Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Powiem tak: ''etam''.
Jest to totalny dodatek do gry i jest konkretnie jeden przypadek, jak będzie dalej nie wiadomo.
Tamta śmierć konkretnie dotyczy bloody mess która modyfikuje śmierć przeciwnika, w tym wypadku, rozpad na kawałki - w normalnej grze są dosyć dobrze zrobione hitboxy co widać po strzale z shotguna w nogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie irytuje wrzucenie aspektów (min. niesłąwna krwawa jatka, metabolizm itd.) do wora z atutami (gadka szmatka, chomik, muli grzbiet.). Te pierwsze posiadamy wychodząc z krypty, a te drugie-nabywając podczas podróży po pustkowiach. Nie mówiąc o tym, iż te pierwsze posiadają wady, np. szybki cyngiel nie pozwala celować.
A w Falloucie 1 i 2, z krwawej jatki nie korzystałem, ale jak jużprzeciwnik padnie, to przynajmniej pada porządnie. Wyglądało to w miarę realistycznie, nawet fajnie się na to to patrzyło :P. RAg Doll, patrząc na trailery rzeczywiście jest tragiczny. Przeciwnicy-geniusze, obrywają i odpadają im nie te kończyny. PRawdopodobnie, ktoś im wszył, przed śmiercią, w skórę mini-bomby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 06:42, likop2 napisał:

RAg Doll, patrząc na trailery rzeczywiście jest tragiczny. Przeciwnicy-geniusze,
obrywają i odpadają im nie te kończyny. PRawdopodobnie, ktoś im wszył, przed śmiercią,
w skórę mini-bomby...


Na dotychczasowych prezentacjach pokazywali to samo demo z taką samą postacią, czyli z aktywną krwawą jatką. Domyślam się, że ów widziany przez nas rag doll jest częścią krwawej jatki, chociaż może rzeczywiście trochę przesadzili z tym (prawdopodobnie zbyt dużą siłę nałożyli na pocisk przy krwawej jatce). W F2 pomimo tego że postacie nie wirowały w powietrzu to też czasem potrafiły polecieć dosyć daleko od miejsca w którym stały. Natomiast nie widzieliśmy chyba filmów z postacią bez krwawej jatki. Możliwe, że wtedy rag doll działa naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, szkoda że wychodzimy z krypty osobą bez cech... Musimy je dopiero nabyć-.-...
Inteligencja Besthedy (Przecież początkowe PErki to to samo co te które nabywamy!) mnie dobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 15:01, SoundWave napisał:

Jakich bledach? Lolblivion dostal same 10/10 i 99%, zostal Game of the Year, The best
RPG evar, zarobil kupe $$$, wiec o jakich bledach mowisz? ;p


Zabawne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:28, rob300i napisał:

Rozumiem, ale przez te parę lat wymagania graczy co do gier drastycznie wzrosły!


A to bardzo dziwna teoria. Wymagania niby wzrosły, a producenci karmią nas coraz gorszymi grami z ładną grafiką.

Dnia 08.08.2008 o 20:28, rob300i napisał:

Już nie robią gier dla Hardcorowców (F1 i F2 niewątpliwie takimi grami były), tylko dla mas.


To niestety prawda. Szkoda tylko że często jakość gier na tym cierpi.

Dnia 08.08.2008 o 20:28, rob300i napisał:

Nie należy porównywać jak się grało w F1 10 lat temu a Obliviona 2 lata temu bo to zupełnie
co innego.


To prawda że co innego. Oblivion pomimo że gra nowa, pomimo że podobno wymagania graczy wzrosły, do pięt F1 nie dorasta jeżeli chodzi o rozgrywkę i klimat. F1 był o niebo lepiej przemyślany i zrobiony z głową. Oblivion to uproszczona masówka nastawiona na $ od dzieciaków jarających się grafiką i nie wymagających zbyt wiele logiki od gry w którą się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kłóciłem się z grupką niemców na Battle Necie (Warcraft 3:TFT). Otóż to, rzekłem że Oblivion, to gra płaska, słaba i bez polotu. Przy okazji, dowiedziałem się że Oblivion jest grą wspaniałą, ma świetną fabułę i rozgrywkę, a Fallout 1 i 2 są słabe ponieważ.. mają złą grafikę i rzut...

Wspaniale toto mówi, co myślą zachodnie masy o Nowych grach... Fallout one and two is bad games... ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że komentarz jest zbędny... :P

Cóż, mówi się w Europie że żyjemy przeszłością i grzebiemy historię, podczas gdy so called Zachód idzie w przyszłość. O ile w polityce i gospodarce to mnie deczko martwi a wkurza, to tu chyba jestem z tego dumny. Gry dla mnie też są rodzajem sztuki. Więc teraz przez analogię - ciekawe czy te chopaki by powiedziały że Memling, Bosch i Rafael są do bani, bo te obrazy nieostre jakieś takie, a i ludki takie niepodobne... nie to co nowoczesne cyfrowe aparaty. ^^''

...hmm, zresztą, żebym się nie zdziwił jeszcze ich odpowiedzią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:29, likop2 napisał:

Dziś kłóciłem się z grupką niemców na Battle Necie (Warcraft 3:TFT). Otóż to, rzekłem
że Oblivion, to gra płaska, słaba i bez polotu. Przy okazji, dowiedziałem się że Oblivion
jest grą wspaniałą, ma świetną fabułę i rozgrywkę, a Fallout 1 i 2 są słabe ponieważ..
mają złą grafikę i rzut...


Zła grafika i rzut izometryczny. Hmm, pewnie ci Niemcy nie grali w naszego Wiedźmina, bo tam jest rzut izometryczny- przecież Polacy to naród taki zacofany... A grafika? Dla mnie grafika Fallouta jest niesamowicie klimatyczna, wali po zadzie aż miło. Że co, piszę to z pozycji fana? No jasne, bo chyba tylko fan lubi daną grę za całość i wśród (głównych) zalet nie wymienia grafiki. A grafa Fallouta - gra opowiada o przyszłości z mocnym klimatem lat 50'', więc wygląda równie ubogo (pod względem graficznym).

Dnia 10.08.2008 o 14:29, likop2 napisał:

Wspaniale toto mówi, co myślą zachodnie masy o Nowych grach... Fallout one and two is
bad games... ehh..


I dlatego Polacy robią coraz lepsze gry, bo trzymają się wspaniałej tradycji. Wiedźmin, Call of Juraez, World War 2 (świetna polska strategia), a w produkcji wiele ambitnych projektów. Niech zachód boi się nas^^

PS. Mam nadzieję, że im skopałeś zady na Battle Necie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do skopania zadów, to niezbyt wyszło. Moje Zombie, podbiły Britan Imperium, rzym i Vikingów i dostałem zwiechy...

I grałem w teamie z Rosjaninem, z podobnymi podglądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słysząc takie opinie o poprzednich Falloutach my się później dziwimy dlaczego Fallout 3 tak właśnie wygląda jak wygląda :/ aż się boję pomyśleć do czego zmierza świat gdzie gry kultowe są złe przez przestarzałą grafikę

likop2 -> ale ci Rosjanie mieli podobne poglądy do twoich czy do tamtych? bo jeśli do twoich to widać że Słowianie mają podobny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat podobne :P.
O ile wiem, w rosji każda gra, ma swój ,,rosyjski" odpowiednik :P.
No dobra, do recenzji został miesiąc, do premiery dwa.. co robimy przez ten czas :? /Licyzmy że w ostatniej chwili, Bestheda zmieni zdanie i stworzy właściwego Fallouta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:34, likop2 napisał:

Co do skopania zadów, to niezbyt wyszło. Moje Zombie, podbiły Britan Imperium, rzym i
Vikingów i dostałem zwiechy...

I grałem w teamie z Rosjaninem, z podobnymi podglądami.

A czym Niemcy grali?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 09:18, Modok napisał:

O co ci chodzi?

Może byś więcej napisał a nie 2 niepotrzebne zdania.

Ale tu się z tobą zgadzam moim zdaniem ta gra będzie niewypałem.

No bo bethesda nigdy nie zrobiła jakiejkolwiek gry na podobieństwo Fallouta. Oni to jakieś gry w świecicie fantasy robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 09:18, Modok napisał:

Ale tu się z tobą zgadzam moim zdaniem ta gra będzie niewypałem.


To chyba zależy od podejścia do tej gry.Jeżeli ktoś liczy na tytuł podobny do klasycznych Falloutów , to określenie "niewypał" , może się okazać najbliższym rzeczywistości.Z kolei , jak ktoś ma ochotę na 1-osobową strzelankę turową w futurystycznym świecie , a w klasyki nie grał , kto wie , może taki gracz będzie całkiem zadowolony? Przynajmniej takie wnioski nasuwają się po obejrzeniu dotychczas dostępnych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 15:22, KrzychW napisał:

, jak ktoś ma ochotę na 1-osobową strzelankę turową w futurystycznym świecie , a w klasyki
nie grał , kto wie , może taki gracz będzie całkiem zadowolony? Przynajmniej takie wnioski
nasuwają się po obejrzeniu dotychczas dostępnych materiałów.

Turową? to zapowiedziano moda dodającego takowe? Bo w "prawie jak crpg" Betshy będzie tylko wykastrowana (ograniczenie czasowe) aktywna pauza (a to wbrew pozorom nie to samo co tury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 15:29, sig. napisał:

> , jak ktoś ma ochotę na 1-osobową strzelankę turową w futurystycznym świecie , a
w klasyki
> nie grał , kto wie , może taki gracz będzie całkiem zadowolony? Przynajmniej takie
wnioski
> nasuwają się po obejrzeniu dotychczas dostępnych materiałów.
Turową? to zapowiedziano moda dodającego takowe? Bo w "prawie jak crpg" Betshy będzie
tylko wykastrowana (ograniczenie czasowe) aktywna pauza (a to wbrew pozorom nie to samo
co tury).

Też mnie to zadziwiło, bo o ile dobrze pamiętam twórcy Fallouta 3 powiedzieli, że nie będzie to walka turowa. Natomiast walka z pauzą była prawie pewna - to było już w Morrowindzie i Oblivionie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo w "prawie jak crpg" Betshy będzie

Dnia 11.08.2008 o 15:29, sig. napisał:

tylko wykastrowana (ograniczenie czasowe) aktywna pauza


No widzisz, dowiedziałem się czegoś nowego o Pseudofallout 3.Myślałem , iż wprowadzony zostanie klasyczny podział na tury.Ograniczenie czasowe przecież jedynie spowoduje granie w inny rodzaj zręcznościówki.Chyba , że jest tak dobrane , że nawet bez najmniejszego pośpiechu zdążymy zrobić , co tylko zechcemy.Tylko w takim razie , po co w ogóle byłoby potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować