Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Problemy z internetem

569 postów w tym temacie

Dobra...po 100 próbach i czytaniu 100 serwisów na necie nic nie pomogło. Kolejny krok to format... ale jeszcze pomyślałem, że przywrócę system ręcznie... no i wybrałem punkt z wczorajszą datą. Udało się pomyśle nie przywrócić i przy okazji naprawiło się... musiałem wpisać hasło jeszcze raz i działa :) Masakra z tym wszystkim, za to teraz mi dysk mieli jak szalony. No nic udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mianowicie komputer jakoś mi chyba zablokował program i nie wiem jak to odkręcić. Chodzi o Raidcalla, coś na modłę Teamspeaka, nie mogę się zalogować i połączyć z serwerem, a raidcall.com nie odpowiada u mnie w przeglądarce. U znajomych nie ma problemu, a reszta internetu działa w porządku, jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz Neostradę? Jeśli tak, to zapewne właśnie tym jest spowodowany Twój problem. Dzisiaj Neostrada "działa" tak wspaniale, że masa rzeczy nie funkcjonuje. Ja na przykład nie mogę się zalogować do LoLa, Path of Exile ani Steama, dużo stron internetowych (zagranicznych) się nie wczytuje. Tutaj jest jakiś temat, w którym ludzie na to narzekają i piszą, że wstępnie problem ma być rozwiązany do jutra do 15 - http://forum.dobreprogramy.pl/niektore-strony-nie-dzialaja-neostrada-t530293.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 21:27, matiz123 napisał:

/.../

Dzięki, prawdopodobnie to jest problemem. Ale wariuje ciekawie ten internet, cały czas działał Facebook i Starcraft, dzisiaj już nie. A do wspomnianego dzisiaj RC udało mi się nawet zalogować na dwie minuty dzisiaj. Mam nadzieję, że szybko to ogarną :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 19:12, Akoss-94 napisał:

Mi o dziwo już działa bez problemu. Koło 15.30 problem zniknął.

U mnie dopiero teraz, ale za to wszystko smiga jak parę dni temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z abonentów Neostrady ma podobne problemy do tych sprzed dwóch tygodni? U mnie znowu lipa na całym froncie, nie działa połowa stron i nie idzie zalogować się do żadnego klienta (Starcraft, LoL, etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 17:47, Kryhuu napisał:

Czy ktoś z abonentów Neostrady ma podobne problemy do tych sprzed dwóch tygodni? U mnie
znowu lipa na całym froncie, nie działa połowa stron i nie idzie zalogować się do żadnego
klienta (Starcraft, LoL, etc.)

Nie. Ale 2 tygodnie temu też nie miałem problemów. Spróbuj na sztywno ustawić sobie niestandardowy DNS, na przykład ten od Google czy OpenDNS:
Google 8.8.8.8 lub 8.8.4.4
OpenDNS 208.67.222.222 lub 208.67.220.220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc sytuacja wyglda tak.

Właczam gre multiplayer ale dosłownie po chwili gra mi się z internetem rozłącza.Mam tak np. Battlefield 3 ,League of Legends.

Dodam ze mam kompletnie "randomowo" ,gdyż czasami wszystko działa pięknie a czasami beznadziejnie

Bardzo Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 23:17, Zinex napisał:

A więc sytuacja wyglda tak.

Właczam gre multiplayer ale dosłownie po chwili gra mi się z internetem rozłącza.Mam
tak np. Battlefield 3 ,League of Legends.

Dodam ze mam kompletnie "randomowo" ,gdyż czasami wszystko działa pięknie a czasami beznadziejnie

Bardzo Proszę o pomoc!!!


nie lubię się powtarzać ale chyba muszę :<

cytat z Twojego poprzedniego tematu:
"Jak już opiszesz we właściwym wątku problem, dodaj parę istotnych szczegółów. Np. jaka przepustowość łącza, od jakiego usługodawcy, czy może czasami nie korzystasz z sieci P2P, czy sam korzystasz z łącza, jaki antywirus, czy nie masz jakiegoś syfu na dysku etc."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest ktoś może obeznany w tworzeniu małych, domowych sieci? Używam systemu windows 7, mój modem to http://images04.olx.es/ui/4/73/62/f_65197162-a622a0d1.jpeg

Planuję zakup telewizora http://www.morele.net/telewizor-samsung-ue46f5500-568874/
w planach także laptop dla rodziców.

Jaki router polecacie http://www.morele.net/komputery/sieci/routery.../1/?q=router , i jak to wszystko podłączyć samemu, czy będzie trzeba coś konfigurować? Mój desktop PC ma zostać podłączony do sieci zwyczajną RJ''tką, reszta zaś ma mieć dobry zasięg na wifi na 50m2.

Czy będę w stanie zarządzać siecią z poziomu mojego komputera? Np ograniczyć szybkośc transferu dla poszczególnych urządzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komp po formacie, wszystkie stery wrzucone. Mimo to strony koszmarnie wolno się ładują. Gdzie może leżeć przyczyna?

win xp
łącze 10/2 po kablu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak używasz jeszcze jakiegoś urządzenia z możliwościami bezprzewodowymi to windows co jakiś czas sprawdza połączenia wifi, co skutkuje tymczasowym wzrostem pingu. Ewentualnie jakieś procesy masz włączone.
Jeśli łączysz się bezprzewodowo to sprawdź bezpośrednie połączenie, używając kabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam nadzieję, że dobry temat. W ogóle nie mogę się połączyć ze Steamem i Battlenetem. Próbowałem wszystkiego z tej listy https://support.steampowered.com/kb_article.php?p_faqid=11 i nic nie pomogło. Internet normalnie działa, tak samo mogę normalnie pobierać pliki. Już nawet Origin działa. Problem występuje tylko z tymi dwoma programami. Uparcie uznają, że nie mam połączenia z siecią. Jakiś pomysł jak to naprawić?

Mój komp: Win7 64, Intel core i7, GeForce GT540M, 4gb ramu
Karty sieciowe: Atheros AR9002WB-1NG Wireless Network Adapter, Realtek PCIe GBE Family Controller
Router: D-link Go-DSL-N150


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z połączeniem bezprzewodowym z internetem na Windowsie 7 - jakiś czas temu wyskakiwała mi informacja, że ''Brama domyślna jest niedostępna'', w związku z tym posiadałem ''ograniczony dostęp do sieci'', w praktyce w ogóle. By zaradzić temu problemowi postanowiłem łopatologicznie wyłączyć i włączyć router, tak jak nakazywało okienko doradcze, znając życie bez większego efektu ;). Połączyłem się więc z routerem poprzez kabelek Ethrnet i na LANie miałem już połączenie. Jednak po odłączeniu kabelka komputer zaczął wykazywać, że nie ma żadnych dostępnych połączeń, wcześniej jeszcze wykrywał sieć domową. Proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
od pewnego czasu drażni mnie bardzo dziwny problem z internetem.
Prędkość wg. Speedtesta jest odpowiednia. Mogę spokojnie przeglądać strony i grać bez lagów.
Nie mogę za to oglądać Youtube, Twitcha czy innych filmów (po prostu gra kilka sekund po czym zacina się na dobre), zaś obrazki ładują się zwykle tak - http://i.imgur.com/54bSzMF.jpg
Do tego, wszystkie poprane pliki są uszkodzone bądź niekompletne (archiwa wywala jako uszkodzone, pliki video nie odtwarzają się).
Ktoś może wie, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest następująca:
Koleżanka dzieli internet z siostrą. Obie go używają, jednak ona narzeka na posiadanie lagów w grach z powodu tego, że siostra ściąga różne rzeczy jak ona gra. Czy jest sposób, aby obie panie były zadowolone i koleżanka nie miała lagów w grze? Jakiś program czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować