kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Kalendarz i podkładka w jednym??? Może jak będzie miało sensowna okładkę to będzie ok... W sumie przydałoby się wymienić stara podkładkę też z CDA :P Ze dwa lata temu była dodana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i podkładka z wiedźminem ja chce poznać pełniaki! wiadomo już kiedy się zaczną przecieki? Bo chce kupić grę do 25zł i się wkurze jak zaraz dadzą ją do CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako kalendarzyk takie coś mogłoby być, ale jak dla mnie jako podkładka pod myszkę... Bleh ;P. I jeszcze ten Wiedźmin :|. Czekam na info o pełniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ueee... znów Wiedźmin? Już nie mogę patrzeć na tą mor... ehhh twarz.Wiedźmin w necie, Wiedźmin w sklepach, Wiedźmin w CDA... teraz już się boje do lodówki zaglądnąć. Shit właśnie sobie wyobraziłem to... już nie chce obiadu.

Co do pełniaków. Są jekieś przecieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny dodatek (to, że z Wiedźminem przeboleje)... Aktualnie także mam podkładkę pod mysz w postać kalendarza (na rok 2006)... Mankamentem niektórych z tych kalendarzy (przynajmniej tak jest w moim) jest to, że lepiej nie wyrywać z nich stron... Po wyrwaniu zostaje mała ścianka (z boku. Jest to ścianka do której były przymocowane strony kalendarza), która chyba raczej przeszkadza w działaniu... Ja po wyrwaniu pierwszej strony z mojego kalendarz uświadomiłem sobie to i więcej tego nie zrobiłem...

Pozdrawiam i czekam na pełniaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 15:08, mateuszbanach0 napisał:

> nie chodzi o podkładkę tylko o myszkę!;)
witam,
sprecyzuj twój temat


xD Chodzi mu o to, że gadget w tym numerze to myszka i podkładka. z resztą informację tę potwierdził Smuggler.

Cytat z forum CDA:

>Pytanie dotyczące tych puzzli. To jest podkładka pod myszkę, czy kalendarz, a może to i to Razz? >Przypuszczam, że to taka podkładka z 12 wzorami na każdy miesiąc Smile. Tylko dlaczego znowu Wiedźmin?


>>>To i to, a wiedzmin jest tylko na wierzchu, dalej sa inne gry.

mateuszbanach0 - nie ma za co. Jedna rada - tnij posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 15:14, Lesz3yk napisał:

> > nie chodzi o podkładkę tylko o myszkę!;)
> witam,
> sprecyzuj twój temat

xD Chodzi mu o to, że gadget w tym numerze to myszka i podkładka. z resztą informację tę potwierdził
Smuggler.

Cytat z forum CDA:

>Pytanie dotyczące tych puzzli. To jest podkładka pod myszkę, czy kalendarz, a może to i
to Razz? >Przypuszczam, że to taka podkładka z 12 wzorami na każdy miesiąc Smile. Tylko
dlaczego znowu Wiedźmin?


>>>To i to, a wiedzmin jest tylko na wierzchu, dalej sa inne gry.


aha, łapię .dziex za wyjaśnieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie lubilem tej starej okladki ze wzgledu na logo CDA na niej ktore sie strasznie kleilo i sie nie dalo po tym jezdzic myszka :P Zreszta teraz mam optyczna myszke, niepotrzebna mi podkladka. A wlasnie, ta mycha ma byc kulkowa czy optyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 15:14, Lesz3yk napisał:

xD Chodzi mu o to, że gadget w tym numerze to myszka i podkładka. z resztą informację tę potwierdził Smuggler.


Mam tylko nadzieję, że owa podkładka nie będzie tak śmierdziała jak ta poprzednia:P Dopiero jakiś czas temu mi w szafie ten smród wywietrzał a tu znowu coś się szykuje. Inna sprawa, że zamiast tej myszki wolałbym grubsze pismo czy lepszą pełną wersje, bo co to może być za mysz, która wraz z 2-3 pełnymi wersjami i pismem kosztuje ok 18 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się