Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Coś w tym jest, określę to tak, ja mam wszystkie znaczące tytuły RPG począwszy od Planescape i tamtych okresów kończąc na NW2 i muszę przynazć że gier dobrych Rpg-owo jest coraz mniej, i jakoś pozytywnie nie jestem w stanie popatrzeć na fallouta, nei wiem muszę znaleźć sobie jakiś inny gatunek gier w które będę grał, bowiem uwazam, że na chwilę obecną RPG w grach po prostu umarło można jeszcze podejść i podziubać patykiem może coś z tego wyjdzie...

Lecz...
Jak by nie patrzeć prwadziwe RPG zostało wypchnięte przez aciton/shooter/RPG


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewno mnie zabijecie lub zrobicie coś gorszego, ale złożyłem przed chwilą pre-ordera na TES V: Fallout w dodatku w edycji kolekcjonerskiej, więc jakby ktoś chciałby wiedzieć jak gra wygląda, ile w niej zostało Fallouta i czy dla fanów naprawdę będzie fajna...to proszę po premierze (ponoć 6 październik, ale wiem, że pod koniec roku będzie) gry czekać na moje relacje ; p.

No...przecież ktoś musi się poświęcić aby powiedzieć fanom jak ta gra wygląda i nie wciskać żadnych bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj żesz ty....;);) poczekaj ja już zbieram drewno na stos żeby cię spalić...
A przyznam będziesz się smażył długo... za popełnioną zbrodnię przeciwko reszcie...;););)

A tak an serio to napewno do Ciebie napiszę z zapytaniem o wydanie opinni ale takiej szczerej i otwartej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 15:35, Łowca Gier napisał:

To raczej kwestia stażu w grach.


Hmmm, albo Cię źle rozumiem, albo to nie jest kwestia stażu. Ja zaczynałem jeszcze na C-64 i gram już od (szybkie obliczenia) jakichs szesnastu lat. Kurcze, właśnie sobie zdałem sprawę, że wielu gramowiczów nie było jeszcze na świecie, kiedy ja już się grami zajmowałem. :-)

Do dziś pamiętam, jak w swoim czasie wymiatała grafika

Dnia 05.08.2008 o 15:35, Łowca Gier napisał:

w Unrealu i jak zachwycały mnie zaklęcia w Sacrifice. I nie mam trudności z powrotem
(albo pierwszym zapoznaniem się) do tytułów z tego okresu, a nawet gier z czasu DOSa
(ja gram od Windy 95), chociaż gram też w nowe.


Ja mam niewielkie problemy z powrotami, zazwyczaj jeśli się muszę przestawić z bardziej zaawansowanego sterowania na słabsze, ale poza tym chętnie przypominam sobie stare gry. Kłopoty mam ze starymi a dobrymi grami, w które nie zdążyłem zagrać i dopiero teraz się z nimi zapoznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 16:28, marselus napisał:

Oj żesz ty....;);) poczekaj ja już zbieram drewno na stos żeby cię spalić...
A przyznam będziesz się smażył długo... za popełnioną zbrodnię przeciwko reszcie...;););)

A tak an serio to napewno do Ciebie napiszę z zapytaniem o wydanie opinni ale takiej
szczerej i otwartej :)


I ja sie po cichu przyznaje że zamówiłem Fallout''a 3,ale obiecuje wam[którzy nie wiedzą czy gre kupowac]jak zagram od razu złoże wam relacje z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 16:48, pkapis napisał:

Kłopoty mam ze starymi a dobrymi grami, w które nie zdążyłem zagrać i dopiero teraz się
z nimi zapoznaję.


Hmm, skoro grasz od tak dawna to trudno mi to sobie wyobrazić. Ja mam całkiem inne odczucia, skoro grałem w gry z lat 90, to nie mam problemu z zapoznaniem się z nieznana mi grą z tego okresu, bo pamiętam jakie były wtedy możliwości kompów i jakie rozwiązania powszechnie stosowano. Jak widać mamy trochę inne podejście.
Chociaż tak czuję nie tylko w wypadku gier RPG. Np. po wielu godzinach spędzonych przy Supreme Commander (gra z ogromnym zoomem, wielkimi mapami i gigantycznymi liczbami jednostek), bez problemu mogłem się przestawić i zagrać (we wcześniej nieznane mi) klasyczne RTSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar kupić grę i mam nadzieję że, gra będzie dobra :) jak widziałem filmiki z gry to muszę powiedzieć że, gra wygląda i prezentuję się świetnie (jak dla mnie :) ) , zagramy zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:50, DarkMessiah123 napisał:

Też mam zamiar kupić grę i mam nadzieję że, gra będzie dobra :) jak widziałem filmiki
z gry to muszę powiedzieć że, gra wygląda i prezentuję się świetnie (jak dla mnie :)


Hmm, świetnie? No nie wiem. Dobrze może i tak, ale nie powiedziałbym świetnie.
Pod względem grafiki Fallout na filmikach nie wygląda olśniewająco (co innego na screenach :D ), chociaż same lokacje wyglądają dosyć klimatycznie.
Jako RPG nie wiadomo jak się prezentuje bo tak na prawdę RPG nam nie pokazali.
Jako Strzelanka prezentuje się dosyć drętwo, gdybym miał się decydować na F3 jako strzelankę to wolałbym kupić coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może napisze to co mi dziś mówił mój zbanowany kumpel :D
Nie zagra w Fallouta 3 bo to nie Fallout.
Chyba grafika mu nie podchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz... to Fallout 3 wydaje CENEGA? Ech... to sobie nie pogram. Pewno jak zamówię to zaś uszkodzone pudełko będzie albo gra niedziałające... ;/
A tak się napaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 20:45, Kalejdoskop86 napisał:

/.../


Zawsze możesz pójść do sklepu :)
Ja do tej pory nie miałem problemu z uszkodzonymi pudełkami i nie działającymi grami Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 20:54, Daimon_Frey napisał:

> /.../

Zawsze możesz pójść do sklepu :)
Ja do tej pory nie miałem problemu z uszkodzonymi pudełkami i nie działającymi grami
Cenegi.

A jak w sklepie mi sprzedają ze zniszczonym wewnątrz i zabrudzonym opakowaniem albo z egzemplarzem płyty, która nie działa? :D
Ja szczerze to miałem kłopot z ok. 90% gier, które kiedykolwiek zamówiłem w Cenedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 20:57, Kalejdoskop86 napisał:

A jak w sklepie mi sprzedają ze zniszczonym wewnątrz i zabrudzonym opakowaniem albo z
egzemplarzem płyty, która nie działa? :D


To samo może się zdarzyć z każdą grą innych dystrybutorów :)
Ale w sklepie widzisz przynajmniej ogólnie w jakim stanie jest pudełko.

Dnia 06.08.2008 o 20:57, Kalejdoskop86 napisał:

Ja szczerze to miałem kłopot z ok. 90% gier, które kiedykolwiek zamówiłem w Cenedze.


Jeśli masz uraz do zamawiania w Cenedze, równie dobrze możesz zamawiać w innych sklepach, chociażby na Gramie (też sprzedają Fallouta w takiej samej cenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:01, Daimon_Frey napisał:

To samo może się zdarzyć z każdą grą innych dystrybutorów :)
Ale w sklepie widzisz przynajmniej ogólnie w jakim stanie jest pudełko.

Nie widzę natomiast w jakim stanie jest wnętrze i sama jakość nośnika.

Dnia 06.08.2008 o 21:01, Daimon_Frey napisał:

Jeśli masz uraz do zamawiania w Cenedze, równie dobrze możesz zamawiać w innych sklepach,
chociażby na Gramie (też sprzedają Fallouta w takiej samej cenie).

Uraz to mam do innych większości innych sklepów internetowych (oprócz oczywiście gram.pl wirtus.pl czy merlin.pl) no i do wydawania gier przez Cenegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:02, adi54 napisał:

Oj oj oj. Przepraszam ja taki nie zorientowany. Kiedy premiera i demko?

Premiera to zobacz sobie w komentarzu jakimś. A demka nie będzie. Twórcy uznali, że gra jest taka, że nie da się z niej wyciąć pewnego fragmentu i zrobić demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:02, adi54 napisał:

Kiedy premiera i


Według informacji w sklepie Cenegi 6 października.

>demko?

Dema nie będzie, chyba że Bethesda kiedyś zmieni zdanie. ale na to się raczej nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:02, adi54 napisał:

Oj oj oj. Przepraszam ja taki nie zorientowany. Kiedy premiera i demko?

Premiera gdzies listopad/pazdziernik jesli bedzie bez opoznien. Demka niet, masz wierzyc na slowo, ze dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:06, Daimon_Frey napisał:

>demko?

Dema nie będzie, chyba że Bethesda kiedyś zmieni zdanie. ale na to się raczej nie zanosi.

Raczej zdania nie zmieni, jeszcze wyszłaby na jaw ich wielka tajemnica...że to shooter F/TPP a nie a/cRPG ;-D
Jak dalej będę takie gry produkować to w tych skrótach się nie połapię ;-)

No, to mamy ponad 1000 postów o grze, w którą nikt nie grał. Teraz czekam na jakieś konkrety, ale to chyba dopiero w październiku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować