Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 14:57, HiSin napisał:

nie za pierwszym razem nie ;p
ja nie mam zamiaru spotykać się z dziewczyną
z kimś innym
można powiedzieć z całkiem innym

Czyżby ze zwierzątkiem? Ja też chciałbym spróbować, ale jak słyszę o tych paraliżach itp... Boje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie z tatą... nie zwierzątkiem

Dobra paraliż będziesz miał tylko jak będziesz robił oobe
a jeżeli tylko świadome śnienie to nic się nie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy OOBE może zdarzyć się przypadkowo? Znaczy dużo o tym myślałem, ale jednak doszedłem do wniosku, że w ŻADNYM RAZIE! Może mi się to zdarzyć jeżeli będę o tym cały czas myślał, ale jednocześnie NIE będę chciał tego doświadczyć? Bo cholernie teraz boje się zasnąć, żeby to mi się nie zdarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, ja tak miałem. Strasznie się tym interesowałem, ale w żadnym wypadku nie chciałem tego przeżyć. Jak zasypiałem to ciągle o tym myślałem, dopóki nie usnąłem. I stało się... Ale nie było tak źle, nawet ciekawe to jest, oderwanie się od szarej rzeczywistości. W życiu nie wierzyłem w coś takiego. Zwykła bajka, albo ktoś sobie coś wymyślił i ludzie w to wierzą, a jednak. Dziwi mnie, że tak mało o tym słychać, że tylko niewiele ludzi o tym wie (porównując do wiedzą/nie wiedzą oczywiście :). Więc u ciebie też tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się boisz? OOBE jest bezpieczne, mimo tego że dużo osób je tutaj demonizuje tak samo jakiś gościu na jakimś forum o OOBE wymyślił, że ściągnął ducha i owładnął jego umysłem oO
OOBE może ci się czasem przydarzyć przypadkowo, np. przy wstawaniu, wtedy zrób test rzeczywistości i wszystko będzie OK. I nie bój się zasypiać!
Teraz w wakacje można mieć codziennie OOBE, ja mimo tego dzisiaj spróbuję tej techniki LD FILD czy jakoś tak, chociaż LD a OOBE to właściwie to samo, tylko że w LD masz płytszą fazę. Boisz się wyjść z ciała to nazwij to świadomym snem.

Jaki Ganh1

Bo ludzie śpią, oni tak śpią, że w to nie uwierzą dopóki tego nie doświadczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ty naprawdę masz jakiś biznes w tym żeby namówić jak najwięcej osób do OOBE? Bo wygląda to jak przekupka na targu "Bierzcie, bierzcie! W domu tego nie ma! Wcielaj w życie każdy pomysł, który wpadnie ci do głowy."...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 17:01, W.S.A.D napisał:

A jak zrobić test rzeczywistości?

Wcześniej ktoś podał linki na YouTube. Oglądnij je sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:31, Jaki Ganh1 napisał:

Raczej tak, ja tak miałem. Strasznie się tym interesowałem, ale w żadnym wypadku nie
chciałem tego przeżyć. Jak zasypiałem to ciągle o tym myślałem, dopóki nie usnąłem. I
stało się... Ale nie było tak źle, nawet ciekawe to jest, oderwanie się od szarej rzeczywistości.
W życiu nie wierzyłem w coś takiego. Zwykła bajka, albo ktoś sobie coś wymyślił i ludzie
w to wierzą, a jednak. Dziwi mnie, że tak mało o tym słychać, że tylko niewiele ludzi
o tym wie (porównując do wiedzą/nie wiedzą oczywiście :). Więc u ciebie też tak może
być.

Ale może mi się to przydarzyć jak ja nawet nie wiem jak się w OOBE wchodzi? Bo ja o tym myślę, ale nawet nie wiem jak to robić i nie myślę "o tak nie zrobię bo zaraz wejdę" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, jeśli idzie się spać z życzeniem że chciałoby się wejść w OOBE, to się wejdzie, ale w moim przypadku ja po prostu intensywnie rozmyślałem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

test rzeczywistości wygląda tak:
wYROB SOBIE nawyk np.Patrz na zegarek i sprawdzaj która jest godzina
w normalnym świecie godzina będzie ta sama
w śnie będzie się ciągle zmieniała
cyfrowe zegari we śnie będą miały dziwne znaczyki i tym podobne...
albo np.popatrz na swoje dłonie w normalnym świecie nie będą zmieniały kształtu
a w śnie ręce będą zmieniały kształt

itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 16:36, HiSin napisał:

a czy kiedy wracasz do ciała masz paraliż?


Nie

Dnia 01.07.2008 o 16:36, HiSin napisał:

A jak zrobić test rzeczywistości?


Mówisz sobie: czy to sen? I spróbujesz np. unieść się w powietrze, lub oddychać przez zatkany nos. Jeśli tak się dzieje, to jesteś poza ciałem, lub masz LD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:01, jcl99 napisał:

> a czy kiedy wracasz do ciała masz paraliż?

Nie

> A jak zrobić test rzeczywistości?

Mówisz sobie: czy to sen? I spróbujesz np. unieść się w powietrze, lub oddychać przez
zatkany nos. Jeśli tak się dzieje, to jesteś poza ciałem, lub masz LD.

Ile czasu zajęło Ci wejście po raz pierwszy w stan LD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:04, Qetza napisał:

Ile czasu zajęło Ci wejście po raz pierwszy w stan LD?

Niektórym zajmuje to 1 dzień, inni potrzebują nawet miesiąca. Nie ma ścisłej reguły. Mi ok. 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam zamiar wejść w OOBE i mam parę pytań :
-Czy mogę zawędrować do miejsca którego nigdy nie widziałem ?
-Czy naprawdę można spotkać nieprzyjazne "byty", czy to tylko straszenie ludzi ?
-Podobno metodą, podobną do Wild można wejść w OOBE. Jak dokładnie wygląda ta metoda ?
-Czy będę pamiętał, że byłem w tym stanie ?
To chyba na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:16, RRohen napisał:

Dziś mam zamiar wejść w OOBE i mam parę pytań :
-Czy mogę zawędrować do miejsca którego nigdy nie widziałem ?

Nie. Nie da się odwiedzić miejsc w których się nigdy nie było. A przynajmniej nie na "planie materialnym", czyli tym, na którym wszystko wygląda normalnie. Ale już "do piekła" prawdopodobnie da się zawędrować. Jak? Tu nie doradzę, a odradzę: Jak zobaczysz na ścianie wielki, "piękny" i krwawy czerwony portal to przez niego nie przechodź...I to bynajmniej nie jest żart.

Dnia 01.07.2008 o 22:16, RRohen napisał:

-Czy naprawdę można spotkać nieprzyjazne "byty", czy to tylko straszenie ludzi ?

To jest niestety rzeczywistość. Można spotkać dosłownie istoty nie z tego świata. To główny powód, dla którego przestałem.

Dnia 01.07.2008 o 22:16, RRohen napisał:

-Podobno metodą, podobną do Wild można wejść w OOBE. Jak dokładnie wygląda ta metoda
?

Wchodzenie metodami zbliżonymi do WILD to bezsens. Jedyną zaletą jest szybkość. Wady - halucynacje, omamy, bardzo długi czas zasypiania (nawet do 2 godzin).

Dnia 01.07.2008 o 22:16, RRohen napisał:

-Czy będę pamiętał, że byłem w tym stanie ?

O ile masz dobrą pamięć snów, to tak. A jeżeli nie, to trzeba ją sobie wyrobić. W tym celu od razu po każdym przebudzeniu zapisuj wszystkie sny, LD, paraliże senne itp. jakie miałeś, gdy spałeś. Po 2 tygodniach będziesz w stanie zapamiętywać po 3-4 sny, a więc 50% wszystkich, które masz w nocy.

Dnia 01.07.2008 o 22:16, RRohen napisał:

To chyba na tyle.

EDIT
A, jeszcze coś. Gdyby udało ci się OOBE, to za pierwszym razem nie patrz na swoje ciało. To dość traumatyczne przeżycie. Nowicjuszom nie polecam. Tak w ogóle to nikomu nie polecam OOBE, ale to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:23, ziptofaf napisał:

Nie. Nie da się odwiedzić miejsc w których się nigdy nie było. A przynajmniej nie na
"planie materialnym", czyli tym, na którym wszystko wygląda normalnie. Ale już "do piekła"
prawdopodobnie da się zawędrować. Jak? Tu nie doradzę, a odradzę: Jak zobaczysz na ścianie
wielki, "piękny" i krwawy czerwony portal to przez niego nie przechodź...I to bynajmniej
nie jest żart.

O kur..de O_O gdybym wierzył w piekło-niebo itp, to byś zgasił mój zapał całkowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować