kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2008 o 22:38, pizmak666 napisał:

no właśnie, słyszę to już od dawna, a jak wytłumaczyć dodany, do CDA zresztą, warcraft II w
wersji battle.net?

Zbieg okoliczności ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 22:36, Jakub Wędrowycz napisał:

> I dadzą Diablo 2
Wiem, że to był żart, ale nie mogę się powstrzymać - Blizzard nie pozwala na dodawanie swoich
gier do pism komputerowych ;-)



Starcraft(z dodatkiem) był w Niemczech chyba w PC Games, a Diablo 2 we Włoszech (w Niemczech zresztą też... juz jakieś 4 lata temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 10:32, Ivo kudlaty napisał:

Starcraft(z dodatkiem) był w Niemczech chyba w PC Games, a Diablo 2 we Włoszech (w Niemczech
zresztą też... juz jakieś 4 lata temu)

O, nie wiedziałem o tym. Z tego co pamiętam Blizzard zawsze wzbraniał się przed wydawaniem zgody na takie rzeczy. Ale skoro tak, to pozostaje się nam tylko cieszyć. I czekać na WoW w numerze 150 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 12:25, Santhi7 napisał:

Ghost potwierdził.
Drugi pełniak: Pilot Down: Behind Enemy Lines
Trzeci przeciek jeszcze dziś.


Jak miło :D będziemy wiedzieć wcześniej jakie będą pełniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 12:28, maciek999 napisał:

Ehh jak na razie żaden pełniak mi nie pasuje :P


No mi też i muszę powiedzieć że ostatnio w Cd-action nie ma żadnych ciekawych gierek (przynajmiej moim zdaniem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 12:34, Tomek1120 napisał:

Ale cienkie pełniaki. No ale jeszcze 1 został. Jak te 2 były słabe to teraz powinno być coś
porządnego.


Niestety wątpie w to i muszę powiedzieć że tak naprawdę kupuję cd-action ze względu na czasopismo i tak naprade od dawna nie zainstalowałem żadnego pelniaka z cd-action niektórych płyt nawet nie wkładałem do stacji dysków pod względem pełniaków Play bije na głowe cd-action taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się spodziewałem ... Hity wyczerpały się pod koniec poprzedniego roku i na kolejne będzie trzeba trochę poczekać ... No chyba że ostatni będzie jakiś dobry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pełniak mnie nie ineresuje, ale w Pilot Down''a zawsze chciałem zagrać mimo tego, że wiele złego sie o nim naczytałem. Może być ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 12:24, Jakub Wędrowycz napisał:

> Starcraft(z dodatkiem) był w Niemczech chyba w PC Games, a Diablo 2 we Włoszech (w Niemczech

> zresztą też... juz jakieś 4 lata temu)
O, nie wiedziałem o tym. Z tego co pamiętam Blizzard zawsze wzbraniał się przed wydawaniem
zgody na takie rzeczy. Ale skoro tak, to pozostaje się nam tylko cieszyć. I czekać na WoW w
numerze 150 ;-)


Fakt wzbrania się, ale tylko przy dodawaniu gier w oryginalnej wersji językowej :) Star był w Niemczech tylko dlatego, że był dodany w pełnej niemieckiej wersji językowej (+ cenzura). Nie wiem na jakiej zasadzie było dodane D2... Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby w wersji green blood ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się