Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - dostawa na 2 dni przed premierą!

76 postów w tym temacie

gram.pl

Oczekujących na pierwszy dodatek do hitowej gry Guild Wars z przyjemnością informujemy, że wszystkie - dotychczasowe i przyszłe - zamówienia przedpremierowe na GW: Eye of the North zostaną zrealizowane na 2 dni przed oficjalną premierą. Nikt nie będzie miał więc problemu z rozpoczęciem rozgrywki na czas!

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars: Eye of the North - dostawa na 2 dni przed premierą!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle by nie było , jak ze sławetnym preorderem GW:N. Sam zamówiłem juz preorder a do świnki skarbonki modle się by trzymała moją kase bezpiecznie w oczekiwaniu na kuriera. Wtedy to z rządzą w oczach rozwale śwince wszystko oc można i powoli będe wykładał 95,90(z przesyłką) po 1zł , ew. 50gr:P / Jacyś kurierzy chętni by do mnie zawitać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ładnie. :) Będe mógł pograć w to aż 4 dni przed szkołą. :D 31 sierpnia- wiecie jaki to dzień? PIĄTEK :D Czyli 2 dni wakacji gratis i 2 dni grania w GW:EN gratis. Jupii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 dni przed premierą :-), cudownie :D. Rozmyślałem nad kupnem w innym sklepie, ale wybiorę gram.pl. Oby nie powtórzyła się historia z poprzednich pre-orderów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Obyście sie rzeczywiście z tego wywiązali, a nie jak poprzednio ;]
Ehh Tudd napisał, że preorder nie gwarantuje dostawy przed premierą, a jedynie rezerwuje egzemplarz gry, dobrze że sie zmieniło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:10, Budo napisał:

Ehh Tudd napisał, że preorder nie gwarantuje dostawy przed premierą, a jedynie rezerwuje egzemplarz gry, dobrze że sie zmieniło ;P


Nie zmieniło. Z definicji pre-order to tylko rezerwacja egzemplarza produktu. Tylko od woli wydawcy/dystrybutora zależy czy dodatkowo dostaniesz ten produkt wcześniej. Dostawa przed premierą to zachęta do korzystania z oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA jakim trzeba być debilem by w to uwierzyć, poza tym serwer jest uruchamiany w dzień premiery światowej wiec nawet jesli (odziwo) bedziesz mieć przed premierą to i tak sobie nie pograsz. Po tym co zrobili z factionem i nightfallem (4 dni po premierze...) wole przejść się do media marku. Pewnie znowu dadzą dwie osoby do pakowania i całą wine zwala na to że im "zbyt późno dostarczono"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:26, Magadragon napisał:

HAHA jakim trzeba być debilem by w to uwierzyć, /ciach/


A gdzie Ty tam masz, że można będzie zacząć gre wczesniej? ;D
Poza tym zamiast "pewnie znowu" wolę być dobrej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tym razem będzie tylko 5 dni po premierze czy tydzień :). Dobrze że sprzedałem GW bo tak to bym skorzystał z pre-ordera... znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gw:n przyszło spóźnione, w gw:f ani bf2142 nie było kodów do rejestracji na gram.pl więc z gwarancją bf mogą być problemy i nie mam obniżonej ceny na gram.pl? Nie dziękuję, w sklepie gram.pl kupować już nie będę, wolę już sklepik AN albo MM...
A cdprojekt niech zajmie się swoją robotą, a nie próbuje sprzedawać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... GWEN będzie się posiadało dopiero w listopadzie. Na razie mnie nie obchodzi kupywanie dodatków, tylko nowy sprzęcior. DOpiero w listopadzie wrócę do GW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:58, qrczak90 napisał:

Mnie się to tak widzi, że 2 dni wcześniej będzie sama wysyłka. Czyli gra de facto przyjdzie
o czasie, albo nawet trochę spóźniona :P


Jeżeli faktycznie by tak było, to jeśli wybierzesz przesyłkę kurierem to grę dostaniesz dzień przed premierą. :) A przynajmniej powinieneś dostać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować