kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Takie przechwałki z ich strony mają na celu, moim zdaniem, zachęcić do kupna klientów w wieku 6-10 lat. Mi to nie przeszkadza, ale czasem jest zbyt irytujące (np. lansowanie jakiejś kaszanki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 13:50, Blikkoq napisał:

Solidne gry daje Play i też należą mu się brawa..
Konkurencja zawsze dobrze działa na potentata..Mam nadzieję żę zadziała na CDA.Bo naprawdę
dzieję się źle..

Kolejny.
Co dzieje sie źle!? PPlay ostatnie 2-3 numery dał dobre gry , a CDA robi tak od lat! Czy gry ktre podałem w poprzednich postach są dowodem , że źle jest z CDA? Czy po prostu wszystki się we łbach poprzewracało od dobrobytu , i 2 słabsze numery są dowodem na staczanie się pisma!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:08, kedzior141 napisał:

Przechodziłem dziś obok kiosku i powiem wam że całkiem ładnie wyróżnia się CDA od innych pism
z branży, okładka też niczego sobie:]


Okładka zawsze jest świetna ja jak widze nowy numer i tą okładkę to aż chce mi się czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:08, kedzior141 napisał:

Przechodziłem dziś obok kiosku i powiem wam że całkiem ładnie wyróżnia się CDA od innych pism
z branży, okładka też niczego sobie:]

A najlepsze są okładki w dziale retro :D Sami redaktorzy przyznają że teraz te okładki wstrętnie wyglądają ;) Ciekawe czy to samo będziemy za 9 lat mówili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:04, Asthariel napisał:

> Solidne gry daje Play i też należą mu się brawa..
> Konkurencja zawsze dobrze działa na potentata..Mam nadzieję żę zadziała na CDA.Bo naprawdę

> dzieję się źle..
>
Kolejny.
Co dzieje sie źle!? PPlay ostatnie 2-3 numery dał dobre gry , a CDA robi tak od lat! Czy gry
ktre podałem w poprzednich postach są dowodem , że źle jest z CDA? Czy po prostu wszystki się
we łbach poprzewracało od dobrobytu , i 2 słabsze numery są dowodem na staczanie się pisma!?



Nie powiedziałem że się stacza, ale jest przecież gorzej i chyba to widzisz?
A Play już od dobrych kilku miesięcy utrzymuje taką formę, za co należą się brawa i tutaj chyba wątpliwości nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Haha:D No może, ale co ich pokusiło żeby jakieś skreeny z gier na okładkę wrzucać?:D
Obecnie jestem trochę na odwyku od CDA, ale nie mogę, po prostu nie mogę przejść obok pisma obojętnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 11:27, Asthariel napisał:

> ostatnio jestem troche zawiedziony. Bo CDA wydaje coraz słabsze pełne wersje. Jak zawsze
po
> rozpieczętowaniu odrazu wkładałem płyte aby odpalić nowe gry, to teraz raczej odrzucam
płyte
> i zasiadam do czytania. "Już bym wolał zapłacić te 20zł za cda, ale dostać fajne gry"
jak powiedział
> mój kolega, i zgadzam się z nim :)
W NIEMAL KAŻDYM numerze jest co najmniej jedna bardzo dobra gra. Riddick , Thief , Gothic II
to są słabe gry ?!

to były dobre, ale teraz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:04, Asthariel napisał:

> Solidne gry daje Play i też należą mu się brawa..
> Konkurencja zawsze dobrze działa na potentata..Mam nadzieję żę zadziała na CDA.Bo naprawdę

> dzieję się źle..
>
Kolejny.
Co dzieje sie źle!? PPlay ostatnie 2-3 numery dał dobre gry , a CDA robi tak od lat! Czy gry
ktre podałem w poprzednich postach są dowodem , że źle jest z CDA? Czy po prostu wszystki się
we łbach poprzewracało od dobrobytu , i 2 słabsze numery są dowodem na staczanie się pisma!?


Pełniaki nie świadczą tylko o poziomie pisma. Jak dla mnie CD-Action ma coraz słabsze recenzje(ale za to więcej ciekawych testów sprzętu). Dla większości CDA było absolutnym liderem, więc oczekiwania rosną z każdym miesiącem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - daj graczowi palec a on odgryzie Ci ręke. CDA dało, więc niech nie dziwią głosy niezadowolenie jeśli trafią się dwa słabe numery z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu nie udało mi się nabyć. Jutro spróbuję. Powiedzcie tylko - były jakieś ciekawe recki, wysokie oceny, coś takiego? Czy poświąteczna posucha?
No i co w Insajderze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:48, ryczypisk napisał:

taaa... zobaczymy co przyniesie luty :)


Yyy, już teraz w kioskach jest numer na luty. W numerze marcowym też nie ma za bardzo co liczyć na jakieś fajerwerki, bo sie tylko rozczarujesz. Prawdopodobnie w numerze urodzinowym dadzą coś lepszego (jeśli chodzi o pełne wersje, bo z recenzjami to nigdy nic nie wiadomo) no ale zobaczymy jak to będzie. To też chyba będzie zarazem numer 150 więc nadarzy się podwójna okazja do świętowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 20:12, dave03 napisał:

> taaa... zobaczymy co przyniesie luty :)

Yyy, już teraz w kioskach jest numer na luty. W numerze marcowym też nie ma za bardzo co liczyć
na jakieś fajerwerki, bo sie tylko rozczarujesz. Prawdopodobnie w numerze urodzinowym dadzą
coś lepszego (jeśli chodzi o pełne wersje, bo z recenzjami to nigdy nic nie wiadomo) no ale
zobaczymy jak to będzie. To też chyba będzie zarazem numer 150 więc nadarzy się podwójna okazja
do świętowania ;)

wiem że jest wydanie na luty, sam mam, ale w lutym będzie na marzec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane, ale CDA znów mi się spóźnia z prenumeraty... Do dziś nie mam, ale poczekam jeszcze do jutra, do poniedziałku i mam nadzieję, że przyjdzie...
Eh, ta poczta. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 01:30, Vaxinar napisał:

Nie wiem co jest grane, ale CDA znów mi się spóźnia z prenumeraty... Do dziś nie mam, ale poczekam
jeszcze do jutra, do poniedziałku i mam nadzieję, że przyjdzie...
Eh, ta poczta. :/


Wiesz, moja babcia wciąż nie dostała kartki z życzeniami... mieszka 70 kilosów dalej... :> A słyszałem historyjki o pocztówkach bożonarodzeniowych dostarczanych niedawno!!

Do wszystkich. szczególnie do Blikkoqa:

Jak tak patrzę na niektóre wypowiedzi, to mam wrażenie że dla paru osób magazyn o grach to pełniak na coverku and thats all folks!! A tu chodzi o resztę zawartości płytki + całość tego, co mamy nadrukowane na stronkach. Do czego zmierzam??

Ano do tego, że np. lutowy numer pod względem dołączonych gierek dołuje - od takiego Nexusa odbiłem się jak piłeczka tenisowa od kortu po wczorajszych serwisach Djokovica... Ale i tak mi się podoba, bo w środku znajduję ciekawe recenzje + ważne zapowiedzi + fajne podsumowanie roku. A Play?? Play może i dał parę gierek wybijających się ponad ziemię, co nie zmienia faktu że poziomem całej reszty sytuuje się tak między Bravo Girl a periodykiem Koła Gospodyń Wiejskich...

Czyli wieszczenie rychłego końca CD-Action i szukanie jakiejś konkurencji jest po prostu dorabianiem faktów do teorii... Heh, zresztą, już tyle razy wróżono upadek CDA, że chyba nawet świadkowie Jehowy rzadziej przesuwali prorokowany koniec świata... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się