czyta.

@NuGGet

Jak na minimalne wymagania to malutkie więc śpię spokojnie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2007 o 17:12, oOreVenOo napisał:

Jak na minimalne wymagania to malutkie więc śpię spokojnie. ;-)

Malutkie może i są, ale nie na mojego złoma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:02, DartiReviMaster napisał:

Więc jednak miałem racje : P . Więc dla konfortowej gry w to musze sobie kupić te drugie 2
GB ramy. Wtedy będzie rzeźnia totalna na max detalach


Niekoniecznie. Gra odpala sie nawet na procku 1,6GHz, 512 mb ram, karcie Radeon X800GTO. Co prawda wyglada dosc kiepsko, ale przynajmniej jest znosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:21, goomis74 napisał:

Niekoniecznie. Gra odpala sie nawet na procku 1,6GHz, 512 mb ram, karcie Radeon X800GTO. Co
prawda wyglada dosc kiepsko, ale przynajmniej jest znosnie.


O ile w ogóle sie odpali. Są gry które jak twój komp nie spełnia wymagań minimalnych to sie gra nie odpala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:26, DartiReviMaster napisał:

> Niekoniecznie. Gra odpala sie nawet na procku 1,6GHz, 512 mb ram, karcie Radeon X800GTO.
Co
> prawda wyglada dosc kiepsko, ale przynajmniej jest znosnie.

O ile w ogóle sie odpali. Są gry które jak twój komp nie spełnia wymagań minimalnych to sie
gra nie odpala.


To nie moj komp:P.

I jeszcze jedno: to sa wymagania minimalne, ale jest jendo ale. Gra testyowana na trzech kompach, moim i moich dwoch kuzynow(:D), odpala sie. Ja sposrod naszej trojki mam najmocniejszy i naprawde dobrze wyglada(liczba klatek nie spada ponizej 30 klatek na med). Natomiast moi kuzyni maja podobne konfiguracje(jeden z nich ma Radeona X800GTO a drugi X850GTO) i gra wygl;ada tak jak mowilem nie najlepiej ale przynajmniej nie zacina(dwa razy podczas gry zdarzylo sie to ze przyciela lekko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:38, goomis74 napisał:

Gra testowana na trzech kompach...


Już testowałeś grę, która nie miała jeszcze premiery ? No podziwiam ? Torrent czy może E-Mule ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:00, dynio11 napisał:

A mi się wydaje ,że to są wymagania, które GWARANTUJĄ płynną rozgrywke. (Niekoniecznie na LOW)


No to źle Ci się wydaje :P Na pewno nie zapewniają komfortowej rozgrywki na ustawieniach wyższych niż LOW na pewno tylko low .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Tobie się źle wydaje. Nie musi to być tylko low. Równie dobrze może być 800x600 i medium bądź 1024x768 medium/low bądź medium. Zależy, tyle, że MINIMUM REQUIREMENTS określają minimalne wymagania do odpalenia gry oraz w miarę komfortowej gry na detalach nie tylko low, tylko są one zawsze zawyżone tak jak wymagania zalecane. Zawsze wymagania są zawyżane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie prawda , bo gdy miałem słabego kompa i zakupiłem pare gier gdzie mój komp spełniał minimalne to ledwo co je dźwigał na najniższej dostępnej rozdzielczości ... Może tam mogłem sobie ceną cieni efekty specjalne podwyższyć , ale i tak o komfortowej rozgrywce nie było mowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci mówię że prawda.

To są minimalne:

Windows Vista or Windows XP
Processor 2.4+ GHz Intel; 2.0+ Ghz AMD
RAM 1 GB
Hard Drive 12 GB free hard drive space
Video Card NVIDIA GeForce 6600+, ATI X700+
Online Multi-player: Broadband Internet Connection, Games for Windows -- LIVE

A ja je zamienię na:
Windows XP
Procesor 2.4+Ghz Intel IV HT
1GB Ramu Patriot na maxa wykręcone
Dysk bez zmian ale 7200 obr nie zaszkodzi
Tutaj damy GeForce 6600 wersje GT 256 DDRIII

I gwarantuję Ci, że gra śmiga na 1024x768 w medium bez żadnego problemu. Poza tym ta gra jest na UTIII engine, a więc na jednym z najlepiej zoptymalizowanych silników graficznych a w dodatku ta gra to konwersja z XBox''a 360tki więc wymagania też nie będą jakieś wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inwestowanie w szybkie dyski jest bez sensu dla peceta - lepiej dokup ramu i wylacz swap systemu na HDD
wiec racja - nie zaszkodzi ale tez nie pomoze
wracajac na chwile do ramu - mozesz sobie je i na ddr3 wykrecic a i tak dodanie 1 GB na oryginalnym taktowaniu przyniesie o niebo lepsze efekty

a i zeby sprecyzowac - do grania w wysokiej jakosci w "nowsze gry" przy wylaczonym page file''u 2 GB ramu nie starczy
przyklad:
WoW na xp - tak, na Viscie juz niekoniecznie;
Hellgate: London na high quality texturach na viscie nie miescil mi sie momentami w 4GB ramu

przypominam ze 32 bitowy windows zaadresuje tylko 2GB ramu; 3GB przy dopisaniu parametru w boot managerze (wiecej info na googlach ;) ) ale wtedy dodatkowy 1GB bedzie widoczny tylko dla systemu a nie dla aplikacji - plus taki ze windows sie rozpanoszy po owym gigabajcie a dla aplikacji zostana cale 2
aha - miejscie na uwadze ilosc ramu obslugiwana przez plyte - raczej wiekszosc obsluzy conajmniej 4 GB ale kto wie..

to tyle moich wywodow :)

wracajac do glownego tematu..
mam nadzieje ze pojawi sie demko, chcialbym zobaczyc jak to bedzie na pc''cie wygladac - i co wazne - czy bedzie komfortowo chodzic..
jakos nie mam ochoty drugi raz placic za ta sama gre (tak wiem dodatkowy akt) tylko po to zeby sie okazalo ze lekko.. skacze.. :)

anyhoo - polecam gierke - wtopilem sie w nia - klimat niezmiemski

no.. a teraz wracam czekac na conana (dobry hack and slash nie jest zly) i assassin''s creed - jeszcze tylko kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:38, oOreVenOo napisał:

> Gra testowana na trzech kompach...

Już testowałeś grę, która nie miała jeszcze premiery ? No podziwiam ? Torrent czy może E-Mule
?


Ekhem jakbys czytal moj gramsajt moglbys wiedziec ze moj kuzyn pracuje w PeopleCanFly ktorzy jak wiemy robia jej konwersje. Stad ja testowalem. I moge powiedziec jeszcze jedno. Gra bije Crysisa dla mnie:P. Grywalnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować