kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Może i trochę marudze ale przy tych obecnych pełniakach to Riddick wygląda rzeczywiście jak megahit. Wcale nie oczekuje Wiedźmina, czy czegokolwiek w tym guście. Jednak Play dał takie pełne wersje, że nikt nie ma wątpliwości, że są to hity.
Numer i tak kupie ale to CDA słynęło kiedyś z tego że dają najlepsze pełniaki, a teraz stało się coś dziwnego. Jestem po prostu ciekawy WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie marudzę, bo nie mam potrzeby ^^ Pełniaki mnie nie interesują w ogóle z jasnego powodu: nie pójdą. Więc gazetę od tych paru numerów kupuję jedynie dla tekstów, bo nie ma sensu wybierać między kupnem czy niekupnem jeżeli mam patrzeć tylko na pełniaki. Tylko trzeba poczekać jeszcze ten czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 18:35, wip_01 napisał:

Ja tam nie marudzę, bo nie mam potrzeby ^^ Pełniaki mnie nie interesują w ogóle z jasnego powodu:
nie pójdą. Więc gazetę od tych paru numerów kupuję jedynie dla tekstów, bo nie ma sensu wybierać
między kupnem czy niekupnem jeżeli mam patrzeć tylko na pełniaki. Tylko trzeba poczekać jeszcze
ten czas ;)



no Ok kupujesz gazete dla textow. ale po co ja wogole kupowac majac internet w domu. Przeciez wszedzie sa recnezje zapowiedzi itp. JA uwazam ze to bezsensowny wydatek. Ja kupuje CKM ale to jest zupelnie inna prasa, i tego sie na necie nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 18:40, MLODY2K6 napisał:

no Ok kupujesz gazete dla textow. ale po co ja wogole kupowac majac internet w domu. Przeciez
wszedzie sa recnezje zapowiedzi itp. JA uwazam ze to bezsensowny wydatek.

Dobra, masz rację. Jednak weź pod uwagę jedną rzecz: Przychodzisz sobie ze szkoły/pracy w stresie, nie chce Ci sie włączać komputera, siadasz sobie wygodnie na kanapie, bierzesz gazetę do ręki i przegladasz. Czy np. w momentach podrózy autobusem lub jakieś kolejki u lekarza. Zawsze pod ręką coś do czytania. A że czasopismo to jest grube to starczy na dłuższy czas. Ja np. dużo siedzę w necie ale jednak czytanie to dla mnie czytanie z czuciem papieru, przerzucaniem stron. Dlatego kupuję a 15zł to nie jest aż tak dużo biorąc pod uwagę ilosć tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 18:47, wip_01 napisał:

> no Ok kupujesz gazete dla textow. ale po co ja wogole kupowac majac internet w domu. Przeciez

> wszedzie sa recnezje zapowiedzi itp. JA uwazam ze to bezsensowny wydatek.
Dobra, masz rację. Jednak weź pod uwagę jedną rzecz: Przychodzisz sobie ze szkoły/pracy w stresie,
nie chce Ci sie włączać komputera, siadasz sobie wygodnie na kanapie, bierzesz gazetę do ręki
i przegladasz. Czy np. w momentach podrózy autobusem lub jakieś kolejki u lekarza. Zawsze pod
ręką coś do czytania. A że czasopismo to jest grube to starczy na dłuższy czas. Ja np. dużo
siedzę w necie ale jednak czytanie to dla mnie czytanie z czuciem papieru, przerzucaniem stron.
Dlatego kupuję a 15zł to nie jest aż tak dużo biorąc pod uwagę ilosć tekstu.



Wiesz ze nie ma to jak wziasc jednak ta gezete do reki poczuc zapach i wogole. Co do podrozy to jak najbardziej sie z toba zgadzam tylko pytanie czy podorzujesz czesto? Ja np kupuje gazety takie jak MOTOR AUTO ŚWIAT. ale cdaction nie specjalnie bo to wiesz sam jaka jeste teamtyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:02, MLODY2K6 napisał:

Wiesz ze nie ma to jak wziasc jednak ta gezete do reki poczuc zapach i wogole. Co do podrozy
to jak najbardziej sie z toba zgadzam tylko pytanie czy podorzujesz czesto? Ja np kupuje gazety
takie jak MOTOR AUTO ŚWIAT. ale cdaction nie specjalnie bo to wiesz sam jaka jeste teamtyka.


No np. ^^ Dosyć często, codziennie do i ze szkoły, ale najczęściej to w domu w wolnych chwilach, coby prtzy kompie tyle nie siedzieć. Był moment ze ja w ogóle nie kupowałem żadnych czasopism czy gazet, ale recenzja GW: EotN i jakos sie zaczęło kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pełniakami zawiedziony nie jestem. Dlaczego ? Byłem nastawiony na średnie pełniaki w tym miesiącu. Mam nadzieję że zawartość czasopisma będzie ciekawa, bo pełniaki to II liga (jak nie III) w tym miesiącu. Ale w sumie, to nie zaliczyłem jeszcze Thiefa i Hitmana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 16:52, pizmak666 napisał:

> > no właśnie, słyszę to już od dawna, a jak wytłumaczyć dodany, do CDA zresztą, warcraft

> II w
> > wersji battle.net?
> Zbieg okoliczności ;]

nie byłbym taki pewien... zresztą, jeśli jest prawdą, co napisał Ivo pod Twoją odpowiedzią
na mojego posta, to raczej na pewno nie jest to zbieg okoliczności...

To były żarty :P Ale skoro Blizzard też udostępnia(ł), to tylko EA jeszcze nie ustąpiła i nie ustąpi :]
Kończę z tym offtopem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 17:23, Asthariel napisał:

CDA może mieć z Playem problemy. Porównajmy DOBRE pełiai w tym miesiącu:
Nexus vs. PoP + FSW
Czy jest ktokolwiek , kto wybrałby to pierwsze?

Ja, Play''a się nie chce mi kupować, ale Nexus to wg. mnie świetna gra(trochę skomplikowana, ale jak się pozna, to już gładko leci), grałem kiedyś w demo, no i od tamtego czasu trochę na nią polowałem, aż w końcu zapomniałem. A tu proszę......
Bo PoP''a przeszłem już 5 razy wcześniej(na dodatek w Playu po ang, a myślałem, że będę miał w końcu tłumaczone), a FSW nie lubie. :S

btw O gustach lepiej nie dyskutować, jednym się podobają "odmóżdżacze" a innym tabelki oraz wykresy, nie wszystkim CDA dogodzi, ale w tym numerze mi właśnie dogodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem idea dodawania nawet bardzo średnich gier a nie wydanych do tej pory w Polsce jest dobra, czasami gry o małym budżecie są o wiele lepsze od tych za grube miliony, ja kupuję CDA niezależnie od zawartości płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłbym sobie jakiegoś fajnego pełniaka np. far cry, ale to co do niego dodają, to jakieś żarty.cienka broszura, ze słabymi tekstami, brak recenzji fajnych gierek, nawet action redaction nie ma. cholera by wzięła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dali takie, aby gracze docenili te z zeszłego miesiąca?
Emilio2 dobrze prawi - zamiast tych z tanich serii, które "wszyscy" mają, niech dają te, które nie miały dystrybucji w Polsce. Skoro Click! dał War Rock - darmową on-line`ówkę, którą każdy może sobie ściągnąć, to CDA może dawać "średniaki", których nie sposób kupić w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba niestety przyznać, że w tym miesiącu, jeśli chodzi o pełne wersje, bardzo słabiutko. Riddick w porównaniu z tymi crapami (wyjątkiem jest Nexus, ale w niego i tak nie będę grać) to mega hit. Cóż, pozostaje czekać tylko na ciekawą zawartość samego numeru, ale dla mnie ten numer i tak jest już spalony. Słabszych gier już od dawna nie dali. Choć numer i tak kupię, w sumie głównie dlatego, że jestem wiernym czytelnikiem od 8 lat.
PS. Play rządzi, ale tylko w kwestii gier: recenzje będą jeszcze długo daleko za CDA, choć i tu obawiam się najgorszego, bowiem tak słabych recenzji jak w numerze grudniowym (Crysis!!) nigdy jeszcze nie czytałem. Gdzie te czasy, gdzie wszelkie ich wypociny czytałem z trzęsącymi się rękoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 02:04, Agntx napisał:

Gdzie te czasy, gdzie wszelkie ich wypociny czytałem z trzęsącymi
się rękoma?


Przeminęły z wiatrem...


Swoją drogą, czy to już wszystkie tytuły jakie mają być w najnowszym CD-Action ? Na forum Actionum nie przebywam, a na stronie gier i filmów dodawanych do czasopism jest napisane że "Trzecią pełną wersją w lutowym numerze CD-Action jest Nexus: The Jupiter Incident - polska premiera.", nie ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tym razem nie najlepiej... No, ale nie zawsze można mieć super fajne gry. No cóż. Jeżeli z tekstem się nie spiszą, po raz pierwszy od prawie roku nie kupie pisemka. No, ale zobaczymy. Bo wiem, że to będzie trudne...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 19:59, dave03 napisał:

> >>>Ocene wystawila po gora 2 tygodniach grania, a opinie wyglaszal po paru latach.

> Optyka widzenia jakiejs gry czesto zmienia sie z uplywem czasu, czego koronnym przykladem
jest
> Black & White, na poczatku okrzyczany objawieniem, rewolucja i zbieral ogromne brawa itd.
A
> po pol roku ludzie dojrzeli, ze tak naprawde poza chowancem to wlasciwie nic w niej specjalnego

> nie ma, a sam chowaniec tez sie nudzi szybko... Nie bylo tak?

Trochę późno na to odpowiadam ale jakoś tak wyszło:P Ale przejdę do rzeczy. Z tego co Allor
napisał na forum w owym Tipsomoaniaku wynika jasno, że gra nie podobała mu się już w momencie
premiery lub w ogóle w nią nie grał. Więc takie pisanie, że po jakimś czasie sporo gier traci
na wartości w tym przypadku nie ma racji bytu.


>>>Dlaczego nie? Jeszcze bardziej mu sie nie podoba :)

Dnia 20.01.2008 o 19:59, dave03 napisał:


> 12/2005 (mam tu na myśli i okładkę jak i strony wewnątrz). Papier z numeru 11/2005 był
znacznie
> lepszy i co ważne trwalszy. CDA to nie jest pismo które się kupuje tylko po to, żeby przeczytać
> i wyrzucić, więc ta trwałość jest tutaj bardzo istotna.

>2005? No ludzie, teraz mamy 2008 i papier jaki jest, kazden widzi. A nie jest zly.

Co z tego że teraz mamy 2008 (teraz już nawet 2009) jak w numerze styczniowym jest znowu ten
sam co w owym 2005, czyli bardzo kiepski.


>>>Jest dokladnie taki sam jak miesiac i dwa temu. Ciekawe, ze tak si skiepscil w miesiac?

No ale zapewne też tańszy. Przy kartkowaniu trzeba

Dnia 20.01.2008 o 19:59, dave03 napisał:

bardzo się starać żeby nie podrzeć stron. CDA zaczyna niestety przypominać zwykły szmatławiec.


>>>Pozwole sobie tutaj zarechotac. Bo jesli CDA zaczyna przypominac "szmatlawiec" (pomine fakt, ze takowe okreslesnie zwykle tyczy sie tresci raczej) to jak na tym tle wyglada konkunrecja? Ja wiem, jak wiem - powien byc karton, lakierowana kreda, 200 stron i cena gora 8.66 zl. Ale swiety Mikolaj nie chce o tym slyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 21:50, Piciambeer napisał:

Wedle mnie to czekają z uderzeniem [pełnych wersji^^] na 150nr/12 urodziny... I dadzą Diablo
2 + Crysis + CoD4 albo choć CoD2 xD Tzn. Nie zawiodę się jak w tym numerze będzie coś przeciętnego.
Niech zbierają kasę...

\

Kurde, ludzie, dolujecie mnie. Juz sie nakrecacie, juz sobie Bog wie co wyobrazacie, a potem bedzie rozpacz, ze to TYLKO np. Diablo 1, "a ja myslalem..." itd. Wezcie zimny prysznic albo co... Wiadomo, ze sie postaramy ale chyba nikt no. nie oczekuje od naszuch pilkarzy, ze wygraja z Niemcami na ich boiski 6:0. Tak i wy miejscie realistyczne oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 12:34, Tomek1120 napisał:

Ale cienkie pełniaki. No ale jeszcze 1 został. Jak te 2 były słabe to teraz powinno być coś
porządnego.


Nie jeden a dwa. Sa 4 pelniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 08:24, smuggler napisał:

> Ale cienkie pełniaki. No ale jeszcze 1 został. Jak te 2 były słabe to teraz powinno być
coś
> porządnego.

Nie jeden a dwa. Sa 4 pelniaki.

No to może ten ostatni będzie wypaśny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się