Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Trzeba przyznać, że ciekawie się robi, czytając zapowiedzi można wywnioskować iż sprawa wygląda jak na ostrzu noża z jednej strony niektórzy nazywają tą grę RPG best ever a z drugiej - że tak naprawdę nei tego się spodziewali szkoda tylko, iż by się przekonać na własnej skórze trzeba będzie kupić a takie coś wcale mi się nie podoba...
Ale co tam ja jestem tylko graczem a to dla B. nei jest najistotniejsze dla nich liczy sie moja kieszeń..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:02, adi54 napisał:

Oj oj oj. Przepraszam ja taki nie zorientowany. Kiedy premiera i demko?

Grę produkuje betsheida, a takowa dem nie wydaje z zasady (być może chodzi o to żeby się gracze nie zorientowali że przyporządkowanie ich gier do crpg jest baaaaaardzoooooo naciągane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:56, marselus napisał:

Trzeba przyznać, że ciekawie się robi, czytając zapowiedzi można wywnioskować iż sprawa
wygląda jak na ostrzu noża z jednej strony niektórzy nazywają tą grę RPG best ever a
z drugiej - że tak naprawdę nei tego się spodziewali

I tu czasem zadaje sobie pytanie... ile dostają wydawnictwa, które zanim gra ukaże się na rynku dają jej np. 10/10 w rocznym rankingu ( po październiku jest Nowy Rok? xD )

Dnia 06.08.2008 o 21:56, marselus napisał:

szkoda tylko, iż by się przekonać
na własnej skórze trzeba będzie kupić a takie coś wcale mi się nie podoba...

Ja poczekam z rok, w tym czasie wyrobię sobie własną opinie na podstawie różnych źródeł, podpakuje kompa a i sama gra będzie już pewnie w TS ;-)

Dnia 06.08.2008 o 21:56, marselus napisał:

Ale co tam ja jestem tylko graczem a to dla B. nei jest najistotniejsze dla nich liczy
sie moja kieszeń..;)

Jeśli chodzi o B. to każdy gracz jest wart 129zł (FIII) bez sentymentów ani zdania ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jako fana poprzednich Falloutów z tego co widziałem narazie to nie będzie to na co fani tej serii oczekiwali ta gra miała być robiona pod fanów poprzednich części a wyszło jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oni to zjeb.. arleady przeciez tak jak bylo w F1 podobalo sie rok potem wiec po co to zmieniac - nowy silnik nowy scenariusz nowe rozwiazania a nie zmaina z rpg na jakis zmutowany fps z slow motionem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:49, master962 napisał:

ta gra miała być robiona pod fanów poprzednich części a wyszło jak zawsze...


Ta gra NIGDY nie miala byc robiona pod fanow poprzednich czesci. Bethesda to zapowiadala jeszcze zanim sfinalizowano umowe zakupu marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 02:50, Volvox napisał:

Ta gra NIGDY nie miala byc robiona pod fanow poprzednich czesci. Bethesda to zapowiadala
jeszcze zanim sfinalizowano umowe zakupu marki.

Ale potem twierdzili że zespół pracujący nad tą strzelanką to fani poprzednich części. I to nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni są jedynymi słusznymi fanami, a reszta to bezmózdzy fanatycy, nie potrafiący iść z duchem czasu...

Taa, ja znowu wyskakuję z tym duchem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 08:22, likop2 napisał:

Oni są jedynymi słusznymi fanami, a reszta to bezmózdzy fanatycy, nie potrafiący iść
z duchem czasu...

Taa, ja znowu wyskakuję z tym duchem :P.


No widzisz, a ja uważam, że za tą grą ciągnie się nieprzyjemny odór....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Bethesda nauczyła się czegoś na własnych błędach popełnionych w Oblivionie, to gra udająca F3 moze być nawet ciekawa. Nie jest to oczywiście kontynuacja Fallouta - nazwa F3 to czysty marketing - tylko rozbudowany fps osadzony w świecie fallouta. Fani nie powinni patrzeć na tytuł bo można dostać białej gorączki od tego jak zniszczono fallouta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zastanówcie się, jak można zrobić kontynuacje, po wydarzeniach z ostatniej części ?
Jest to niemal, że niemożliwe. Bohater zostanie wyciągnięty z powrotem z wielkiego komputera (nie pamiętam nazwy), w którym na końcu gry został umieszczony ?
-Nie sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 07:27, sig. napisał:

> Ta gra NIGDY nie miala byc robiona pod fanow poprzednich czesci. Bethesda to zapowiadala

> jeszcze zanim sfinalizowano umowe zakupu marki.
Ale potem twierdzili że zespół pracujący nad tą strzelanką to fani poprzednich części.
I to nieraz

Chyba Tacticsa.:P

Dlaczego filmówki są słabymi grami?Bo robi się je żeby wycisnąć kasę z fanów.
dlaczego Fallout jest słabą grą?Bo robi się go żeby wycisnąć kasę z fanów.:P

A jeśli gra będzie się źle sprzedawała,to zawszę winę można zwalić na piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 09:09, Tokix napisał:

A zastanówcie się, jak można zrobić kontynuacje, po wydarzeniach z ostatniej części ?

Jest to niemal, że niemożliwe. Bohater zostanie wyciągnięty z powrotem z wielkiego komputera
(nie pamiętam nazwy), w którym na końcu gry został umieszczony ?
-Nie sądze.

Fallout 3 to sequel ale dzieje się poza aryo i Tactisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:49, master962 napisał:

dla mnie jako fana poprzednich Falloutów z tego co widziałem narazie to nie będzie to
na co fani tej serii oczekiwali ta gra miała być robiona pod fanów poprzednich części
a wyszło jak zawsze...


Chyba pod fanow poprzednich czesci Elder Scrolls :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, piraci to zło, piratują na maksa. 99% sprzedanych kopi to pirackie, pozostałe 1% to w połowie Ebay, allegro i inne serwisy aukcyjne!
Z tym piractwem, twórcy nieco przesadzają. Ostatnio jest coraz więcej uczciwych graczy. Osobiście, ja kupuję oryginała, dopiero po przeczytania niusów, trailerów, recenzji i zagrania w demo... A mafii nie finansuję, bo nie dosyć że okradam twórców, to jeszcze daję polskim gangom... Piractwo to zło i zupełnie nie rozumiem ludzi kupujących piraty. Szczególnie, gdy jest to 11 latek mający 125 złotych na miesiąc....


PS.
Chociaż mam 1 pirata-kupiłem go po krzyku: 15$Y^U#$#$@523462#!!!!!! gdy w pięknym, nowym pudełku od Half-life 2 znalazłem pękniętą płytę... Ehh, te życie, eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 09:09, Tokix napisał:

A zastanówcie się, jak można zrobić kontynuacje, po wydarzeniach z ostatniej części ?


Sam się zastanów jak wyglądał F2 jako kontynuacja F1.

Dnia 08.08.2008 o 09:09, Tokix napisał:

Jest to niemal, że niemożliwe. Bohater zostanie wyciągnięty z powrotem z wielkiego komputera
(nie pamiętam nazwy), w którym na końcu gry został umieszczony ?


Której gry?

Dnia 08.08.2008 o 09:09, Tokix napisał:

-Nie sądze.


Ja też nie. Do tej pory w każdej części Fallouta (wliczając Tactics, w którym fabuła nie była zbyt mocna) ktoś zupełnie inny był bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 10:27, likop2 napisał:

Taa, piraci to zło, piratują na maksa. 99% sprzedanych kopi to pirackie, pozostałe 1%
to w połowie Ebay, allegro i inne serwisy aukcyjne!

Nosz,a jak?Przecież jak gra się źle sprzedaje,to po co przyznawać że to gniot?Wystarczy zwalić winę na piratów,przecież i tak są tępieni.:P

Dnia 08.08.2008 o 10:27, likop2 napisał:

Osobiście, ja kupuję oryginała, dopiero po przeczytania niusów, trailerów, recenzji i
zagrania w demo... A mafii nie finansuję, bo nie dosyć że okradam twórców, to jeszcze > daję polskim gangom... Piractwo to zło i zupełnie nie rozumiem ludzi kupujących piraty.

To piraci mają jakieś zorganizowane grupy przestępcze?:P

Dnia 08.08.2008 o 10:27, likop2 napisał:

Szczególnie, gdy jest to 11 latek mający 125 złotych na miesiąc....

Jak bym dostawał 125 złotych na miesiąc,musiał bym być w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 10:27, likop2 napisał:

PS.
Chociaż mam 1 pirata-kupiłem go po krzyku: 15$Y^U#$#$@523462#!!!!!! gdy w pięknym, nowym
pudełku od Half-life 2 znalazłem pękniętą płytę... Ehh, te życie, eh..


Meh... w sklepie się wykłócić o wymianę nie umieją ale spiracić już tak. Ech, ci ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykłócałem się to nic a nic nie dało... Gry oddać nie chcieli :<. Co najwyżej mogli dać rabat -15%, ale odmówiłem... nie miałem 150+ zetów na drugiego Half-life. A poza takimi przypadkami, piractwo potępiam.
Skończmy ten temat.

No, to czekamy na Fallout 3. W wrześniu pierwsze r(żal)cenzje, średnia ocen będzie wynosić około 85+%, przewidywane nagrody: Zdobywca złotych kalesonów, zdobywca gry najbardziej znienawidzonej przez fanów poprzednich części, za grafikę i Gra Roku 2008 (Game Of The Year 2008).

PS. W Falloucie są elfy. Naprawiają one metro, kanalizację (dlatego woda ma takie leczące właściwości) i pucują teren, żeby oczojepnie się błyszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 09:09, Tokix napisał:

A zastanówcie się, jak można zrobić kontynuacje, po wydarzeniach z ostatniej części ?


Można, można. Niekoniecznie trzeba dawać tego samego bohatera, bo można przecież dać wnuka. Grunt, żeby kontynuacja była sensowna i osadzona w tym samym świecie.

Dnia 08.08.2008 o 09:09, Tokix napisał:

Jest to niemal, że niemożliwe. Bohater zostanie wyciągnięty z powrotem z wielkiego komputera
(nie pamiętam nazwy), w którym na końcu gry został umieszczony ?


Bzyyt. Ludu (nie)kochany), naucz się w końcu odróżniać niekanoniczną fabułę Tacticsa od oryginału. Na końcu Tacticsa (to Jagged Alliance 2 w uniwersum Fallouta) można było rozwalić Kalkulator (tak, to ten komputer), oddać mózg bohatera albo generała. Od tego wyboru i postępowania na misjach zależała przyszłość Bractwa. Przy najbardziej optymistycznym scenariuszu wschodnie Bractwo Stali staje się wielką potęgą z dostępem do starożytnych technologii i w Falloucie 2 ów odłam powinien już dawno siedzieć na zachodnim wybrzeżu. Tak się nie stało, bo fabuła Tacticsa nie należy do tego świata. Uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować