Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Hmm dzięki za odpowiedź, fakt faktem wolał bym nie kupować w ciemno i najpierw pograć w demko. Trochę lipa nie jestem przekonany na 100%, nigdy nie grałem w tą grę ani nie widziałem na żywo, 129zł to sporo kasy a nie chce się zawieść. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy chyba święta Bożego Narodzenia nie ? ;] A ja wiem że gra będzie fajna bo to coś w stylu Freedom Fighters z bardzo dobrą grafiką oraz ciekawszym światem no i wymaga używania więcej szarych komórek (FF to moja pierwsza ukochana gra kończyłem ją z 20 razy zawsze jak mam wolny jeden dzień to instaluje i od rana do wieczora gram aż skończe :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:02, Inki napisał:

Mamy chyba święta Bożego Narodzenia nie ? ;]


Taaa ale jakoś na święta wole dostać coś praktycznego niż grę komputerową. Jak będę chciał pograć to sobie kupię a na święta wolał bym już bardziej jakąś fajną koszulkę/bluzę niż grę. :) Fakt Freedom Fighters byli nieźli ale to była zwykła rąbanina, jeżeli tak samo jest z GoWem to nie wiem czy kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:13, kedzior141 napisał:

UT3 demko fajnie mi chodzi, czyli GoW mam nadzieje też będzie dobrze działał:)

No pewnie możesz zbierać kase na gow albo ściągnij ale w takim wypadku nie pograsz przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:30, Konflikt napisał:

> UT3 demko fajnie mi chodzi, czyli GoW mam nadzieje też będzie dobrze działał:)
No pewnie możesz zbierać kase na gow albo ściągnij ale w takim wypadku nie pograsz przez neta


No co ty nie będę sciagal;) Kupię pewnie ale i tak wolny net na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:32, kedzior141 napisał:

> > UT3 demko fajnie mi chodzi, czyli GoW mam nadzieje też będzie dobrze działał:)
> No pewnie możesz zbierać kase na gow albo ściągnij ale w takim wypadku nie pograsz przez
neta
>

No co ty nie będę sciagal;) Kupię pewnie ale i tak wolny net na multi.

Ja ściągam gry w których nie da sie grać przez neta ale w gow warto zainwestować chociarz na te 6 godzin
A dla ciekawskich i nie poinformowanych windows live to coś wstylu gow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:37, Konflikt napisał:

Ja ściągam gry w których nie da sie grać przez neta ale w gow warto zainwestować chociarz na
te 6 godzin
A dla ciekawskich i nie poinformowanych windows live to coś wstylu gow


Człowieku właśnie zarobiłeś bana ! Nie dość że przyznałeś się do piractwa to jeszcze zachęcasz innych ! Kto jest za tym aby napisać do modków o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:37, Konflikt napisał:

Ja ściągam gry w których nie da sie grać


Ja ci zaraz posciagam gry. BAN za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich: zamiast informowac kolege, ze na forum nie tolerujemy piractwa lepiej do nas wyslac maila, a my sie juz sprawa zajmiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze mu tak ! Ale z tym netem to u mnie też nie za dobrze , bo nie dość że mam 1 mega to jeszcze radiowe a połączenie słabe , teraz gdy zamówiłem GoW odkładam kasę na nową kartę sieciową i dłuższą antenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:28, NuGGet napisał:

Informacje z forum Epic Games:

MINIMUM REQUIREMENTS
OS: Windows XP SP2 / Windows Vista
Processor: 2.0 GHz Intel Pentium IV or equivalent or AMD Athlon XP or equivalent
RAM: 512MB
Hard Drive: 6.5GB
Video Card: DirectX 9.0c compatible 64MB video card with Pixel Shader 1.1 support or equivalent
Other: Supported videocards: nVidia GeForce 3 series or better, excluding GeForce 4MX model
series, ATI Radeon9500 series or better, keyboard, mouse

RECOMMENDED REQUIREMENTS
OS: Windows Vista or Windows XP
Processor 2.4+ GHz Intel; 2.0+ Ghz AMD
RAM 1 GB
Hard Drive 12 GB free hard drive space
Video Card NVIDIA GeForce 6600+, ATI X700+
Online Multi-player: Broadband Internet Connection, Games for Windows -- LIVE Gold Subscription

Proszę bardzo :) Wymagania nie są duże, może nawet na całkowitym minimum ja bym na swoim kompie
pograł :P




Moment czy te wymagania są prawdziwe ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piractwo nie tolerowane a donoszenie tak ? Chyba w Boga nie wierzysz, nikt nic nie będzie robił tylko donosił.

@Inki

Fakt faktem to UTIII Engine ale to jednak konwersja z X pudła, więc całkiem możliwe, że takie wymagania są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:51, crypto.crk napisał:

Jutro premiera w USA ...
W Europie ma byc 3 dni pozniej czyli 9 list...a czemu w polsce 22? Polska to nie europa?


Żeby było śmieszniej, to polska firma robiła wersje na PC...rotfl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować