kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2008 o 17:52, Patryk Mogilno napisał:

He play ma znowu naj lepsze fule na rynku polecam nowego pleya

Dyskusja z toba nie ma sensu , ale i tak spróbuję: co lpesze - uznane połączenie siekanki z erpegiem , cze wyścigówka przestarzała i nudna w dniu premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 18:54, Kosmitus napisał:

A wiecie co mi się marzy w 150 numerze? Pierwszy Neverwinter Nights razem z dodatkami.
To by było coś :)


Prawdopodobne, że będzie sam NN - przecież jest z XKN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 18:54, Kosmitus napisał:

A wiecie co mi się marzy w 150 numerze? Pierwszy Neverwinter Nights razem z dodatkami.
To by było coś :)

wolałbym diablo 2 z dodatkiem (przymierzam się do kupna to by było coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi jest obojętne jakie będą pełne wersje w nowym numerze. gry, które mnie interesują nabywam zaraz po premierze, a pismo kupuję wyłącznie do czytania. w ogóle mogłoby nie mieć płyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 18:17, Asthariel napisał:

> He play ma znowu naj lepsze fule na rynku polecam nowego pleya
Dyskusja z toba nie ma sensu , ale i tak spróbuję: co lpesze - uznane połączenie siekanki
z erpegiem , cze wyścigówka przestarzała i nudna w dniu premiery?


To tak samo mógłbym wyjechać z takim tekstem: Co jest lepsze: Słodka cytryna czy kwaśny cukier? Co to w ogóle za porównanie rpg-a z samochodówką. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:09, AdamJam napisał:

Mi marzy się , aby w urodzinowym numerze dali Call of Duty + United Offensive lub KOTOR''a.
TO by było coś.


Dokładnie. Mimo że w Call of Duty grałem to bym sobie ją odświeżył. UO - why not, a co do KOTOR-u to nie grałem ale słyszałem że wyborne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:54, Bratek196 napisał:

Taaa a może Star Wars Rebuplic Commando..... To dopiero gra.


Grałem tylko w demo i powiem tak: nie moje klimaty ale jak komuś się podoba to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem też demo i się spodobało, a ta gra jest dośc stara początek 2005 rok więc może jest duże praw podobieństwo że będzie na płycie.

PS ten numer jak zawsze kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na KoTORA nie ma szans , Lucas Arts nie sprzedaje licencji gier. zresztą, , co to za rozmowy - jaką bym chciał grę w CDA? I tak bedzie taka , której sie nie spodziewamy , i sie rozczarujemy z powodu naszych wygórowanych oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:58, Bratek196 napisał:

A ja grałem też demo i się spodobało, a ta gra jest dośc stara początek 2005 rok więc
może jest duże praw podobieństwo że będzie na płycie.


Pożyjemy zobaczymy. Mam cichą nadzieję że będzie w nr 150 jakiś FPS lub TPP bo to są moje klimaty choć nie tylko w takie gry gram żeby nie było :).

Dnia 14.02.2008 o 19:58, Bratek196 napisał:

PS ten numer jak zawsze kupię.


Ja też. Prawie 5 lat zbierania CDA robi swoje z człowieka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:59, Asthariel napisał:

Na KoTORA nie ma szans , Lucas Arts nie sprzedaje licencji gier. zresztą, , co to za
rozmowy - jaką bym chciał grę w CDA? I tak bedzie taka , której sie nie spodziewamy ,
i sie rozczarujemy z powodu naszych wygórowanych oczekiwań.


To tylko luźne dywagacje, to już pomarzyć nie można ;) ja i tak będe kupował CDA a Covery to mily dodatek. Teraz dywagujemy co będzie a jak się okaże że trafiliśmy to będzie śmiech :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2008 o 20:04, KŁEJK napisał:

To tylko luźne dywagacje, to już pomarzyć nie można ;)


O tak, dywagujecie i to bardzo....

Dywagacja - pisanie rozwlekłe, od rzeczy i nie na temat.

-----------------------------------
Co do nowego numeru:
- Pełniaki bardzo fajne. Mowa tu o światyni pierwotnego zła i undercover. W ten pierwszy tytuł jeszcze nie grałem, ale zawsze chciałem się bliżej z nim zapoznać. Drugą grę już mam jednak cieszę sie, ze dają takie świetne tytuły na coverka.
- Do czytania jak zwykle będzie sporo dobrego, chociaż ilość Simsów jest powalająca :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pełne wersje numeru marcowego to jestem mile zaskoczony. Z tekstów interesuje mnie tylko temat numeru o FarCry II. Jednak kupie głównie ze względu na pełną wersje Undercover: Operation Wintersun. Chociaż do przygodówek jakoś nigdy mnie nie ciągnęło to jednak gram prawie we wszystko co związane z II Wojną Swiatową. Mam nadzieje, że gra mi się spodoba. Boję się tylko, że z grą będą jakieś problemy natury technicznej bowiem czytałem na jakimś forum, że wiele osób na z tym tytułem problemy. Liczę jednak, że to będzie jakaś poprawiona wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się