Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

O ja pier...., GRAFIKA wymiata co do gry akcji roku 2007 wygra bez problemowo z Crysisem który służy producentom do wyciągani pieniędzy do klienta czyt. wymaganie sprzętowe Cyrsisa.

A co do twojego pytania jest tu link z wymaganiami
http://www.gram.pl/news_9QjjH,7_Gears_of_War_ujawniono_wymagania_sprzetowe_wersji_PC.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:02, Bratek196 napisał:

O ja pier...., GRAFIKA wymiata co do gry akcji roku 2007 wygra bez problemowo z Crysisem który
służy producentom do wyciągani pieniędzy do klienta czyt. wymaganie sprzętowe Cyrsisa.


Nie chwal dnia przed zachodem słońca... Grałeś narazie w demko Crysis-a, więc nie mów, że GoW będzie lepszy.
Demko nie miało w sobie sprecjalnie dużo akcji, ale jak każda gra Crysis też się rozkręci(zamrożona część wyspy!!) ... Co do fizyki crysis jest faworytem, a grafa? to się jeszcze okaże, ale wygląda to (GoW) jak UT3 tak jakby pożyczyli sobie textury i zrobili dwie gry... Co do WYMAGAŃ crysis-a to powiem tak: na moim kapie (masz staty na dole) śmiga full high 1280x1024, (systemowo) AFx16 bez AA, średnią klatek mam 35 w normalnych momętach 30-40 a w bardziej wymagających (wybuchy) 15-30, więc nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:33, slawekw13 napisał:

Mój komp:
Intel Pentium 4 2.66 GHz
ATI Radeon x800GTO
RAM 512 ale zaraz kupuje 1 albo 2 GB


jak będzie na tym chodzić gra bo nie znalazłem wymagań...

Są podane kilka storn wcześniej jak i na stronie głównej gram.pl jest o tym news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masz kofing bardzo dobry na ten czas, a co mają powiedzieć tacy gracze jak ja którzy mają mad sempron 2600+ 1gb ram i radka x1950pro, lub gorszy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 12:54, Nikoos napisał:

Pozdrowienia dla "wujka z Ameryki"... :P


Kumpel nie wujek...

Dnia 09.11.2007 o 12:54, Nikoos napisał:

Ciesze sie jednak ze naplułeś w pysk CDP.


Tzn ? Powiedzmy, że nie rozumie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:34, oOreVenOo napisał:

> Pozdrowienia dla "wujka z Ameryki"... :P

Kumpel nie wujek...

> Ciesze sie jednak ze naplułeś w pysk CDP.

Tzn ? Powiedzmy, że nie rozumie. :P

Hehe, ciebie to pamiętam. Grasz we wszystkie gry których nie było premiery, bo masz z Ameryki. Ciągle mówisz, że nie piracisz itp. Chyba każdy zna prawde...

Co do gry, to screeny średnio, ale mam nadzieje, że jak zagram w demo, to mną pozamiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:09, mesiu59 napisał:

Hehe, ciebie to pamiętam. Grasz we wszystkie gry których nie było premiery...


Widzisz jak mam dobrze, to że Ty nie grasz nie znaczy że ktoś nie gra, widać nie jestem tutaj jedyny kto gra. To że ktoś może nie znaczy że wszyscy mogą. Każdy zna prawdę, no ja znam jedną nie pamiętam Cię...

Dnia 09.11.2007 o 18:09, mesiu59 napisał:

Co do gry, to screeny średnio, ale mam nadzieje, że jak zagram w demo, to mną pozamiata.


Nie będzie dema to raz, dwa widziałeś ładne skriny ? Bo ja tylko w gazetach po odpowiedniej obróbce i to nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:19, oOreVenOo napisał:

Widzisz jak mam dobrze, to że Ty nie grasz nie znaczy że ktoś nie gra, widać nie jestem tutaj
jedyny kto gra. To że ktoś może nie znaczy że wszyscy mogą. Każdy zna prawdę, no ja znam jedną
nie pamiętam Cię...

Że JA nie ściągam piratów, nie oznacza, żę NIKT nie ściąga...

Dnia 09.11.2007 o 18:19, oOreVenOo napisał:

Nie będzie dema to raz, dwa widziałeś ładne skriny ? Bo ja tylko w gazetach po odpowiedniej
obróbce i to nie zawsze.

Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 22:33, mesiu59 napisał:

Że JA nie ściągam piratów, nie oznacza, żę NIKT nie ściąga...


Nie mam zamiaru tłumaczyć się po raz setny setnemu miesiowi czy tam miechowi lotto mi to.

Dnia 09.11.2007 o 22:33, mesiu59 napisał:

Crysis.


Crysis jak Crysis, żadna rewolucja po przejściu dema, dużo bardziej cieszy mnie GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem o grze coś takiego:
"Za dobieranie do rozgrywek graczy o podobnych umiejętnościach odpowiadać będzie system Games for Windows Live, podobny do znanego z konsol Microsoftu Xbox Live."
Czy to oznacza, że nie będę mógł sobie sam wybrać serwera, tylko system dokona tego za mnie po wybraniu trybu gry? Na jakiej zasadzie będzie to działało?

I, pytanie nudne jak mało które- wkrótce w ramach gratyfikacji za ratalną EK Wiedźmina mamy otrzymać kupony na 100zł - w związku z tym, lepszym wyborem będzie Crysis, czy Gears of War? Przeszedłem demo tego pierwszego, jestem pod ogromnym wrażeniem; jakiego rodzaju rozrywkę zapewni mi GoW? Która, w waszej opinii, będzie atrakcyjniejszą pozycją dla weterana Battlefieldów, Counter-Strików, Dark Messiahów i UT''ków?
Pozdrawiam, i proszę o radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----
Przepraszam, przypadkiem zamiast zedytować odpowiedziałem na post...w przedostatniej linijce miałem dopisać:
"32 graczy w Crysisie, a 8 w GoWie to jednak różnica :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem demo Crysisa i jak dla mnie żadna rewelacja, nic szczególnego, zwykła strzelanka z nową grafią. Osobiście bardziej podoba mi się grafika GoW''a. Jeżeli chodzi o samą grę to gorąco polecam, jest świetna, fakt faktem nie za długa przechodziłem ją raptem 3 dni, nie śpieszyłem się zbytnio ale obawiam się że przejdę ją jeszcze nie raz. Osobiście gram w bardzo mało gier, jeszcze mniej przechodzę, jeżeli przejdę grę to tylko dlatego że jest bardzo dobra, jeżeli ją przejdę więcej niż 1 raz to tylko dlatego, że jest wybitna. Nie gram dużo bo ani nie ten wiek, ani nie te chęci co kiedyś, ogólnie lotto mi to wszystko. W każdym razie jeżeli miał bym wybierać między GoWem a Crysisem obawiam się że wybrał bym GoW''a bo na najwyższym poziomie trudności zabawa jest nie mała i frajdy kupa a Crysis taki lelawy jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 01:28, ja33no napisał:

oOreVenOo mógłbyś udostępnić jakiegoś screena jak gra wygląda na low :).
Z góry Ci dziękuję :).


Jak obiecałem wczoraj, chociaż nie to już było dzisiaj. :P Skrin na 1280x1024 totalne low, wszystko co tylko możliwe powyłączane. Jak mam być szczery to jestem w szoku, pierwszy raz widzę grę na low z tak dobrą grafiką.

20071111102723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 10:27, oOreVenOo napisał:

Jak obiecałem wczoraj, chociaż nie to już było dzisiaj. :P Skrin na 1280x1024 totalne low,
wszystko co tylko możliwe powyłączane. Jak mam być szczery to jestem w szoku, pierwszy raz
widzę grę na low z tak dobrą grafiką.

Cholerka, ale ogień wylotowy z lufy karabinu to wygląda jak dorysowany na paincie :P Kurcze, że też ja muszę sie męczyć na Radeonie 9200, GoW nawet na minimum mi niem odpali :/ Ale może na święta kupi coś nowego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm...

Na sieci można znaleźć mnóstwo filmików z gry, zrobionych na jej silniku, ale czy GoW ma jakieś odjechane intro ?
Jakoś nie znalazłem informacji na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować