Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2009 o 16:08, Adamo 55 napisał:

A tak na marginesie to chyba trzeba mieć zamknięte oczy co? :P Bo jak mam coś widzieć
to wychodzi że nie...


Możesz sobie zamykać oczy, zastawiać książką, a i tak będziesz widział halucynacje. Bo to jest coś w stylu wyobrażeń, tylko bardzo realistycznych. A nawet, jeżeli nie będziesz widział, to i tak zawsze pozostają odgłosy, dotyk xD. Tego nie da się pozbyć. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 08:30, KooK napisał:

> A tak na marginesie to chyba trzeba mieć zamknięte oczy co? :P Bo jak mam coś widzieć

> to wychodzi że nie...

Możesz sobie zamykać oczy, zastawiać książką, a i tak będziesz widział halucynacje. Bo
to jest coś w stylu wyobrażeń, tylko bardzo realistycznych. A nawet, jeżeli nie będziesz
widział, to i tak zawsze pozostają odgłosy, dotyk xD. Tego nie da się pozbyć. ;-)


brzmi znakomicie tylko od czego zacząć i jak to robić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 08:30, KooK napisał:

> A tak na marginesie to chyba trzeba mieć zamknięte oczy co? :P Bo jak mam coś widzieć

> to wychodzi że nie...

Możesz sobie zamykać oczy, zastawiać książką, a i tak będziesz widział halucynacje. Bo
to jest coś w stylu wyobrażeń, tylko bardzo realistycznych. A nawet, jeżeli nie będziesz
widział, to i tak zawsze pozostają odgłosy, dotyk xD. Tego nie da się pozbyć. ;-)


Dotyk......?? No to straciłem odwagę :P Dzienniczek jeszcze zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 18:06, Jan3d napisał:

brzmi znakomicie tylko od czego zacząć i jak to robić ..

Najlepiej od przeglądnięcia kilku poprzednich stron tego tematu i nie zadawaniu głupich pytań.

@up Adamo 55, KooK
Kurde, o dotyku nie wiedziałem. Jeśli tak, to tak samo jak Adamo - wysiadam :P Nie chcę mieć mokrych gaci w kroku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ja jeszcze dorzucę swoje 5 groszy do straszenia : ja podczas halucynacji poczułem nie tyle dotyk co ukłucie, uderzenie i ściśnięcie :P hardkorowo troszkę, ale da się przeżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:23, Ancient Lord napisał:

> brzmi znakomicie tylko od czego zacząć i jak to robić ..
>
Najlepiej od przeglądnięcia kilku poprzednich stron tego tematu i nie zadawaniu głupich
pytań.

@up Adamo 55, KooK
Kurde, o dotyku nie wiedziałem. Jeśli tak, to tak samo jak Adamo - wysiadam :P Nie chcę
mieć mokrych gaci w kroku ;D


przeczytałem

i nie wiem jak zacząć od czego kilka porad dla nowicjusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 12:58, Jan3d napisał:

przeczytałem

Coś kiepsko szukałeś, bo ja dyskutując z paroma jegomościami dokładnie wyjaśniliśmy jedną z technik uzyskania LD.

Dnia 21.02.2009 o 12:58, Jan3d napisał:

i nie wiem jak zacząć od czego kilka porad dla nowicjusza


Wytłumaczę ci po krótce, ale na dłuższą odpowiedź licz kilka stron wstecz.

Zatem, załóż sobie, że kiedy zobaczysz na ulicy czerwony samochód to spytaj się siebie "czy ja śnię?". Rób to tak długo, aż wejdzie ci w nawyk. Potem śniąc gdy zobaczysz taki samochód twoja podświadomość automatycznie zada to pytanie i... uzyskałeś LD. Oczywiście samochód to tylko przykład. Możesz sobie zastąpić go gołębiem, różową panterą a nawet murzyńskim penisem. Wszystko zależy od ciebie.

I wiedz, że początkowe LD będą krótkie. Dopiero z czasem się wydłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:42, Ancient Lord napisał:

Zatem, załóż sobie, że kiedy zobaczysz na ulicy czerwony samochód to spytaj się siebie
"czy ja śnię?". Rób to tak długo, aż wejdzie ci w nawyk. Potem śniąc gdy zobaczysz taki
samochód twoja podświadomość automatycznie zada to pytanie i... uzyskałeś LD. Oczywiście
samochód to tylko przykład. Możesz sobie zastąpić go gołębiem, różową panterą a nawet
murzyńskim penisem. Wszystko zależy od ciebie.


Ile jeszcze ludzie będą (prawie) kopiowali tamtego mojego starego posta? xD Czuję się zaszczycony :P.

Btw. na drugi raz niech sami sobie szukają. Bo sobie jeszcze wyhodujemy takich, że co stronę będą pytać jak to i tamto zrobić. Przewijać panowie, Przewijać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 20:21, KooK napisał:

Ile jeszcze ludzie będą (prawie) kopiowali tamtego mojego starego posta? xD Czuję się
zaszczycony :P.

To ty napisałeś z tym samochodem? :P Mi się wydawało, że kto inny ;D

Dnia 21.02.2009 o 20:21, KooK napisał:

Btw. na drugi raz niech sami sobie szukają. Bo sobie jeszcze wyhodujemy takich, że co
stronę będą pytać jak to i tamto zrobić. Przewijać panowie, Przewijać!

Już takich wyhodowaliśmy ;] Lenie śmierdzące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam często tak ze jak śnie to normalnie sobą steruje i nie jestem pewny czy się kiedy się wybudzę żałuję ze nie działałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 22:24, Ancient Lord napisał:

Ja też tak mam, ale nie mam świadomości, że to sen.


Czasem mnie to denerwuje. A propos przyjaciele moi przypomniałem sobie coś. Kiedyś jak byłem mniejszy 13 lat może 14 Kiedy się wybudzałem bo dzwonił zegarek to szybko się zrywałem i go wyłączałem wtedy dostawałem drgawek telepotało mnie tak jakby od zimna ale nic nie czułem czy to coś wspólnego z oobe mogło mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak człowiek szybko wstanie wcześnie rano to tak ma. Nie martw się, nie atakuje cię żaden zły demon, ani sukkub nie planuje dobrać się do twojego kakaowego oczka. To normalne zjawisko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 22:32, Ancient Lord napisał:

Jak człowiek szybko wstanie wcześnie rano to tak ma. Nie martw się, nie atakuje cię żaden
zły demon, ani sukkub nie planuje dobrać się do twojego kakaowego oczka. To normalne
zjawisko ;p


Hah ale mi pojechałeś ;] myślałem że ja może w jakieś oobe wchodziłem czy coś teraz to już u mnie nie występuje a zrywam się jak szalony może się przyzwyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 22:34, driv4r napisał:

Hah ale mi pojechałeś ;] myślałem że ja może w jakieś oobe wchodziłem czy coś teraz to
już u mnie nie występuje a zrywam się jak szalony może się przyzwyczaiłem.


Kiedyś kilka razy tak miałem. Ale to po prostu chyab szok termiczny, że dochodzisz do świadomości np, wcześnie rano gdy jest zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok termiczny chyba = się śmierć ale nie jestem pewien. Nazwijmy to wybudzaniem organizmu. Nagłe pobudzenie do pracy czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 22:43, driv4r napisał:

Szok termiczny chyba = się śmierć ale nie jestem pewien.

A to może ;p

Dnia 22.02.2009 o 22:43, driv4r napisał:

Nazwijmy to wybudzaniem organizmu.
Nagłe pobudzenie do pracy czy coś w tym stylu.

No to możliwe, że to to ;] Za szybko rozruszyłeś organizm ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 22:46, driv4r napisał:

A jak tam z oobe u Ciebie osiągnąłeś? bo nie pamiętam czy umiałeś?


Nic nie osiągnąłem i nic nie próbowałem. Jestem zasranym leniem i nieudacznikiem. Wiem dużo o tym, ale na razie nie mogę trenować bo mam kaszel który dość skutecznie przeszkadza w uprawianiu tej trudnej sztuki okultystycznej.

A u ciebie jak postępy z OoBE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem w ferie dać czadu ale chory byłem teraz szkoła nie chce się wole grać na kompie i się wysypiać niż to ćiwczyć ale ciągle myślę o treningach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować