kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2011 o 20:31, TojaSmuggler napisał:

Jak nie ma lekarstwa? Wystarczy pisac listy... Proste.

Tylko po co, skoro szybciej i łatwiej zaczepić Cię na forum? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:31, TojaSmuggler napisał:

Jak nie ma lekarstwa? Wystarczy pisac listy... Proste.

W momencie kiedy można Ciebie spotkać na forach a dostęp do magazynu i kontakt z redakcją jest ułatwiony poprzez społeczność internetową (na co sami zresztą wpłynęliście zakładając konto magazynu na facebooku) raczej już mało kto będzie pisał do Was listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:51, Darkstar181 napisał:

> Jak nie ma lekarstwa? Wystarczy pisac listy... Proste.
W momencie kiedy można Ciebie spotkać na forach a dostęp do magazynu i kontakt z redakcją
jest ułatwiony poprzez społeczność internetową (na co sami zresztą wpłynęliście zakładając
konto magazynu na facebooku) raczej już mało kto będzie pisał do Was listy.


No jesli chcesz zapytac "a co bedzie w nowym CDA" to owszem. Natomiast AR stal sie miejscem na tekstu dluzsze i powazniejsze - ostatnio IMO fajna dyskusja o moralnosci w grach.

No i zawsze po cichu uwazam, ze co innego dostac odpowiedz na forum, a co innego ujrzec swoj list w druku. Odpowiadam prawie kazdemu, a list w AR to jednak bardziej takie... elitarne/nobilitujace. Bo tam jest selekcja i trzeba cos wiecej niz banalne pytanie by sie przebic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 19:00, TojaSmuggler napisał:

Jesli nie znasz zakonczenia ksiazkowej sagi to nie czytaj otwieracza. Wszystko inne nie
jest niebezpieczne.


Spoiler nt. książkowej siedmiutomowej sagi w otwieraczu? Macie jaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, bo

Spoiler

śmierć króla Foltesta

to nie byłaby nikomu do tej pory znana, gdyby nie wyciek rosyjskich i niemieckich gameplayów.

Do dziś! Enki ftw :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiu fiu, przegladam sobie numer i trafilem na recke wieska. Ogladam screeny i co widze? Sami sie przekonajcie, Allor sie postaral ze screenami ^^ szkoda ze ten screen nie zostal plakatem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


CDA kupione, choć z mały poślizgiem. Jest co czytać. I nie spodziewałem się tak dużego plakatu.

Edit: pudełko od płyty jest strasznie słabej jakości przez co nie chce mi się ono domknąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 17:44, Perry_Cox napisał:

Edit: pudełko od płyty jest strasznie słabej jakości przez co nie chce mi się ono domknąć
:/


A myślałem, że tylko ja takie mam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 20:10, DonSzabla napisał:

Łączmy się w bólu z resztą narodu Polskiego co nie kupią Wiedźmina. Nie jesteście Polakami.

\o/
Jeeest! Yyy.. to znaczy.. Jupikajej maderfaker!


A gdy grałem w pierwszego Wieśka i mi się nie podobał to co? Ukryta opcja zdRadziecka? Mój dziadek był w armii Ghurków? ;)

PS. W bulu, proszę pana, w bulu!

PS2. Nie ma CDA w skrzynce.. :( Niedobra poczta polska, niedobra.. powinni wysyłać Deustche Poczten! Ja ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, że ten numer musi być bardzo dobry, bo listonosz jeszcze mi go nie przyniósł. Pewnie bardzo mu się spodobał i muszę poczekać, aż skończy czytać. :P Bo na przykład taki Top Gear, który "premierę" miał dzisiaj, już zdążył dotrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nie zagram w Wieśka 2 bo mi nie pójdzie, a nie stać mnie na apgrejd sprzętu. Pomóżcie mi pozostać Polakiem i zróbcie zrzutę na kompa dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie wybacze wam tego, że zepsuliście mi zakończenie sagi książkowej ;/ Nie zaglądam do tego tematu , bo nie widzę takiej potrzeby ale tego za dużo. Jak można umieścić spojler tak wielkiej wagi na wstępie do recenzji ?! Macie ogromnego minusa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem nowy numer i jestem mile zaskoczony, będąc szczerym to kupiłem numer dla DLC do Wiedźmina 2, ale pozostała zawartość jest dobra. Tylko gdzie ja zawieszę ten plakat, jest trochę duży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 18:26, Jedimax napisał:

Normalnie nie wybacze wam tego, że zepsuliście mi zakończenie sagi książkowej ;/ Nie
zaglądam do tego tematu , bo nie widzę takiej potrzeby ale tego za dużo. Jak można umieścić
spojler tak wielkiej wagi na wstępie do recenzji ?! Macie ogromnego minusa ;/

W CDA to nie pierwszyzna. Zdarza się że recenzenci szastają w artykułach spoilerami na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 18:30, Isildur napisał:

Tylko gdzie ja zawieszę ten
plakat, jest trochę duży :D


Nie widziales jeszcze plakatu z press packa Wiedzmina 2. Tam to dopiero jest duzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 18:39, Wojman napisał:

Nie widziales jeszcze plakatu z press packa Wiedzmina 2. Tam to dopiero jest duzy. :)


Ano nie widziałem, ale chyba ozdobię nim drzwi wejściowe do mojego pokoju, myślę, że się zmieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się