Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2010 o 14:38, DawidsonPRO napisał:

No więc widział ktoś z was już na pułkach w sklepach F3GOTY?

Nie liczyłbym na to, w wojsku,w poszczególnych pułkach Fallout 3 raczej nie będzie dostępny :P Za to w sklepach na PÓŁKACH jak najbardziej. Jeśli nie jesteś nadmiernie niecierpliwy, to poczekaj do piątku, a jeszcze lepiej do soboty i dopiero wtedy jedź do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć, gdzie można znaleźć Stradivariusa? Przejrzałem już całą kryptę 92, a tych przeklętych skrzypiec ni ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 12:11, PinKee napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć, gdzie można znaleźć Stradivariusa? Przejrzałem już całą
kryptę 92, a tych przeklętych skrzypiec ni ma :/


Leży w studiu nagrań zaraz przy samej szybie na szafce. Poznasz na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 12:11, PinKee napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć, gdzie można znaleźć Stradivariusa? Przejrzałem już całą
kryptę 92, a tych przeklętych skrzypiec ni ma :/

Szukasz przedmiotu wyglądającego jak futerał a nie jak skrzypce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Myślałem, że to będzie gdzieś w jakimś schowku leżeć, dlatego po szafkach zbytnio się nie rozglądałem. Zaraz idę sprawdzić jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma problem z grą. Mianowicie, ma w 100% oryginała, ale kiedy próbuje włączyć grę, coś nie chodzi. Odpala grę, pojawia się małe okienko, gra tak jakby zostaje uruchomiona, jednak po ok. 5 sekundach gra wychodzi do pulpitu. Jego komputer:
Windows 7 Home Premium 64-bit
Intel Core 2 Duo E7500, 2, 93GHz
GeForce GTS 250 1 GB
4096 MB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tam wasze postaci: mi brakuje 3 książek - jedna z handlu i 2 z medycyny by miec wszystkie skille na 100% w piekielnym pancerzu enklawy (helm -1 do charyzmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 13:34, Indrid_Cold napisał:

Czy ktoś mógłby sie wypowiedzieć o Mothership Zeta? Czy opłaca sie kupować GOTY tylko
dla tego dodatku?

Tylko i wyłącznie? Nie. To najsłabszy dodatek ze wszystkich. Liniowy bieg przez kolejne sekcje statku kosmicznego (i tak wszystko wygląda tak samo) i rozwałka tych samych kosmitów. Tła fabularnego nie ma, żadnego fajnego wyposażenia też nie ma. Tyle że można stoczyć bitwę w kosmosie i spotkać kilku zabawnych NPC. Ale to za mało. Klimatu nawet brakuje. Pomysł dobry, ale B. wykonała go beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 16:04, The_Nemezis napisał:

A karabin obcych to nie fajny sprzęt?

Nie, w takiej formie, w jakiej go dostajemy, nie. Dodatki do F3 słynęły z tego, że dodawały mnóstwo nowych zabawek i właśnie w innych dodatkach były one znacznie lepsze, nie tylko design, ale i skuteczność/efektowność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efektywność i efektowność jest całkiem niezła. Ja po przejściu MZ tego długolufowego karabinka obcych w sumie do końca gry używałem. Złomu się z tego statku tyle zabierze że można by pół Capital Wasteland wykupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż, mi pozostał właśnie ten jeden jedyny dodatek do przejścia (Mothership Zeta) wczoraj skonczylem ostatnie zadanie z broken steel, teraz bede krazyl po mapie i zbierał wszystkie unikalne przedmioty i je naprawiał do stanu idealnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem perka "chemik kwantowy" daje to to że w ekwipunku zwykła nuca-cola zamienia się na quantum.
Tak mniej więcej z opisu wynika. Mam zwykłą nuca-cole w ekwipunku i nie zamienia się w quantum, mam z nią tydzień latać aż zakiśnie czy jak to działa?
Żeby się nie okazało że wielka lipa z tym jest, jak miałem quantum to sprzedałem a nie wiedziałem że jest z tym misja powiązana no i teraz trudno o 30 butelek quantum dla tej świrniętej laski.

Jak działa dokładnie ten perek z chemikiem kwantowym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 19:57, DawidsonPRO napisał:

Jak działa dokładnie ten perek z chemikiem kwantowym????


Tam chyba jest napisane, że trzeba mieć 10 zwykłych butelek, aby zmieniły się w quantum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,...Mam pytanie... Czy mając zainstalowaną podstawową grę Fallout 3 mogę jednocześnie zainstalować wszystkie dodatki które ukazały się w wydaniu pudełkowym oraz jeżeli tak to czy będę musiał zacząć grę od początku? I czy historie opowiedziane w dodatkach są odrębne i mogę po ich zakończeniu zająć się głównym wątkiem podstawowej gry i normalnie ją zakończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz. Dodatki to po prostu nowe lokacje. Przy pierwszym odpaleniu gry dostaniesz komunikaty radiowe gdzie ''teleportery'' do nich możesz znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak dojść do Rivet City ?
Łażę po podziemiach i rozwalam te głupie mutanty i nie mutanty, ale odpowiedniej drogi do tego szatańskiego miasta nie mogę znaleźć ... :E
Byłbym wdzięczny.
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować