kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2008 o 20:02, Kukowsky napisał:

O co chodzi z tą pomyłką z Heroes V? Nie czytałem tego numeru...


W recenzji było napisane, że bohater może maksymalnie osiągnąć 18 poziom doświadczenia, a to przecież nieprawda. Był co najmniej jeszcze jeden inny błąd którego już teraz nie pamiętam. Musiałbym zobaczyć do pisma, bo dawno tego nie czytałem.

ptaku23 --->

Sporo osób już ma ten nowy numer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:19, Noirr napisał:

> Może tak.. Otwórzcie CDA 02/2008 na stronie 50 i przeczytajcie ten czarny paseczek. Ja
dostałem
> szału, jak można zajmować miejsce w czasopiśmie opisując jak to nie moge założyć konta
w banku?

to jest minifelieton elda... o ile wiem oni tam moga pisac o czym chca, juz wczesniej przeciez
pisali tam o reklamach, wośpie, muzyce i czym tam sie dalo wiec nie wiem o co to zdenerwowanie


O co? Oto że mnie mało interesuje jak to pan eld nie mógł założyc sobie konta. W jakim celu to było napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 20:47, Blikkoq napisał:

O co? Oto że mnie mało interesuje jak to pan eld nie mógł założyc sobie konta. W jakim celu
to było napisane?


Przecież to jest felieton ogólny a nie tylko o grach. niech sobie piszą co chcą. Swoją drogą straszne badziew wrzucili na DVD. Same no-name''y.

Po za tym Eld zawsze mocno krytykował multi z CoDa 1 i 2 pomimo że z tego co zauważyłem cieszył on się bardzo duzą popularnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 20:54, Smooqu napisał:

> O co? Oto że mnie mało interesuje jak to pan eld nie mógł założyc sobie konta. W jakim
celu
> to było napisane?

Przecież to jest felieton ogólny a nie tylko o grach. niech sobie piszą co chcą. Swoją drogą
straszne badziew wrzucili na DVD. Same no-name''y.

Po za tym Eld zawsze mocno krytykował multi z CoDa 1 i 2 pomimo że z tego co zauważyłem cieszył
on się bardzo duzą popularnością.


Wiesz..a miejsce na coś pożytecznego się marnuje..
Tak - w pełniakach już ich dogonił Play..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asz to dziadowskie CDA ;P Miałem już tego nie kupować od dwóch miechów ;P
Dwa tygodnie temu ide, 2 dyszki w kieszeni, widzę CDA w kiosku, kupiłem ;P
Ide sobie dzisiaj, CDA w kiosku, kupiłem ;P Jak tak dalej pójdzie to nigdy nie przestane tego kupować ;P Powinni to chować bardziej w kioskach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 21:02, Blikkoq napisał:

Tak - w pełniakach już ich dogonił Play..

Oj tak... Raz dali Prince of Persia i już przegonili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie konfiguracje PC-tów wskazywane w CD Action?? Mam kasę na nowego kompa - nie znam się za bardzo na sprzęcie i mam zamiar złożyć coś co polecają w CD Action!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 21:58, Jabłoński napisał:

Jak oceniacie konfiguracje PC-tów wskazywane w CD Action?? Mam kasę na nowego kompa - nie znam
się za bardzo na sprzęcie i mam zamiar złożyć coś co polecają w CD Action!


Sprzęt który pokazuje CDA według mnie jest dobry nieźle doradzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 21:50, KrzychoCJ napisał:

> Tak - w pełniakach już ich dogonił Play..
Oj tak... Raz dali Prince of Persia i już przegonili...



Jeśli chodzi o pełniaki to na pewno przegonili i to nie tylko Persją.
01/2008 - H&D 2
12/2007- Toca Race Driver 2
11/2007 - Soldiers : Ludzie honoru.

Świetne tytuły, naprawdę brawa dla Playa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 22:01, Blikkoq napisał:

11/2007 - Soldiers : Ludzie honoru.

Hmm ... :) Kij że w CDA była już druga część tej gry (Outfront: Na tyłach wroga), ale przegonili :D A CDA za to dało :
- Hitman Kontrakty
- Thief 3 Deadly Shadows
- Kroniki Riddicka Ucieczka z Butcher Bay
- Gothic II + Noc Kruka
- The Elder Scrolls III: Morrowind
w roku 2007 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 22:01, Blikkoq napisał:

Jeśli chodzi o pełniaki to na pewno przegonili i to nie tylko Persją.
01/2008 - H&D 2
12/2007- Toca Race Driver 2
11/2007 - Soldiers : Ludzie honoru.

Świetne tytuły, naprawdę brawa dla Playa.

147 - Kroniki Riddicka
146 - Hitman Kontrakty
144 - Thief 3
143 (chyba) - Gothic II Noc Kruka
140 - Morrowind
Więcej nie chce mi się wymieniać... I tak wymieniłem tylko te głośniejsze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz narzekam na pełne wersje w cda...bo miałem nadzieję że w końcu znajdę grę do której się przykleję a tu same mierne gry.Mam nadzieję że w następnym numerze będą leprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowinda to każdy już chyba miał, więc powodu do chwały tu nie widzę.
A Outfront słabą grą jest, wyprzedza Soldiersów tylko datą wydania..
Hitman Kontrakty? OK.. tu się zgodzę.
Ale Korniki Riddicka już biegają po extraklasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 22:14, Blikkoq napisał:

Morrowinda to każdy już chyba miał, więc powodu do chwały tu nie widzę.

Ale nie zaprzeczysz, że to dobra gra?

Dnia 26.01.2008 o 22:14, Blikkoq napisał:

A Outfront słabą grą jest, wyprzedza Soldiersów tylko datą wydania..

E tam nie znam się. Nie lubie takich gier.

Dnia 26.01.2008 o 22:14, Blikkoq napisał:

Hitman Kontrakty? OK.. tu się zgodzę.

No.

Dnia 26.01.2008 o 22:14, Blikkoq napisał:

Ale Korniki Riddicka już biegają po extraklasyce.

"Korniki" lol. :P Co z tego, że biegają po extraklasyce? Ale to dobra gra jest.

Twoje myślenie jest takie "oprócz tego, że gra jest dobra nikt nie może jej mieć ("Morrowinda każdy ma") ani nie może być w tanich seriach! ("Korniki biegają po extraklasyce")"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi trochę czytelników CDA, szczególnie tych lojalnych. Bo po poziomie wypowiedzi przynajmniej na tym forum mogę stwierdzić jedno: albo się zgrywacie albo na prawdę nie potraficie sklecić sensownych agumentów czy słów. Po co się kłócić o pełne wersje, skoro to tylko dodatek? Play "żondzi" tylko dziś czy jutro, ale zobaczymy, co będzie za kilka miesięcy. Druga sprawa - numer kwietniowy - radzę nie robić sobie nadzei (vide numer na dziesięciolecie). Trzecia sprawa - te naklejki sponsoruje w 100% gram.pl i stosuje je jako reklamę, a Wy nie dość, że naklejacie je na kompa (sam nakleiłem) to jeszcze jaracie się nimi jako integralnym dodatkiem. Może niedługo będziemy skakać z radości, gdy pojawią się dwa egzemplarze Insidera w jednym numerze? (BTW: Zauważyliście może, jak bardzo stoczył się ten "dodatek"? O ile wcześniej dało się go chociaż pooglądać, to teraz nadaje się do śmietnika. I przede wszystkim: CO MNIE INTERESUJĄ ZDJĘCIA Z IMPREZ GRAM.PL? Jeszcze na dodatek z tak żałosnymi podpisami... Ale bym tu z poniektórymi pogadał w cztery oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 22:32, Agntx napisał:

Szkoda mi trochę czytelników CDA, szczególnie tych lojalnych. Bo po poziomie wypowiedzi przynajmniej
na tym forum mogę stwierdzić jedno: albo się zgrywacie albo na prawdę nie potraficie sklecić
sensownych agumentów czy słów. Po co się kłócić o pełne wersje, skoro to tylko dodatek? Play
"żondzi" tylko dziś czy jutro, ale zobaczymy, co będzie za kilka miesięcy. Druga sprawa - numer
kwietniowy - radzę nie robić sobie nadzei (vide numer na dziesięciolecie). Trzecia sprawa -
te naklejki sponsoruje w 100% gram.pl i stosuje je jako reklamę, a Wy nie dość, że naklejacie
je na kompa (sam nakleiłem) to jeszcze jaracie się nimi jako integralnym dodatkiem. Może niedługo
będziemy skakać z radości, gdy pojawią się dwa egzemplarze Insidera w jednym numerze? (BTW:
Zauważyliście może, jak bardzo stoczył się ten "dodatek"? O ile wcześniej dało się go chociaż
pooglądać, to teraz nadaje się do śmietnika. I przede wszystkim: CO MNIE INTERESUJĄ ZDJĘCIA
Z IMPREZ GRAM.PL? Jeszcze na dodatek z tak żałosnymi podpisami... Ale bym tu z poniektórymi
pogadał w cztery oczy :D

No insidera to ja od dłuższego czasu wywalam do śmieci zaraz po otwarciu CDA :] Rzeczywiście poziom tego znacznie spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się