Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Kurka wodna, dopiero kiedy dałem 10 poziom w Inteligencji oraz 100 w broni lekkiej i naprawie dowiedziałem się co dają te figurki i znalazłem jedną z nich w

Spoiler

Labolatorium Dokor Li

, a wiadomo, że 10 punktów w S.P.E.C.J.A.Ł i 100 w talentach to maksimum. Tylko zmarnowałem punkty zamiast wybrać np. jakiegoś ciekawego perka i rozwinąć nowy talent :/ ale cóż i tak w sumie już nie mam na co wydawać punktów umiejętności ;) teraz uganiam się tylko za tymi figurkami.
Wie ktoś może ile obrażeń zadaje dubeltówka z dodatku Point Lookout kiedy się ma 100 punktów w broni palnej? Bo jakoś w necie nie mogę znależć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Po jakimś tam etapie gry dostaje się questa związanego z kryptą 101 i wtedy można z powrotem tam wejść, tylko trzeba łapać na radio sygnał alarmowy z krypty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to chyba go nigdy nie łapałem, bo nie pamiętam takiego motywu.
Ale i tak do F3 chyba nie wrócę, bo po jednym (wymęczonym pod koniec) przejściu jakoś nie mam na to ochoty. Skutecznie obrzydził mi grę zbyt niski maksymalny lvl (wiem, że można zdjąć to ograniczenie, ale to już nie to samo, bo postać potem jest zbyt potężna). Zniechęcają też bardzo powtarzalne stacje metra i wnętrza budynków (fabryk zwłaszcza).

Tak się właśnie zastanawiam i chyba kupię New Vegas, bo czytałem, że to powrót do korzeni (F1 i F2) choć na silniku F3. Tylko nie wiem czy warto kupować teraz czy może poczekać z miesiąc czy dwa na jakąś obniżkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 11:02, Peterman93 napisał:

Kurka wodna, dopiero kiedy dałem 10 poziom w Inteligencji oraz 100 w broni lekkiej i
naprawie dowiedziałem się co dają te figurki i znalazłem jedną z nich w

Spoiler

Labolatorium
Dokor Li

, a wiadomo, że 10 punktów w S.P.E.C.J.A.Ł i 100 w talentach to maksimum.
Tylko zmarnowałem punkty zamiast wybrać np. jakiegoś ciekawego perka i rozwinąć nowy
talent :/ ale cóż i tak w sumie już nie mam na co wydawać punktów umiejętności ;) teraz
uganiam się tylko za tymi figurkami.
Wie ktoś może ile obrażeń zadaje dubeltówka z dodatku Point Lookout kiedy się ma 100
punktów w broni palnej? Bo jakoś w necie nie mogę znależć:/


Z tego co wiem to punkty umiejetnosci nie wplywaja na obrazenia jakie zadajemy bronia palna, tylko na jej skutecznosc w VATSie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 11:51, PidzamaP napisał:

Z tego co wiem to punkty umiejetnosci nie wplywaja na obrazenia jakie zadajemy bronia
palna, tylko na jej skutecznosc w VATSie ;)


http://fallout.wikia.com/wiki/Small_Guns

Przeczytaj sobie sekcję dotyczącą Fallouta 3 - wyraźnie jest napisane że skill wpływa na damage zadawany bronią. Zresztą to widać jeśli się sprawdza właściwości tej samej broni na różnym poziomie rozwoju umiejętności nią władania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze nie podales JAKI sprzet masz (w wyszukiwarka gramu wywala jakis blad) to napisze, ze na PS3 wystarczy nacisnac Select i wybrac o ile chcesz poczekac.


In the PlayStation 3 version, it is done by pressing the "Select" button, the "Back" button on the Xbox 360 and the "T" button (by default) for the PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 11:55, Abi_Dalzim napisał:

> Jako, ze nie podales JAKI sprzet masz (w wyszukiwarka gramu wywala jakis blad)
Piec

Klawisz "T".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 00:37, Thorgal13 napisał:



Może przyszedłeś tam w godzinach zamknięcia? Wróć najwcześniej o 8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nieopodal Placówki Strażników (misja "Strażnicy Reily") jest budynek i stoi na nim człowiek, który wykrzykuje, że wszystko wysadzi jak się podejdzie to właśnie tak robi. Da się coś z tym zrobić oprócz zabicia go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bodajże nie. Przynajmniej mi się tak wydaję. Ja nic innego nie mogłem zrobić, a szukałem innego rozwiązania, ale właśnie przez takie urozmaicenia F3 jest lepszy od NV. Bardzo to klimatyczne wszystko jest. Ta szarość i oszołomy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj popatrzeć na angielskim wiki Fallouta, być może jest jakieś wymyślne rozwiązanie. Też próbowałem to zrobić na inny sposób. Mimo wszystko dostał head''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować