Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 13:42, krl.krl napisał:

E2: gdzie jest ta lokacja od figurki zręczności?

Północ - północny wschód od Minefield (Minowa?)

Valchall
Dokładnie o to zadanie chodzi. I powinieneś móc się dostać do Cytadeli, bo jej wrota powinny być teraz cały czas otwarte (Doktor Li powinna powiedzieć chłopakom z Bractwa żeby cię wpuścili). Zresztą kolejne zadania są zlecane właśnie w Cytadeli. Chyba doświadczyłeś bardzo nieprzyjemnego buga. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 02:37, hehe napisał:

Już interweniowałem i jak widać zmienili ale nie tym co już grę zarejestrowaną mieli.
Zresztą chodziło mi o sam fakt, a nie o te 30 pkt. A prawda wygląda tak ze gra była u
Cenegi po 160 a niedługo po premierze w MM po 129 zł a za rejestracje dostawało sie 130
pkt. Dla mie to naciąganie ( pomijając zbieg okoliczności z pkt ) bo gdyby ludzie wiedzieli
że w MM będzie po 130 większosć by nie kupiła od Cenegi.

Nie bardzo rozumiem, bo ja mam właśnie egzemplarz z MM za 129,90 i jak mówię zaliczyło 160 punktaczy. Chyba, że na początku nie zaliczało, ale wątpię czy Cenega rozróżnia kto gdzie kupił swój egzemplarz, bo w żaden sposób one się nie wyróżniają. Raczej zrzuciłbym to na karb jakiegoś błędu w katalogowaniu na stronie klubu.

Przy okazji cen: w Poznaniu są dwa MM, cena kolekcjonerek FO3 jest w nich jednak różna. Dziś byłem na zakupach w Centrum M1 i tam stoją po 149,90. Tymczasem w King Crossie dałem wspomniane 129,90. Spora różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wziąć Śruta z Rivet City w niewolę? Znaczy wiem, jak założyć obrożę, ale nie wiem jak go zabrać, tak by nie ścigało mnei całe Rivet City?
Aha, i czy muszę z nim iść aż do Paradise Falls? Czy mogę go zostawić, a on sam tam dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 16:44, heyboy napisał:

> E2: gdzie jest ta lokacja od figurki zręczności?
Północ - północny wschód od Minefield (Minowa?)


Północ- północny wschód od Pola minowego. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 17:14, Ecko09 napisał:

Północ- północny wschód od Pola minowego. :]

Eh. Tak to jest jak się gra w angielską wersję i nie wie co Cenega napisała w spolszczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 17:29, Vincent Law napisał:

Daleko na zachodzie jest takie miejsce... w którym promieniowanie chyba może dojść do
1000/s ... Ktoś kojarzy? Da się tam jakoś dostać?


To miejsce jest związane z wątkiem głównym, wrócisz tam w odpowiednim momencie, więcej nie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Różnica jest taka że jedna wersja jest po polsku a druga po angielsku:)
Jeśli nie robi Ci to żadnej różnicy to polecam wersję angielską - po pierwsze bo doszlifujesz sobie język a po drugie bo zawsze jest jakaś tam szansa że przy przekładzie popełniono jakieś pomyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobię dziś i miałem odnaleźć Three Doga i jego rozgłośnię radiową. Szedłem tak jak kazała strzałka, doszedłem do metra (Farragaut Metro? Chyba tak się nazywało), przeszedłem, ubiłem trochę ghuli itp i wyszedłem w lokacji Friendship Heigh (czy tam station). Tam zaskoczyła mnie grupa bandytów z wyrztnią rakiet, ale jakoś dałem radę. I tu pojawia się problem. Niby ta rozgłośnia jest tuż obok, ale wszędzie jakiś gruz jest i przejść się nie da. Próbowalem jakoś to obejść od prawej strony, ale spotkałem 3 super mutanty z działkami obrotowymi i chyba tą wyrzutnią mini bomb atomowych no i padłem ofc. Potem przestałem grać. Możecie mi powiedzieć co mam zrobić? Jak tam dojść ? Czy ja jestem jakoś wybitnie nieutalentowany, czy ktoś miał jeszcze ten problem ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 17:04, Karharot napisał:

Tuż obok miejsca gdzie leży facet proszący o wodę jest interkom - użyj go a opuszczą
dla ciebie most.


Ok, dzięki. Co prawda nigdzie tam nie widziałem takiego gościa, ale przynajmniej wiem czego szukać. Dzięki, raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:57, Outlander-pro napisał:

Grałem sobię dziś i miałem odnaleźć Three Doga i jego rozgłośnię radiową. Szedłem tak
jak kazała strzałka, doszedłem do metra (Farragaut Metro? Chyba tak się nazywało), przeszedłem,
ubiłem trochę ghuli itp i wyszedłem w lokacji Friendship Heigh (czy tam station). Tam
zaskoczyła mnie grupa bandytów z wyrztnią rakiet, ale jakoś dałem radę. I tu pojawia
się problem. Niby ta rozgłośnia jest tuż obok, ale wszędzie jakiś gruz jest i przejść
się nie da. Próbowalem jakoś to obejść od prawej strony, ale spotkałem 3 super mutanty
z działkami obrotowymi i chyba tą wyrzutnią mini bomb atomowych no i padłem ofc. Potem
przestałem grać. Możecie mi powiedzieć co mam zrobić? Jak tam dojść ? Czy ja jestem jakoś
wybitnie nieutalentowany, czy ktoś miał jeszcze ten problem ? :P



Miałem podobny problem, musisz wyjść metrem w trochę innym miejscu, pochodzisz za strzałką z większą dokładnością i znajdziesz się przy innym wejściu do metra. a później ktoś cię po eskortuje do Three Doga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Ted Strayer czy jakoś tak? Ten ghul z muzeum chce, żeby go zabić. Przeszedłem chyba całe Rivet city i go nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami można go znaleźć w tym czymś w rodzaju muzeum a czasami w kwaterach mieszkalnych i chyba też na najwyższej zewnętrznej platformie mostka. Ogólnie facet nic nie robi tylko szwenda się tu i tam więc łatwo się z nim rozminąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w krypcie 87, szukam GECK''a, szukam i NIC, gdzie że łon jest?
PS. Jest w grze ktoś z poprzednich części poza Haroldem i Herbertem... znaczy Bobem?
PS2. To zagranie z Amatą, że nas wywali z Krypty... głupie zagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:57, Vincent Law napisał:

Jestem w krypcie 87, szukam GECK''a, szukam i NIC, gdzie że łon jest?


Musisz przejść przez laboratoria (tam też pomieszczenia eksperymentalne, a w niektórych z nich eksponaty ;)) , aż dojdziesz do bardzo napromieniowanych pomieszczeń, tam też owego GECK''a dane będzie Ci odnaleźć. Przy okazji po drodze możesz zdobyć niewielką pomoc.

Dnia 22.11.2008 o 21:57, Vincent Law napisał:

PS. Jest w grze ktoś z poprzednich części poza Haroldem i Herbertem... znaczy Bobem?


Dogmeat... przynajmniej imiennie ;D

Dnia 22.11.2008 o 21:57, Vincent Law napisał:

PS2. To zagranie z Amatą, że nas wywali z Krypty... głupie zagranie.


Przecież sami wyszliśmy ;)
A że za nami zamknęła? No przecież na zewnątrz promieniowanie, niebezpieczeństwa i w ogóle żyć się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować