Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Ok. Ale tak jak mówie od rana nie bedziecie ogarniać i wogóle no to tak: Jimson - Malorie, Umrę młodo, Eenie-meenie-miney,moe, Twarze ogólnie cały album Gorączka w parku igieł. Płyta wydana w podziemiu więc jest darmowa. Mi też pomagają inne rzeczy ale to już tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:12, Zaskroń napisał:

Mi wszyscy znajomi mówią, że takiego gatunku jak ja to jeszcze nie widzieli i w życiu
nigdy mnie nie zrozumieją (dziewczyny też). Nie to żebym się chwalił ale rapuje i niestety
jestem uzależniony od kilku rzeczy t.j komputer, dziewczyny i wreszcie muzyka. Mam sposób,
który działał od razu, natychmiastowo, bez mojej wiedzy.
Więc kładziesz się, odpalasz mp3 (u mnie tylko kawałki hiphopowe w moim przypadku), i
słuchasz muzy do puki sam nie zaśniesz z przemęczenia. Jest to świetnie pod tym
względem bo jak się obudzisz czujesz się świetni, wszystko Ci się chce, bo spojrzałeś
na świat z innej strony i cieszysz się każdą chwilą (tak jak w moim przypadku) w swoim
życiu, nawet jak Cię rzuci dziewczyna będziesz ją spotykał codziennie w nocy. Noc to
jest dla mnie drugie życie, jak się obudzisz nie możesz się doczekać następnej nocy.
Mogę polecić kawałki które wg. mnie najlepiej skutkują, mogę odpowiedzieć na każde pytanie,
ponieważ nie wysypiam się przez OOBE od wakacji także pytać. Ogólnie z muzyką sam wymyśliłem
i muzyki "do poduszki" słucham codziennie od półtora roku więc mam doświadczenie. Przez
pierwsze dni jest ciężko poprawnie funkcjonować w dzień, natomiast później są objawy,
że nie da się zasnąć (ja leże w łóżku od 22 do 24 czasami do 1.00 i samoczynnie zasypiam)
poprostu jak zwykli ludzie nie da się normalnie zasnąć, musisz czekać aż się organizm
przemęczy. Służę pomocą. Jest to też szkodliwe.



Heh, kolega po fachu. Ja też rapuję, ale przechodzę kryzys. Jesteś dokładnie taki sam jak ja, z tym że ja nie miałem oobe. Krainy snu to moja miłość ;) Ty mieszkasz w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:49, Zaskroń napisał:

Rapujesz? No to siemka =D jesteś na myspace czy gdzieś? Nie mieszkam w Krakowie


Niestety nie.

Rapowałem tam coś. Dwie płytki ''''wydałem'''' ;) Teraz ich niestety nie ma bo dysk z danymi mi się spalił, a nie wiem kto ma kopie. Teraz próbowałem coś nagrać, ale nie ma sposobności.

Masz może jakieś kawałki w necie?

PS: Ile masz lat? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:55, Ancient Lord napisał:

Rapowałem tam coś. Dwie płytki ''''wydałem'''' ;) Teraz ich niestety nie ma bo dysk z
danymi mi się spalił, a nie wiem kto ma kopie. Teraz próbowałem coś nagrać, ale nie ma
sposobności.
Masz może jakieś kawałki w necie?

Mam myspace ale kawałków nie umieściłem. Ukaże się płytka jakaś bo u nas jest patologia i się nie da czzego kolwiek nagrać bo zaraz Cię wyśmieją, znajdą się hejterzy którzy bezpodstawnie bedą mówić że lipka

Dnia 23.10.2008 o 21:55, Ancient Lord napisał:

PS: Ile masz lat? ;))

mało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:58, Kalejdoskop86 napisał:

To nie jest IRC tylko forum, a na dodatek temat o LD i OoBE. Przestańcie offtopować.


Sorry za OT.
Mam jeszcze dwa pytania:

1. To prawda, że w astralu istnieją ''''nauczyciele''''? Mógłby mi ktoś ich opisać?

2. Podobno można tam spotkać inkuby , sukkuby i podobne stwory. To prawda, czy farmazon?

Zaskroń

Ja też nie mam za dużo bo 14 ;p Podaj numer gg żebyśmy tutaj nie offtopowali. Na razie jednak mnie nie bedzie na gg, bo komp stacjonarny nie ma karty graficznej, a na lapku coś gadu szwankuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:01, Ancient Lord napisał:

1. To prawda, że w astralu istnieją ''''nauczyciele''''? Mógłby mi ktoś ich opisać?

Jak se wymyślisz ich, to tak. ;P

Dnia 23.10.2008 o 22:01, Ancient Lord napisał:

2. Podobno można tam spotkać inkuby , sukkuby i podobne stwory. To prawda, czy farmazon?

Noo jak se wymyślisz, to tak.

Głupio odpowiedziałem, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:03, Kalejdoskop86 napisał:

> 1. To prawda, że w astralu istnieją ''''nauczyciele''''? Mógłby mi ktoś ich opisać?

Jak se wymyślisz ich, to tak. ;P

> 2. Podobno można tam spotkać inkuby , sukkuby i podobne stwory. To prawda, czy farmazon?

Noo jak se wymyślisz, to tak.

Głupio odpowiedziałem, ale tak jest.


A czy to jest w jakiś sposób dla nas niebezpieczne, bo słyszałem, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:04, Ancient Lord napisał:

A czy to jest w jakiś sposób dla nas niebezpieczne, bo słyszałem, że tak.

Zależy, jak bardzo się przejmiesz tym. Może być w skrajnym przypadku załamanie lub choroba psychiczna, uraz, ale w najskrajniejszym przypadku śmierć, ale to szansa mała jest, ale jest, że coś się uszkodzi podczas stresu w nienormalnym stanie snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:06, Kalejdoskop86 napisał:

> A czy to jest w jakiś sposób dla nas niebezpieczne, bo słyszałem, że tak.
Zależy, jak bardzo się przejmiesz tym. Może być w skrajnym przypadku załamanie lub choroba
psychiczna, uraz, ale w najskrajniejszym przypadku śmierć, ale to szansa mała jest, ale
jest, że coś się uszkodzi podczas stresu w nienormalnym stanie snu.


Kurczę... A wiele było takich przypadków, że ktoś oszalał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:08, Ancient Lord napisał:

Kurczę... A wiele było takich przypadków, że ktoś oszalał?

Nie wiem, wiem natomiast, że teoretycznie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:38, Kalejdoskop86 napisał:

> Kurczę... A wiele było takich przypadków, że ktoś oszalał?
Nie wiem, wiem natomiast, że teoretycznie można.


Teoretycznie to wszystko można, więc bzdur nie opowiadaj. Na wszystko jest szansa, tylko b. mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 13:24, KooK napisał:

> > Kurczę... A wiele było takich przypadków, że ktoś oszalał?
> Nie wiem, wiem natomiast, że teoretycznie można.

Teoretycznie to wszystko można, więc bzdur nie opowiadaj. Na wszystko jest szansa, tylko
b. mała.

Dlatego mówię, że teoretycznie, gdyż po prostu nie da się w 100% powiedzieć, czy szaleniec mówi prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko:

Otóż staram sie wykonywać technike rąk D. Juana radykalnie, już od 5 dni. Otóż ciekawi mnie czy jeszcze tak długo będę musiał ćwiczyć, by uzyskać ld. Oczywiście pytam z ciekawości, nie licze na szybki efekt. I czy można wspierać sie auto-sugestią przed zaśnięciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 20:23, DartiReviMaster napisał:

Mam takie małe pytanko:

Otóż staram sie wykonywać technike rąk D. Juana radykalnie, już od 5 dni. Otóż ciekawi
mnie czy jeszcze tak długo będę musiał ćwiczyć, by uzyskać ld. Oczywiście pytam z ciekawości,
nie licze na szybki efekt. I czy można wspierać sie auto-sugestią przed zaśnięciem?


Wiesz, niektórzy osiągają tę sztukę nawet kilka- kilkanaście miesięcy, więc nie zniechęcaj się jesli po kilku tygodniach nie osiągniesz danego efektu. Te techniki wymagają czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 20:23, DartiReviMaster napisał:

Mam takie małe pytanko:

Otóż staram sie wykonywać technike rąk D. Juana radykalnie, już od 5 dni. Otóż ciekawi
mnie czy jeszcze tak długo będę musiał ćwiczyć, by uzyskać ld. Oczywiście pytam z ciekawości,
nie licze na szybki efekt. I czy można wspierać sie auto-sugestią przed zaśnięciem?


Auto sugestią można wspierać się zawsze. A czas? To zależy od Ciebie. Niektórzy osiągają sukces po kilku dniach, inni po miesiącach. Ale LD to gra warta świeczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:24, KooK napisał:

Auto sugestią można wspierać się zawsze.


A jest jakaś konkretna tzn taka która mi ułatwi usiągnięcie ld współpracująca z tą techniką?

A i jeszcze jedno, czy tą technike rąk można wykonywać pod rząd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:30, DartiReviMaster napisał:

> Auto sugestią można wspierać się zawsze.

A jest jakaś konkretna tzn taka która mi ułatwi usiągnięcie ld współpracująca z tą techniką?



No, np. Przed snem sobie mów - Gdy zobaczę swoje ręce w śnie, będę wiedział że to sen.

Dnia 26.10.2008 o 21:30, DartiReviMaster napisał:

A i jeszcze jedno, czy tą technike rąk można wykonywać pod rząd?


Nie rozumiem pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować