Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Też czasami przy zamkniętych powiekach, najczęściej w prawym oku widzę przez chwile taki jasny błysk. Są to chyba jakieś zwarcia w mózgu, nic istotnego. Dużo ważniejsze są wibracje na plecach. Możliwe, że to twój MTJ je emituje, i możliwe jest to, że on sam ciebie wyciągnie z ciała. Gdybyś nie wiedział, MTJ to twój najlepszy przyjaciel w oobe, nie ma się czego bać :p

Sareth14

Jeżeli coś takiego czujesz, to musisz zrelaksować się jeszcze bardziej i musisz zapomnieć o ciele, aby wejść w paraliż z którego jest o rok do oobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2010 o 15:41, MadDogg napisał:

Jeżeli coś takiego czujesz, to musisz zrelaksować się jeszcze bardziej i musisz zapomnieć
o ciele, aby wejść w paraliż z którego jest o rok do oobe :)


Właśnie chodzi o to ze nie czułem ciała. czułem jakby to niefizyczne ciało. Nigdy nie miałem takiego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 21:26, Sareth14 napisał:

Właśnie chodzi o to ze nie czułem ciała. czułem jakby to niefizyczne ciało. Nigdy nie
miałem takiego uczucia


Postępuj krok w krok zgodnie z tym poradnikiem, to się w końcu uda ;)
http://tibia.net.pl/poradniki-pozostale/31-poradnik-oobe-ashwalker.html
Jeżeli masz już paraliż to musisz już jedynie wyjść z ciała. Piszę jedynie dlatego, że dojście do paraliżu jest dla mnie trudnym zadaniem, a po nim jest już łatwo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 21:41, Sareth14 napisał:

Skad wiesz ze akurat ten pomoze?


Postępuje według niego, dlatego wiem, że jest dobry i godny polecenia. Zresztą wszystkie znane mi poradniki dążą do tego samego celu, i wszystkie w podobny sposób. A w tym który podałem na dodatek wszystko jest bardzo szczegółowo opisane, dlatego uważam, że ten poradnik jest godny zaufania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam dziś wypróbować metode WILD, mam nadzieje, że się uda - tylko cierpliwości trzeba.
Mam pytania co do LD - czy budzisz się z niego samoistnie czy w każdej chwili możesz to zrobić?
Czy jest się jakby bogiem? Możesz przywoływać sobie dane osoby, podnosić siłą woli przedmioty itp.?
I wyznaczyć cele przed zaśnięciem, które zrobie - wystarczy w myślach, czy mam to sobie napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 23:28, Black_Dog napisał:

Aha i jeszcze jedno - czy moge podczas liczenia przełykać śline? Wiem, że to głupie pytanie,
ale męczy mnie to ogólnie.

Możesz. Ale nie myśl o tym po jakimś czasie przestaniesz zauważać, że to robisz. I nie będzie Cię to dekoncentrowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 23:24, Largooo napisał:

A ja mam takie "kłeszczyn". Czy istnieją jakieś niebezpieczeństwa związane z OOBE?

Potwierdzone - nie bardzo. Moim zdaniem jest to jednak dość niebezpieczna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sobie próbowałem tego OOBE i po chwili zrezygnowałem zadając sobie pytanie czy to nie jest niebezpieczne? Ehh wole nie ryzykować z takimi zabawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy śpisz to coś ci może się stać?
Pomijając takie przypadki, że może cię ktoś udusić itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 22:13, MadDogg napisał:

> Skad wiesz ze akurat ten pomoze?

Postępuje według niego, dlatego wiem, że jest dobry i godny polecenia. Zresztą wszystkie
znane mi poradniki dążą do tego samego celu, i wszystkie w podobny sposób. A w tym który
podałem na dodatek wszystko jest bardzo szczegółowo opisane, dlatego uważam, że ten poradnik
jest godny zaufania :)

Masz racja, tez tak myślę. Dziś w nocy chciałem spróbować ale tyle się pepsi napiłem ze miałem za dużo kofeiny w sobie i nie moglem zasnąć az do 2:30 xd obudziłem sie o 4 ale i tak się nie udało. Dziś muszę spróbować jeszcze raz ale nie zjem żadnych słodyczy ani nie wypije coli przed snem. A czemu to akurat jest 4+1? czemu akurat tyle godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ twoje ciało jest jeszcze nie wyspane i łatwiej je wprowadzić w sen, a ta godzina ma sprawić że nie zatracisz świadomości i nie pójdziesz spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 13:33, Sareth14 napisał:

Masz racja, tez tak myślę. Dziś w nocy chciałem spróbować ale tyle się pepsi napiłem
ze miałem za dużo kofeiny w sobie i nie moglem zasnąć az do 2:30 xd obudziłem sie o 4
ale i tak się nie udało. Dziś muszę spróbować jeszcze raz ale nie zjem żadnych słodyczy
ani nie wypije coli przed snem. A czemu to akurat jest 4+1? czemu akurat tyle godzin


Też miałem problem z zaśnięciem :P Obudziłem się o 7 po czterech godzinach snu i może bym wszedł w oobe, gdyby nie to, że rodzice zaczęli hałasować, kiedy byłem już o krok xP Osobiście polecam zasypiać max przed godziną 0, z doświadczenia wiem, że jeżeli pójdzie się spać później, to nad ranem będzie się miało problemy z ponownym zaśnięciem przez słońce, które rozświetli pokój. Nie wiem jak wam, ale mi trudno zmrużyć oko w jasnym pokoju. 4+1 to tylko schemat, ale sądzę, że ma on coś wspólnego z długością trwania faz snu (nREM i REM). Ja staram się spać 4 do 6 godzin, a na rozbudzanie poświęcam zazwyczaj 45min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: w jaki sposób można się zorientować, że się jest w fazie paraliżu przysennego? Ja cały czas mylę ten stan z silnym odrętwieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować