Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Aha... napewno wytłumaczą, raczej bym na to nie liczył, zresztą oni i tak nie potrafią zrobić dobrej fabuły patrz oblivion i fallout 3.......
Ciekawe jaki bardzo ważny problem będzie trzeba rozwiązać w Falloucie 4...
odszukać dziadka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie już Fallouta 3 zamówiłem. W poprzednie części grałem bardzo mało ( ale grałem) ale z tekstów w CDA i zapowiedzi taką grę kupuję w ciemno. Tylko trzeba będzie teraz troszkę na nią poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że Grę spotka totalna klapa. /Może nikt jej nie kupi, labo piorun uderzy w magazyny w całej Europie...Jakieś małe tornado?
Aż żal bierze, patrząc na to co zrobili z Fallouta.
Bestheda nie ma jaj.
A historia lubi się powtarzać...

@do pana wyżej:
Sądząc po tekstach z CD-A, ta gra będzie cudem, hitem i w ogóle. Godny następca gatunku? Pfff.... CDA to ulotka dodawana do gier. Radzę poczytać jakieś bardziej obiektywne pisma na przykład.. na przykład.. Cyber muchę albo Clicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 15:07, Coxsik napisał:

Ja sobie już Fallouta 3 zamówiłem. W poprzednie części grałem bardzo mało ( ale grałem)
ale z tekstów w CDA i zapowiedzi taką grę kupuję w ciemno. Tylko trzeba będzie teraz
troszkę na nią poczekać.


Sadzac po tekstach z CD-A to Fallout mial od poczatku byc FPP ;)
Ja bym tam radzil poczekac a nie kupowac w ciemno gry od firmy, ktore jedzie na niezdrowym hypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 15:32, likop2 napisał:

@do pana wyżej:
Sądząc po tekstach z CD-A, ta gra będzie cudem, hitem i w ogóle. Godny następca gatunku?
Pfff.... CDA to ulotka dodawana do gier. Radzę poczytać jakieś bardziej obiektywne pisma
na przykład.. na przykład.. Cyber muchę albo Clicka?


Akurat w CDA stwierdzili jasno i wyraźnie, że gra jest niezła podkreślając jednak, że jeśli ktoś się spodziewa czegoś w stylu F1 lub F2 niech lepiej do nich wróci, a nie zabiera się za trójkę.
Cytat: "jeśli oczekujecie tego samego, co wcześniej, bezpieczniej odpalić poprzednie części"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Todd Howard: ""I don''t know what kind of weapons will be used in the third world war, but I can tell you what the fourth world war will be fought with teddy bears."

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Tobie, ale dedykuję to całej trójce - może byłem złośliwy, ale nie byłem chamski... Wy tak... więc, Misiu, nie wyskakuj mi tutaj z Onetem.pl, ponieważ właśnie WY teraz zagraliście w taki bardzo sympatyczny sposób...

marselus... przewiń sobie forum, sprawdź czy wcześniej się nie udzielałem... Jak więc widać, na konstruktywną krytykę mnie stać, Wy za to uprawiacie puste krytykanctwo. A może figurka PipBoy''a dla niektórych jest argumentem do zakupu?? :P Poza tym, jak rozumiem Twój tok rozumowania, takie firmy jak 2K Games publikując EK Bioshocka również wykazały się tanią zagrywką komercyjną... Acha, sure. A już swoim postem o 3 takich samych odpowiedziach przekroczyłeś wszelkie granice zdrowego rozsądku i do tego właśnie się odniosłem. Bo krytykować to jedno... pastwić się nad NIE WIDZIANYM produktem to drugie. Więc...pozwoliłem sobie na odrobinę wjazdu...

Ale oczywiście na tym topicu można tylko bluzgać Bethesdę i lamentować, jaki F3 strasznyto nie będzie. I to jest ta Wasza swoboda wypowiedzi, jak rozumiem?? "Nam myśleć nie kazano, nam kazano zjechać Fallouta 3". Sugeruję wysłać formularz do modków z prośbą o zmianę tematu topica na "Niszczymy Fallouta 3".

...bo tu się robi odrobinę niesmacznie... Ja tu wpadam żeby sobie pogadać o nadchodzącej gierce, która jest ze wspaniałego uniwersum a niestety zapowiada sie słabo... Nie po to by czytać lamenty niespełnionych fanów + znajdowywać powybieranie z neta fragmenty, czytane jako kolejny argument na miałkość produkcji. Ejj, jak będę chciał trochę świeżej paranoi, to się wybiorę na konwent PiSu albo PO, ale na Boga, nie tu na gramie.pl!!

P.S. Z pokolenia jestem - jak podejrzewam - starszego niż Wy, więc z takimi textami to do młodszego rodzeństwa sugeruję.

P.P.S. I jeszcze raz, bardzo grzecznie proszę... zachowajcie ociupinę rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wojna na argumenty totalnie mija sie z celem, wskazywane są tutaj moje błędy nie omieszkam zatem wskazać kilku twych, może jednak by nie przeciągać skeruję moje słowa w jedną stronę, jak ładnie to ująłem a nie było to przez szanownego pana do końca przeczytane, stwierdziłem iż żaden fan Fallouta nie będzie kupował Fallouta 3 tylko i wyłącznie dla figurki skoro grę jako taką skreślił... i to właśnie jest tam napisane jasno i wyraźnie Fan Fallouta ten i żaden inny...

Co do reszty panuje tutaj taka sytuacja ja ty i całe mnóstwo innych osób wie tyle samo o falloucie i jak już zaznaczłem wcześniej wszystko rozbija się o taki obraz

- wiedza na temat Fallouta kto go produkuje jaki będzie - My Fani wątpiący - reszta nic nie wiecie nie gadajcie
- Fallout jako FTP popularnie zwanym Oblivion with Guns - my fani znając Obliviona <ci którym się nie spodobał> poszerzamy swoje wątpliwości rozpoczyna się lekka krytyka - reszta nic nie wiecie nic nie widzicie nie gadajcie
- Coraz więcej informacji wypływa na światło dzienne - i o dziwo dla Fanów F nie są to wiadomości radosne - cała historia postawiona na głowie i obrana z resztek Falloutowego realizmu - my krytykujemy już ostrzej - reszta nic nie wiecie nic nie widzieliście więc nie gadajcie - w końcu Gra podobno będzie miała klimat Fallouta <o tak wychodzi na to, że klimat Fallouta to jakieś rozwalone miasto po wojnie nuklearnej ale co tam>
- Pojawia się gameplaj i te wszystkie tandetne jak dla mnie filmiki pełne ahów i ohów i nie wiadomo jezscze czego - no to my już poniekąd wiemy jak to będzie wyglądać - no i przekonujemy się, że nasza krytyka była słuszna a co słyszymy z drugiej strony - nic nie widzieliście tylko marnego gameplaya to nic nie oznacza etc... więc skoro my jesteśmy uprzedzeni to ta druga strona upzredzona jest także...

Na zasadzie my wiemy więcej niż wy i na odwrót, kończy się to tak, kupujesz grę a potem lamentujesz że wywaliłeś kasę w błoto..??
Jeśli tak to spokojnie można te 130 złotych oddać na jakiś szczytny cel będą napewno lepiej wykorzystane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz wyjaśniłeś dokładniej swój tok rozumowania a''propos tej nieszczęsnej figurki, zwracam honor... ;)

Niemniej ja bym taką figurkę chciał. ^^''

Co zaś drugiej części się tyczy...w sumie masz teoretycznie rację. Całość powoli przypomina dyskusję zatwadziałego ateisty oraz głęboko wierzącego (nie rozstrzygam który z nas jest który ;>) Choć wytaczane są ciężkie działa i rzucane niezbywalne argumenty, żadna strona poddać się nie podda. Ergo, traci to sens...

...co nie zmienia faktu, że w swoim pojeżdżaniu możecie ciut zbastować. Uczepię się tego przykładu z "trzema śmierciami ojca" - z jednej strony, został fatalnie dobrany do prezentacji i rzeczywiście pomysłodawca trochę się ośmieszył. Z drugiej strony, gdybyś przyjrzał się wielu czołowym i legendarnym tytułom (wutever tytuły) to takich uproszczeń zwłaszcza przy gadkach z pobocznymi NPCami byś znalazł multum. Zwłaszcza że sytuacja z tej rozmowy wymaga trochę takiego powtórzenia...

Więc...po co sobie psuć nerwy szukając kolejnych argumentów na badziewnosć F3?? ^^'' Nie lepiej wyjść na słoneczko choćby na spacerek?? :) (no, może nie dzisiaj, bo burza była ładna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem jedno rozwiązanie

Na Jerozolime z wszystkimi tłuc niewiernych....

Oj pomyliłem sobie chyba okres czasowy....
Szczerze to napiszę tylko tyle, czasami straszlwie wkurza mnie to, gdy ja coś pisze a pierwsza reakcja jakiegoś kolegi to tekst i tak jesteś fanboj.... - mimo spokoju to krew mnie normlanie zalewa... nic to czekam dalej na jakieś nowum ze świata Fallouta by móc znów pokrytykować i pojęczeć i popsioczyć i ogólnie ponaprzykrzać się trochę ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 20:27, marselus napisał:

mnie to, gdy ja coś pisze a pierwsza reakcja jakiegoś kolegi to tekst i tak jesteś fanboj....

Nie martw sie i tak nie jestes fanbojem. Prawdziwy fan swiata fallouta dalby kazdej produkcji szanse i samemu sprawdzilby jej dobre i zle strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 20:38, Khraan napisał:

Nie martw sie i tak nie jestes fanbojem. Prawdziwy fan swiata fallouta dalby kazdej produkcji
szanse i samemu sprawdzilby jej dobre i zle strony :)

Jak mamy to zrobić skoro dema nie będzie? Bo kupować jakiejkolwiek gry w ciemno nie zamierzam, no chyba żeby miała być dołączona za max 5 zł do do gazety (2x to zrobiłem i 2x popełniłem błąd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 20:38, Khraan napisał:

> mnie to, gdy ja coś pisze a pierwsza reakcja jakiegoś kolegi to tekst i tak jesteś
fanboj....
Nie martw sie i tak nie jestes fanbojem. Prawdziwy fan swiata fallouta dalby kazdej produkcji
szanse i samemu sprawdzilby jej dobre i zle strony :)

Jakos nie widze powodow, dla ktorych potencjalni fani Fallouta mieliby sie katowac FOBoS''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kiedyś zbierze się grupa fanów i stworzy moda do F1 czy F2 który da nam namiastkę oryginalnej trzeciej części.Bo Beth mogło by najpierw przejść Fallouta 1 i 2,poczytać trochę o prawach fizyki(chodzi o nierozbrojoną bombę),pomyśleć piętnaście(a może trzynaście?:P)razy i napisać porządną fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 21:41, sig. napisał:

> Nie martw sie i tak nie jestes fanbojem. Prawdziwy fan swiata fallouta dalby kazdej
produkcji
> szanse i samemu sprawdzilby jej dobre i zle strony :)
Jak mamy to zrobić skoro dema nie będzie? Bo kupować jakiejkolwiek gry w ciemno nie zamierzam,
no chyba żeby miała być dołączona za max 5 zł do do gazety (2x to zrobiłem i 2x popełniłem
błąd).

Mhm, ja jakoś tak myślę sobie, czy ten brak dema to nie jest chwyt marketingowy, żeby być może dużą część zainteresowanych napalić na grę, a nawet jak wyjdzie TESV: Fallout albo niedopracowana produkcja to i tak zainkasować kasę?
Według mnie dałoby się demo zrobić, albo inaczej: czemu by nie zrobić? Parę questów, oddzielić świat "niewidzialną ścianą" z dema od reszty i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 21:41, sig. napisał:

> Nie martw sie i tak nie jestes fanbojem. Prawdziwy fan swiata fallouta dalby kazdej
produkcji
> szanse i samemu sprawdzilby jej dobre i zle strony :)
Jak mamy to zrobić skoro dema nie będzie? Bo kupować jakiejkolwiek gry w ciemno nie zamierzam,
no chyba żeby miała być dołączona za max 5 zł do do gazety (2x to zrobiłem i 2x popełniłem
błąd).


Po to są recenzje internecie. Jeżeli gra zbiera same 9+ to możemy być pewni co do jakości (choć są wyjątki, np. GTA IV które miało 99% średnią, a gracze ocenili ją na ok. 8+, ja sam uważam że zasługuje na 9-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie sie klimat pokazany na filmikach podoba :) i co z tego ze nierealne, grunt zeby gralo sie przyjemnie

przestalem czekac na to, ze nowe gry beda odwolywac sie do starych dobrych pozycji i byly ich godnymi nastepcami.
idzie nowe a wydawcy wola inwestowac (wg mnie) w mlode pokolenie graczy niz zajmowac sie starym - czysta ekonomia :) dziecko wyda na gre wiecej niz stateczny dorosly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 21:41, sig. napisał:

> Nie martw sie i tak nie jestes fanbojem. Prawdziwy fan swiata fallouta dalby kazdej
produkcji
> szanse i samemu sprawdzilby jej dobre i zle strony :)
Jak mamy to zrobić skoro dema nie będzie? Bo kupować jakiejkolwiek gry w ciemno nie zamierzam,
no chyba żeby miała być dołączona za max 5 zł do do gazety (2x to zrobiłem i 2x popełniłem
błąd).

Nie wszystkie gry maja dema, niekiedy demo pojawia sie kilka miesiecy po grze... Proponuje poczekac tydzien po premierze, bedziesz wiedzial wszystko o grze bez dema, znajac zycie bedziesz mogl przesledzic cala fabule gry bez jej dotykania (a teraz z youtube to nawet zagrasz).
Bo znajac zycie, jakby B wypuscila demo Fallouta 3 zaraz pojawilyby sie komentarze w stylu "specjalnie dopracowali, dodali 3 questy ktore dopiescili by zachecic naiwnych graczy do kupowania gry" itp...
Mam na polkach sporo gier, wszystkie kupowalem kierujac sie wyczuciem i tym co o nich wyczytalem i jak do tej pory tylko dwie mnie zawiodly (gothic 3 i empire earth 3).
F1 tez kupowalem w ciemno (musialbym chyba z kilka lat czekac zeby moc dorwac skads demo hehe :)

SoundWave:
alez nikt zmusza nikogo do katowania, tylko niech "potencjalni fani Fallouta" nie katuja fanow postapokaliptycznych klimatow i swiata fallouta swoimi jekami i zalami w temacie o Falloucie 3. Ja rozumiem ze to temat ogolny, ale po kilku stronach tego samego po prostu czlowieka odrzuca. Wszyscy juz przyznali ze nie jest to Fallout 1, 2 czy tez VB (taa gameplay VB na youtube jest rownie krwawy i bezmyslny jak ten z F3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2008 o 22:12, Khraan napisał:


SoundWave:
alez nikt zmusza nikogo do katowania, tylko niech "potencjalni fani Fallouta" nie katuja
fanow postapokaliptycznych klimatow i swiata fallouta swoimi jekami i zalami w temacie
o Falloucie 3. Ja rozumiem ze to temat ogolny, ale po kilku stronach tego samego po prostu
czlowieka odrzuca. Wszyscy juz przyznali ze nie jest to Fallout 1, 2 czy tez VB (taa
gameplay VB na youtube jest rownie krwawy i bezmyslny jak ten z F3).

I znowu gadasz od rzeczy koles. Co twoje bredzenie ma do narzekania? Wczesniej piszesz, zeby fani Fallouta dali szanse kazdej produkcji, a na pytanie jaki jest sens katowania sie FoBoSem ty zarzucasz sciana tekstu, ktora nic nie ma wspolnego z tym o czym gadamy. Naucz sie czytac ze zrozumiemien, bo niedobrze mi sie robi jak takie cos czytam.

Aha- filmik z Van Burena to nie "gameplay" jak demo FO3 bethesda- to pokazowka wczesnej alphy Van Burena, roznica jest ogromna ale tak naprawde to nie sadze, zebys zajarzyl roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 22:08, morthi napisał:

mnie sie klimat pokazany na filmikach podoba :) i co z tego ze nierealne, grunt zeby
gralo sie przyjemnie

przestalem czekac na to, ze nowe gry beda odwolywac sie do starych dobrych pozycji i
byly ich godnymi nastepcami.
idzie nowe a wydawcy wola inwestowac (wg mnie) w mlode pokolenie graczy niz zajmowac
sie starym - czysta ekonomia :) dziecko wyda na gre wiecej niz stateczny dorosly :P

A jak dzieciom się znudzi, bo przerzucą się na nowy-stary klimat cRPG. Sam dorosły nie jestem (15 lat w sierpniu skończę) ale potrafię docenić sztukę jak i piękność starych gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować