Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chińczycy pozywają Blizzarda

83 postów w tym temacie

Boże, dlaczego żyję w takim strasznym świecie, gdzie już się nawet o czcionki kłócą i chcą za nie 100 mln US...? ;<
Sprawa jest po prostu śmieszna! Ech, coraz mniej lubię skośnookich -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila ;) Tu widze jakaś dysputa na temat biednego Blizzarda ;) Blizzard nie jest taki biedny. Ciekaw jestem, czy gdyby ktoś z was napracował się nad czymś (czcionkami czy nie - nie o to chodzi), a potem znalazł to w produkcie, na którym dzięki waszej pracy ktoś trzepie GRUBE miliony, to by mu gul nie skoczył...
Ja sie kitajcom nie dziwie. Jeśli to autentycznie jest plagiat, to mają rację - a jeśli nie, to Blizz nie powinien mieć z tego tytułu problemów poza dodatkowym rozgłosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, nie mogę. ;D Chińczycy walczą z naruszaniem praw autroskich, co jak co, ale po Chinach bym się tego nie spodziewał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak niedługo firmy będą się pozywać bo jedna powiedziała identyczne słowa co druga a ta pierwsza nie zostałą doceniona a druga tak .... Coraz głupsze są te sprawy sądowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Blizz pewnie zapłaci na szybciora, żeby nie mieć problem

Jasne....100mln USD...To nie jest mała kwota napewno nie zaplacą tego sami z siebie...Taka kwotę mogliby przeznaczyć na zrobienie gry....Napewno tak łatwo sie nie dadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 12:16, evilADM napisał:

Czepiać sięo czcionki. To jest głupota.

Może czepianie się czcionki to jest głupota, jednak jeśli czepiając się tego można zarobić 100 mln dolarów to wówczas to już taką głupotą nie jest. :P Zapewne i tak się okaże, że czcionki są jedynie podobne, jednak jak widać każdy chce wyciągnąć jak najwięcej dla siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli blizz wykorzystał bezprawnie czcionkę to popełnił kradzież, więc trudno na miejscu okradzionych nie podać blizza do sądu. A jak by wam ktoś coś ukradł ukrad t0 nie poszlibyście do sądu? To wy jesteście głupi, którzy mówicie, że chinczyki się czepiają (oczywiście jeśli mają racje, ale te oskarżenia na jakieś niewiarygodne nie wyglądają:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 12:21, remolinek69 napisał:

Napewno 80% graczy WoW to skośno oczy Ludzie (bez obrazy) Więc się czepiają. Za te 100 mln
USD mogą pół Chin wykarmić.


Wykarmić czym? Ryżem czy WoWem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo mam świetny pomysł - weźmy wszyscy zaskarżymy Blizzarda że nadużywa w WoWie liter A,B,C,D,E,F,..... i że spowodowało to miliardy dolarów szkód... gdziekolwiek. A zyskiem z odszkodowania podzielimy się wszyscy po równo... Co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 14:33, Luk Zombi napisał:

Ooo mam świetny pomysł - weźmy wszyscy zaskarżymy Blizzarda że nadużywa w WoWie liter A,B,C,D,E,F,.....
i że spowodowało to miliardy dolarów szkód... gdziekolwiek. A zyskiem z odszkodowania podzielimy
się wszyscy po równo... Co wy na to??

ja jestem za, swietna ironia:), po prostu niektórzy zazdroszcza blizzowi ze trzepie kase jak kokosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować