kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2008 o 11:27, PharauhnMizzrym napisał:

Tylko popatrz sobie ile stron ma CDA i na ile stron w nim są recenzje a ile stron ma play i
ile stron tam ma recenzja.

A ty popatrz ile miejsca z tych stron przeznaczonych na recenzję to obrazki. :) Poza tym jak zarzucasz PLAYowi, że ma dużo reklam, testów, tabelek i parenaście stron recenzji (sic!) to weź się najpierw przyjrzyj swojemu CDA, które ma więcej reklam i tekstów nie dotyczących gier, zarówno jeśli popatrzymy na ilość stron, jak i gdy obliczymy jaki procent całego pisma one stanowią.

Dnia 22.01.2008 o 11:27, PharauhnMizzrym napisał:

Poza tym zauważ, że w dziale o sprzęcie też są recenzje :).

Gier???

Dnia 22.01.2008 o 11:27, PharauhnMizzrym napisał:

Poza tym jednak Play IMO jakością tekstów nie dorównuje CDA.

Kwestia gustu. Dla mnie większość recenzji w CDA jest po prostu... nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 10:34, Uspatente napisał:

Drogi Smugglerze
Nie dziw się, że gracze kręcą nosem. Od dłuższego czasu nakręcacie ich super pełniakami, gadżetami
i innymi "cudami na kiju" :) a tu nagle taki spadek formy?


>>>Po numerach swiatecznych nie ma bata, zawsze jest dolek, taka kolej swiata. :)


Nie byłoby sprawy, ale ludzie patrzą

Dnia 22.01.2008 o 10:34, Uspatente napisał:

na was pod kątem konkurencji i oni się bardziej postarali pod względem pełniaków.



>>>Bywa. Ale to jakby powiedziec "o, ladnego kosza rzucili, sa lepsi". :) Patrzcie na wynilk meczu, a nie jedna-dwie akcje.

Wszyscy niby

Dnia 22.01.2008 o 10:34, Uspatente napisał:

tacy czytelnicy, a wszelkie uwagi tyczą się tylko zawartości płytki, choci

aż o zawartości pisma

Dnia 22.01.2008 o 10:34, Uspatente napisał:

"cicho-sza".


>>>No wiem przeciez. Ale dwie polskie premiery (a wiec gry nieograne w "coraz tanszych seriach") choc nie sa megahitami (z drugiej strony - Nexus to nastepca Homeworlda na tronie "najlepszej kosmicznej strategii" to tez cos) to tak calkjiem zle nie jest. A ze bywalo lepiej? Jak bywalo, to i znow bedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 11:43, rob006 napisał:

> Tylko popatrz sobie ile stron ma CDA i na ile stron w nim są recenzje a ile stron ma play
i
> ile stron tam ma recenzja.
A ty popatrz ile miejsca z tych stron przeznaczonych na recenzję to obrazki. :)



>>>A ty popatrz ile pod tymi obrazkami miesci sie tekstu i jak duza czcionka. CDA daje najwiecej tekstu na stronie, tak miedzy nami. A ze daje przy okazju duzo stron, to wychodzi ze dajemy najdluzsze recenzje - i to nie stronami liczac, a kilobjatami. Jak nie wierzysz to sie zaloz, sam ustal stawke. :)


Poza tym jak

Dnia 22.01.2008 o 11:43, rob006 napisał:

zarzucasz PLAYowi, że ma dużo reklam, testów, tabelek i parenaście stron recenzji (sic!)
to weź się najpierw przyjrzyj swojemu CDA, które ma więcej reklam i tekstów nie dotyczących
gier, zarówno jeśli popatrzymy na ilość stron, jak i gdy obliczymy jaki procent całego pisma
one stanowią.


>>>To ja ci powiem tak: jesli odejmiejsz od CDA WSZYSTKIE reklamy to i tak zostanie ci o jakies 40 stron wiecej niz W OGOLE daje konkurencja ( a i u nich reklamy sa). A do tego - jak napisalem - na stronie mamy wiecej tekstu, wiec wnioski chyba oczywiste.

Dnia 22.01.2008 o 11:43, rob006 napisał:


> Poza tym zauważ, że w dziale o sprzęcie też są recenzje :).
Gier???



Gracza nie interesuja TYLKO gry. A przynajmniej nie powinny.

Dnia 22.01.2008 o 11:43, rob006 napisał:


> Poza tym jednak Play IMO jakością tekstów nie dorównuje CDA.
Kwestia gustu. Dla mnie większość recenzji w CDA jest po prostu... nudna.


>>>To juz faktycznie kwestia gustu. Dla jednych nudny jest Szekspir, dla innych spis dodatkow do pizzy. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 12:06, smuggler napisał:

>>>A ty popatrz ile pod tymi obrazkami miesci sie tekstu i jak duza czcionka. CDA
daje najwiecej tekstu na stronie, tak miedzy nami. A ze daje przy okazju duzo stron, to wychodzi
ze dajemy najdluzsze recenzje - i to nie stronami liczac, a kilobjatami. Jak nie wierzysz to
sie zaloz, sam ustal stawke. :)

A to będę musiał chyba jeszcze raz porównać, bo kiedyś sprawdzałem, i trochę inaczej to wyglądało :)

Dnia 22.01.2008 o 12:06, smuggler napisał:

>>>To ja ci powiem tak: jesli odejmiejsz od CDA WSZYSTKIE reklamy to i tak zostanie
ci o jakies 40 stron wiecej niz W OGOLE daje konkurencja ( a i u nich reklamy sa). A do tego
- jak napisalem - na stronie mamy wiecej tekstu, wiec wnioski chyba oczywiste.

To ja powiem tak - odejmij od CDA wszystkie teksty, które nie sa recenzjami gier, i podziel przez cenę. Później zrób to samo z PLAYem lub Clickiem. BUM! :)

Dnia 22.01.2008 o 12:06, smuggler napisał:

Gracza nie interesuja TYLKO gry. A przynajmniej nie powinny.

Tylko jesli mówię o recenzjach gier, to czemu gość mi wyjeżdża z opisem sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 12:15, rob006 napisał:

> >>>A ty popatrz ile pod tymi obrazkami miesci sie tekstu i jak duza czcionka.
CDA
> daje najwiecej tekstu na stronie, tak miedzy nami. A ze daje przy okazju duzo stron, to
wychodzi
> ze dajemy najdluzsze recenzje - i to nie stronami liczac, a kilobjatami. Jak nie wierzysz
to
> sie zaloz, sam ustal stawke. :)
A to będę musiał chyba jeszcze raz porównać, bo kiedyś sprawdzałem, i trochę inaczej to wyglądało
:)

Nie wiem jak bylo kiedys i jak sprawdzales, ale sprawdz teraz i sie zdziwisz :)

Dnia 22.01.2008 o 12:15, rob006 napisał:

> >>>To ja ci powiem tak: jesli odejmiejsz od CDA WSZYSTKIE reklamy to i tak zostanie

> ci o jakies 40 stron wiecej niz W OGOLE daje konkurencja ( a i u nich reklamy sa). A do
tego
> - jak napisalem - na stronie mamy wiecej tekstu, wiec wnioski chyba oczywiste.
To ja powiem tak - odejmij od CDA wszystkie teksty, które nie sa recenzjami gier, i podziel
przez cenę. Później zrób to samo z PLAYem lub Clickiem. BUM! :)


>>>No ale po co ja sie pytam? CDA jest jak sam wiesz "magazynem dla gracza" a nie magazynem o grach, stad teksty okologrowe rozneto rodzaju stanowia spora czesc pisma i tak ma byc. Ale moze zrob inaczej: podziel cene pisma przez ilosc stron (pomine tu naswet jakosc papieru, okladki, DVD box itd.) tez uzyskasz ciekawe wyniki - ile kosztuje cie jedna strona. A potem przypomnij sobie ile jest tekstu na takiej stronie i przelicz ile bylo stron gdybysmy dawali tyle tekstu, co konkurencja.

Dnia 22.01.2008 o 12:15, rob006 napisał:


> Gracza nie interesuja TYLKO gry. A przynajmniej nie powinny.
Tylko jesli mówię o recenzjach gier, to czemu gość mi wyjeżdża z opisem sprzętu?


>>>To nie jest pytanie do mnie raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie ludziska, przecież Riddick dobrym pełniakiem jest, w shadowgrounds też można z przyjemnością cyknąć. W reckach lekka posucha ale to normalne po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 12:26, Astmatyk napisał:

Co wy chcecie ludziska, przecież Riddick dobrym pełniakiem jest, w shadowgrounds też można
z przyjemnością cyknąć. W reckach lekka posucha ale to normalne po świętach.

Ale my (chyba) żalimy się nad numerem przyszłym, 02/07 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 13:01, maciek999 napisał:

Ale my (chyba) żalimy się nad numerem przyszłym, 02/07 :P


Niema co narzekać - zrekompensują nam to w numerze urodzinowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 12:21, smuggler napisał:

>>>No ale po co ja sie pytam? CDA jest jak sam wiesz "magazynem dla gracza" a nie
magazynem o grach, stad teksty okologrowe rozneto rodzaju stanowia spora czesc pisma i tak
ma byc.

Ale jeśli mnie nie interesuje kącik sprzętowy, GW, "newsy" i ostatnio coraz bardziej AR i NL, to czemu mam brać te strony pod uwagę w mojej ocenie, skoro równie dobrze mogłoby ich nie być? Więc takie wyliczanie, że tu jest więcej stron, a tu nie, trochę nie ma sensu. Jak ktoś chce się dowiedzieć o nowych grach, to może te same informacje uzyskać za o wiele niższą cenę, kupując inne pismo. :)

Dnia 22.01.2008 o 12:21, smuggler napisał:

Ale moze zrob inaczej: podziel cene pisma przez ilosc stron (pomine tu naswet jakosc
papieru, okladki, DVD box itd.) tez uzyskasz ciekawe wyniki - ile kosztuje cie jedna strona.
A potem przypomnij sobie ile jest tekstu na takiej stronie i przelicz ile bylo stron gdybysmy
dawali tyle tekstu, co konkurencja.

Wtedy nie macie szans z Wyborczą czy Rzeczpospolitą :). I co? Lepsze bo więcej stron w porównaniu do ceny?

Dnia 22.01.2008 o 12:21, smuggler napisał:

>>>To nie jest pytanie do mnie raczej :)

To co się wtrącasz?! :P

I zaczynasz mnie lekko dobijać. Nawet 12-letnie dzieci po napisaniu kilku postów uczą się poprawnie cytować. Ty napisałeś ich już ponad pół tysiąca i choć kilka razy zwracano ci na to uwagę, twoich postów wciąż nie chce się czytać (i to nie dlatego, bo są twoje :P). Ty to specjalnie robisz, czy to jakaś przypadłość? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 13:11, Kizibono napisał:

Ktoś wie jaki będzię 3 pełniak bo nie mogę znaleźdz ?

A raczej nie chciało Ci się szukać.

Heaven & Hell
Pilot Down: Behind Enemy Lines
Nexus: The Jupiter Incident
Sniper Elite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2008 o 13:16, KrzychoCJ napisał:

Heaven & Hell
Pilot Down: Behind Enemy Lines
Nexus: The Jupiter Incident
Sniper Elite


OK dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Sniper Elite nieco podniósł poziom pełniaków, ale i tak są one dość przeciętne. Szkoda, że CDA nie powstrzymało się i na siłę wsadziło Pilot Down ( kotóry nawiasem mówiąc jest koszmarnie słaby ) by tylko było to cztery pełne wersje gier. Czy nie lepiej byłoby w tym momencie dodać trzy gry, a kasę zaoszczędzić na lepszą licencję?

Ogólnie rzecz biorąc pełniaki przeciętne, ale to w końcu tylko dodatek do czasopisma ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki jak dla mnie bomba :D. Obecnie nie mam w co grać na komputerze, tak więc Behind Enemy Lines, oraz Sniper Elite to strzał w dziesiątkę. Teraz wystarczy czekać na zawartośc numeru... Już zacieram rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 13:16, Kizibono napisał:

> Heaven & Hell
> Pilot Down: Behind Enemy Lines
> Nexus: The Jupiter Incident
> Sniper Elite


Gdyby nie te Sniper Elite to pełniaki byłyby marne. Coś ostatnio w CDA nie ma dobrych pełniaków :( ostatnim dobrym pełniakiem był Thief, ale gry w CDA traktuje tylko jako dodatek, a nie najważniejszą rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 13:34, Tomaszek92 napisał:

ostatnim dobrym pełniakiem był Thief,

A Riddick to co? Pies? Rzeczywiście w tym numerze zawartość płytki nie powala,jednak mimo wszystko kupię,bo i tak większości płytek nawet do napędu nie wkładam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 13:40, mati285 napisał:

A Riddick to co? Pies? Rzeczywiście w tym numerze zawartość płytki nie powala,jednak mimo wszystko
kupię,bo i tak większości płytek nawet do napędu nie wkładam :)


Jakoś nie przypadło mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się