kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 15:06, gogiell napisał:

Nie wiem czy powinni dawać inną... Kiedyś nawet były takie Tipsomaniaki które zawierały grę
instrukcję plakat itp. bo tak CDA schodziło że dla niektórych osób zabrakło. Tak np. było z
grą Gun Metal (polska premiera w CDA). Dlatego też tego Tipsomaniaka można potraktować jako
szansa dla tych co gry nie dostali.


A właśnie ten tipsomaniak to jednorazowo wyszedł czo będzie co miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pełniaków interesuje mnie tylko Zeus, jednak zawartość numeru jest całkiem niezła. Z pewnością kupię by mieć co poczytać jeszcze w te wakacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekonomicznie wychodzi bardzo dobrze, bo jakby kupować "pudełkowo" to Zeus - 19,90, Ubersoldier - 19,90, Stalingrad - 29,90 (Rewolucja Cenowa i nie wiem czy nie obniżyli), Defender... - hm sądzę, że również ok. 20 zł;
do tego fajne czasopismo, ...ale rozumiem narzekających, bo są to gry, które nabyli w tanich seriach i woleliby coś niekoniecznie nowego, ale jarego. Gdzie te czasy, gdy CD-A dawało Resident Evil 3 czy Dino Crisis 2? Przecież te tytuły nie były w Polsce dostępne w tanich reedycjach. Resident kosztował 139zł i nie było taniego wznowienia.
Tytuły przypadkowe, ale Ci co pisali o tym wyżej (CDA daje gry z tanich serii, itp.) wiedzą w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jestem ciekaw, jak Ubersoldier wyjdzie w pojedynku z Instinct. Dla mnie Instinct to budżetówka, w CDA raczej nie dostałaby wyżej niż 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UberSoldier to porządnie wykonana gra świetne efekty graficzne sama grafika jest ładna. Sama rozrywka jest ekscytująca i wciągająca, AL przeciwników jest nawet niezła. Insticnt w porównaniu z US wypada bardzo ubogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UberSoldier na coverku? Nieźle! Wreszcie jakaś naprawdę porządna i znana gra. Porównując wcześniejszą strzelankę-Instict-US wypada znacznie lepiej. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo dobrych tekstów w tym numerze. Bo i beta-testy MoH-a i nowego ET. Recenzji też kilka dobrych, sporo ciekawych zapowiedzi. A cover taki sobie. Ale w US może pogram.
PS. Pamiętacie może jaką ocenę dostał UberSolider w CDA ? Bo trochę nie chce mi się przeglądać wszystkich numerów z 2006 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość numeru całkiem niezła.
Chętnie poczytam o GRAW 2 i nowym Driverze. Zobaczę też co tam piszą o Detektywie Rutkowskim i poczytam sporo zapowiedzi (w zasadzie zdecydowaną większość).

DVD prezentuje się jak dla mnie nadzwyczaj okazale. Grałem w demko Ubresoldier i całkiem niezła gra była. Zeusa szukałem długo (nie chciałem go z XKN) i w końcu jest - i to z dodatkiem. Poza tym powinienem też ruszyć Stalingrad.
Nie wiem po co zapełniać na siłę DVD taką grą jak Defender of the Crown: Heroes Live Forever - jak się nie mylę to była kilka lat temu w Clicku!

W sumie jest bardzo dobrze, już odkładam kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2007 o 11:58, Markus89 napisał:

Nie wiem po co zapełniać na siłę DVD taką grą jak Defender of the Crown: Heroes Live Forever
- jak się nie mylę to była kilka lat temu w Clicku!


To jest "kolejny remake" starego hitu. W Clicku był "starszy remake":). Ponoć ten z CDA jest dość grywalny.

A tak w ogóle to ten Rutkowski to w kaszanie będzie. Ciekawe czy ma chociaż 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Defendera, to czytajac zagraniczne recenzje wychodzi na to ze to jest co najwyzej poor ;) ale oczywiscie nie pelniaki sa w CDA najwazniejsze :) ja ostrze sobie zeby na Loki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 16:34, Asthariel napisał:

Na pewno kuliłbym numer , gdybym nie miał już Zeusa. A tak - odwyk od CDA trwa (to juz 6 numer
z zrzędu , którego nie kupuję).


Podobnie jest w moim przypadku. Apetyt na własne CDA hamują te "nieszczęsne" pełniaki, które mam z XKN. Czasopismo sępie od znajomych, a zaoszczędzoną kasę wydaje na nowe tytuły z XKN, które pewnie pojawią się w CDA i tak kółeczko się zamyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem to pełniaki rzeczywiście takie sobie, poza jak dla mnie jedynym rodzynkiem już od paru miesięcy- UberSoldier. A tak to bieda, nawet Zeus nie ratuje do końca sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 18:39, reykan napisał:

No moim zdaniem to pełniaki rzeczywiście takie sobie, poza jak dla mnie jedynym rodzynkiem
już od paru miesięcy- UberSoldier. A tak to bieda, nawet Zeus nie ratuje do końca sytuacji.

Jak dla mnie Zeus i UberSoldier, w zupełności wystarczą. Bywało już gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się