Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Mam pytanie dotyczące dodatków do Fallout 3.
Gram w pełną polską wersję podstawki i mam już dość zaawansowaną postać, a dodatki podobno są tylko w polskiej kinowej wersji językowej. Jak wygląda możliwość kontynuowania dalszej gry, czy wszystko jest ze sobą kompatybilne, czy też mam spodziewć się problemów, rozpoczynania gry od nowa itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa cacy.Jeśli zainstalujesz jakieś DLC, to max po kilku minutach gry pojawi Ci się komunikat, że odbierasz nowy sygnał radiowy czy coś takiego i dostaniesz automatycznie nowe questy, które będą mogły zostać zaznaczone na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 23:09, zajacisko napisał:

Wszystko działa cacy.Jeśli zainstalujesz jakieś DLC, to max po kilku minutach gry pojawi
Ci się komunikat, że odbierasz nowy sygnał radiowy czy coś takiego i dostaniesz automatycznie
nowe questy, które będą mogły zostać zaznaczone na mapie.


A jak się mają do siebie różne wersje językowe, czyli polska kinowa i pełna polska wersja? W podstawowym świecie gry mam pełną, a kawałki z DLC z kinową i wszystko działa ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC = brak polskiego lektora, gadają po angielsku.
Cała reszta czyli tekst jest po naszemu.
I wszystko działa ok w takim rozwiązaniu.

Zresztą już tak dawno grałem że teraz nie wiem, może niektóre DLC albo wszystkie też mają lektora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch: nerf Heart of Gold (nie będzie dawać armora), nerf Wriggle''s Lantern, nerf Teemo, zmiany Nocturne''a, buff Cassio, nerfy tanky dpsów (nie tykać Nasusa i Garena złamasy!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 00:23, DawidsonPRO napisał:

DLC = brak polskiego lektora, gadają po angielsku.
Cała reszta czyli tekst jest po naszemu.
I wszystko działa ok w takim rozwiązaniu.


A jak działa przy już rozpoczętej rozgrywce z pełną polską wersją? Mam zaawansowaną podstawkę i wolałbym nie zaczynać od nowa. Dwie polskie wersje nie "pogryzą się" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 00:23, DawidsonPRO napisał:

DLC = brak polskiego lektora, gadają po angielsku.
Cała reszta czyli tekst jest po naszemu.
I wszystko działa ok w takim rozwiązaniu.


A jak działa przy już rozpoczętej rozgrywce z pełną polską wersją? Mam zaawansowaną podstawkę i wolałbym nie zaczynać od nowa. Dwie polskie wersje nie "pogryzą się" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 00:23, DawidsonPRO napisał:

DLC = brak polskiego lektora, gadają po angielsku.
Cała reszta czyli tekst jest po naszemu.
I wszystko działa ok w takim rozwiązaniu.


A jak działa przy już rozpoczętej rozgrywce z pełną polską wersją? Mam zaawansowaną podstawkę i wolałbym nie zaczynać od nowa. Dwie polskie wersje nie "pogryzą się" ?

Oj, sorki, ale z dodawanie posta coś się u mnie porobiło i stąd 3 niezamierzone posty pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 14:01, KrzychW napisał:

A jak działa przy już rozpoczętej rozgrywce z pełną polską wersją? Mam zaawansowaną podstawkę
i wolałbym nie zaczynać od nowa. Dwie polskie wersje nie "pogryzą się" ?

Nie, to co jest z podstawki jest z polskim dubbingiem, to co z DLC - z angielskim. Napisy są wszędzie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 15:16, zajacisko napisał:

Nie, to co jest z podstawki jest z polskim dubbingiem, to co z DLC - z angielskim. Napisy
są wszędzie po polsku.


Dzięki. Jak ok, to jeszcze dziś zamawiam, ponieważ akurat cena dość fajna jest na pakiety dodatków. Co prawda bez Mothership Zeta, ale po 19,99 i tak się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nudów zacząłem grać w F3, będąc przygotowanym na wszystkie poważne wady gier tworzonych przez Bethesda Softworks, więc pewnych kwestii nie będę się czepiał. Zastanawia mnie coś innego. Czy tu naprawdę jest tak mało questów, czy ja po prostu nie umiem ich znaleźć? Zwykle mam w dzienniku 1 do 3 zadań, łącznie z wątkiem głównym (obecnie

Spoiler

znalazłem ojca i wróciłem z nim do Rivet City

) i zleceniami Moiry. Misji pobocznych miałem dosłownie kilka. Tak powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 11:20, Kadaj napisał:

Z nudów zacząłem grać w F3, będąc przygotowanym na wszystkie poważne wady gier tworzonych
przez Bethesda Softworks, więc pewnych kwestii nie będę się czepiał. Zastanawia mnie
coś innego. Czy tu naprawdę jest tak mało questów, czy ja po prostu nie umiem ich znaleźć?
Zwykle mam w dzienniku 1 do 3 zadań, łącznie z wątkiem głównym (obecnie

Spoiler

znalazłem
ojca i wróciłem z nim do Rivet City

) i zleceniami Moiry. Misji pobocznych miałem
dosłownie kilka. Tak powinno być?


Tak, w FO3 questów jest mało, ale za to są one długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa level scalingu w tej grze? Jeśli w jakimś miejscu jest ciężko i dostaję po czterech literach, to po zdobyciu kilku poziomów będzie dużo łatwiej, czy tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem. W zasadzie mógłbym grę ocenić tylko 2 słowami: taka sobie. Taka sobie historyjka, ani szczególnie wciągająca, ani szczególnie nudna. Taki sobie system walki, poniżej przeciętnej jako FPS, ale ratuje go VATS, bo całkiem przyjemnie strzela się w kończyny czy głowy (same animacje rozpadających się wrogów choć efektowne, to po pewnym czasie zaczynają nudzić, a po kolejnym wkurzać i ma się ich dość). Taka sobie grafika - całkiem niezła i klimatyczna, ale powtarzalność wnętrz, zwłaszcza stacji metra, mocno irytuje. Mimo że czuć Obliviona, zwłaszcza w animacjach i wyglądzie postaci (a także questach - obowiązkowy wątek z wampirami, lol), to grało się trochę lepiej niż w czwartą część TESa. Czyli tak sobie. Czasu spędzonego przy produkcji Bethesdy nie żałuję, ale nie sądzę abym ją pamiętał za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 ma - wedlug mnie - nieziemsko dobry klimat postapokalipsy i to czyni go naprawde niezla gra. Jesli chcesz duza liczbe questow itd, to polecam zakupic new vegas - tam jest tego od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować