Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Tak, są aktywne od razu, wystarczy udać się do odpowiedniej lokacji, przejścia, zacząć odpowiedniego questa etc. żeby się w nich znaleźć, tylko Broken Steel jest do zagrania wyłącznie po zakończeniu głównego wątka fabularnego z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli np. jak w tym dodatku zabiera mnie ufo to ide do jakiejs tam lokacji, zabiera mnie, potem ja uciekam ze statku i kontynuuje rozgrywke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dodatki i chciałem sobie znowu pograć,a tu lipa;/ Gra się zainstalowala niby ,ale nijak nie mogę jej wystartować. W tamtym roku wszystko było ok. na tym samym systemie.Wykonałem wszystkie procedury konserwacji i czyszczenia systemu,itd. i NIC. Najpierw wołał o jakąś bibliotekę od bink dll. ,póżniej instal shield zaczęło sie sypać i już nic nie mogę zrobić,nawet zainstalować.Co jest?? Mam inne gry ,wszystko git, płytki dvd ok sprawdzone na laptopie,pod Vistą działa wszystko ,ale na PC klapa. Zainstalowałem w tym roku nowe stery do Nvidii...czyżby coś z tym?? Sprzęt jak w podpisie, podpowie ktoś co zrobić? Juz drugi dzień z tym walczę i przegrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha, dorwałem piekielny pancerz enklawy i ciężki miotacz podczas eskorty cywili z oczyszczalni do cytadeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 13:18, Hell_Knight napisał:

Mam Broken Steel & P. Lookout PL i nie mam pojęcia jak to zainstalowac... :/

Może przeczytać instrukcję załączoną do legalnej wersji pakietów dodatkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam dość nietypowe pytanie.
Czy mogę kupić używanego Fallout-a? Czy raz wykorzystany kod jest już nieaktualny?
Chodzi mi o to czy sobie pogram.
Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie edycje nie mają kodu do Live, to raz. Dwa w prawie każdej grze z Live kod po odinstalowaniu gry jest z powrotem ''wolny'' do użycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 15:56, igor8472 napisał:

Polskie edycje nie mają kodu do Live, to raz. Dwa w prawie każdej grze z Live kod po
odinstalowaniu gry jest z powrotem ''wolny'' do użycia.

Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z podstawową wersją Fallouta 3. Zainstalowałem go wczoraj na Windows 7 64 bit, potem doinstalowałem patche do wersji 1,7. A teraz jak gram, to średnio raz na 10 czy 20 minut gra mi się zwiesza :/ Jak grałem kiedyś na Viście bez patchów (zaraz po premierze), to takich cudów nie było. Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 GOTY to już dziś/jutro można dostać w molochach takich jak MM czy empik?
Bo bym się wybrał po grę ale po próżnicy nie chce jeździć.
No więc widział ktoś z was już na pułkach w sklepach F3GOTY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cenegi pisze tylko, że dziewiątego, czyli w piątek, premiera. W Empiku pewnie też będzie, bo na stronie jest GotY, tylko, że niedostępne. Ja bym radził zadzwonić i się upewnić kiedy będą mięli, o ile w ogóle będą mięli GotY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować