kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Mam pytanie do prenumeratorów: otóż zamówiłem ponad tydzień temu prenumeratę CDA i zaznaczyłem, że chce zamawiać od aktualnego numery-czyli 09/07- przez cały kolejny rok. No i dzisiaj przychodzi do domu koperta, a w niej fakturka, że zamówiłem prenumerate oraz papierek którym zbrobię przelew. No i teraz moje pytanie: dlaczego razem z tą kopertą nie dostałem CDA? Czy dostanę je dopiero jak Bauer potwierdzi przelew czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 10:51, darkwind21 napisał:

We wstępniaku piszą, że z powodu targów mieli niezłe urwanie głowy w redakcji,ciekawe ile błędów
wkradło się do tego numeru przez to.
Na razie pomylili się przy zdjęciu w opisie Prince of Qin, zdjęcie pochodzi Disciples 2 szukamy
następnych errorów:)

To może DEMAA na coverze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy numer od rana :). Folia cała w logo Wiedźmina... Książeczka w dużej części o Wiedźminie... W czasopiśmie kilka reklam Wiedźmina... Dwustronny plakat, przedstawiający Wiedźmina... Ludzie! Rozumiem, że reklama jest rzeczą normalną, ale aż tyle? :P W sumie to książeczka o Wiedźminie całkiem fajna, a w każdym razie opowiadanie :). Pełniaki przełknę, zainstalowałem Gothica 2 z dodatkiem, może nawet z odrobiną chęci ukończę go po raz drugi. GTI Racing troszkę u mnie ścina, ale i tak zdaje mi się, że to zwykły przeciętniak, tak samo, jak Prince of Qin. Jak dla mnie - pełniakowo średnio. Idziemy dalej: w tekstach ciekawi mnie tylko tekst o Games Convention i recka Medal of Honor: Airborne... W sumie to spodziewałem się wiele wyższej oceny :/. Ogólnie numer jak dla mnie na jakieś... 8/10 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, coś słabo z CDA dzisiaj xD
Idź do sprzedawcy z tym wszystkim, co masz i poproś, by w zamian za to dał Ci nowy egzemplarz- ja nie miałem płytki, poszedłem i już GII instaluję ;)
A jeśli nie, napisz maila z własnym adresem domowym pod adres podany w dziale "Cover DVD"- powinni wysłać plakat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E... mam numer od wczoraj (prenumerata) i sie zastanawiam... co sądzicie o reklamie Wiedźmina w CDA, no tej "dla jednych to kusząca propozycja"... ?? Mnie ta reklama zszokowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zawiedziony niską oceną Airborne. Miałem kupić, ale w tej sytuacji raczej poczekam na Call of Duty 4 i zobaczę jaką ocenę dostanie. Plakat bym powiesił, ale stara nie pozwoli - nie chce oglądać tych poczwar ;) A co do numeru to świetny zarówno pod względem czasopisma, jak i płyty. Zaraz jak odrobię lekcje to się zabieram za czytanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 16:53, kolektor napisał:

> Niską? To ile ona dostała? 7/10?
7+/10

To faktycznie trochę nisko... A jak z wymaganiami sprzętowymi? Bo szukałem na kilku stronach www i na każdej są inne...
BTW wiadomo o co chodziło ze słynnym "...plus miecz!" w reklamie CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:08, Igor FCBayern napisał:

To faktycznie trochę nisko... A jak z wymaganiami sprzętowymi? Bo szukałem na kilku stronach
www i na każdej są inne...


W CDA piszą: procesor 3.4 Ghz, 1 GB Ram i Karta 128 MB z PS 3.0. No i największy minus gry to brak klimatu :( A ja właśnie liczyłem na klimat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam temat o MoH: A i przeczytałem wypowiedź jednego z forumowiczów, który twierdzi, że Counter Strike: Source dostał ocenę 2/10. Czy ktoś może mi podać numer, w którym był ten tekst?

A co do samego Airbone, to miałem nadzieję, że wyjdzie z tego coś naprawdę dobrego, ale nie byłem przekonany jakoś do tej nieliniowości. ja naprawdę liniowe, dobrze oskryptowane gry. Dzięki takiemu zabiegowi, mimo, że idziemy praktycznie po sznurku, to czujemy uderzający zewsząd klimat (choćby w Call of Duty). Jednak moje obawy się potwierdziły... Nie chcę opierać jednak swojej opinii na recenzji, tak więc powoli zaczynam ściągać demo :) (miałem nadzieję, że będzie w tym numerze, ale widocznie się nie zmieściło...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, w końcu około godziny 15:00 stałem się dumnym posiadaczem CD Action w pięknej, czarnej folii :) Osobie, która ją wymyśliła należą się wielkie brawa za taki fajny pomysł :) Zawartość pisma interesująca, sporo zapowiedzi, relacja z GC no i oczywiście NL & AR pełne bardzo fajnych tekstów. Tipsomanika jak na razie zdążyłem tylko przekartkować, ale nie podoba mi się, że rogi mam pozdzierane i pierwsza strona jest pognieciona... strasznie mnie to denerwuje.. ;/

Z pełniaków zainstalowałem GTI Racing - jak na razie mi się podoba, ale ma kosmiczne wymagania sprzętowe :/ Na G2 mooooże się skuszę, tyle razy podchodziłem do tej gry, ale zawsze bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przez tą niedobrą szkołę zapomniałem o moim ukochanym CDA. Za chwilę się z nim przeproszę, zapłacę piętnaście z groszami i stworzę mu dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:27, kpt Nemo napisał:

Muszę kupić nowe CDA, bo jak MoH: A dostaje 7+ to coś jest na rzeczy... Możesz mi powiedzieć
jakie MoH: A dostał plusy i minusy?


Pozwolisz, że ja to zrobię ;-)

Plusy
+ grafika, muzyka, dźwięk, engine!
+ swoboda poczynań na planszy
+ sporo innych fajnych rzeczy

Minusy
- fizyka
- przegięcia w końcówkach niektórych misji
- save tylko po zaliczeniu danej submisji
- jakaś bezklimatyczna, nie wciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wypowiem (dość krótko) nie tyle o piśmie, co o reklamie Wiedźmina w CDA zamieszczonym. Mocna, szokująca, dobitna i brutalna. Chcę więcej takich reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:36, fearon napisał:

A ja się wypowiem (dość krótko) nie tyle o piśmie, co o reklamie Wiedźmina w CDA zamieszczonym.
Mocna, szokująca, dobitna i brutalna. Chcę więcej takich reklam.


Pełna zgoda:] Kiedy zobaczyłem tą apetyczną panienkę, na "pierwszej części reklamy" , myślałem, że w drugiej wiedźminek będzie leżeć koło niej...a tu taki psikus:P W każdym razie, jest naprawdę bardzo dobrze wymyślona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się chce wypowiedzieć, że nie podoba mi się okładka i coś CDA ma manie recenzowania słabych gier chyba ostatnio... Fakt reklama Witchera fajna, ale tak to taki średni numerek mi się wydaje po wstępnym looku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się