kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

WYWIAD

-A czemu smuggler nie używa polskich znaków w postach na gramie? Serio, nie jestem antyfanem, ale tak ogólnie to sie chwalisz polszczyzną która ktoś za ciebie robi...?

Swoją drogą: nie wiem po co zadawać pytania Smugglerowi jeśli on nie chce się pokazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 20:20, Lord Polish napisał:

WYWIAD

-A czemu smuggler nie używa polskich znaków w postach na gramie? Serio, nie jestem antyfanem,
ale tak ogólnie to sie chwalisz polszczyzną która ktoś za ciebie robi...?

Stałocieplny ten, o ile dobrze pamiętam, tłumaczy się tym, że jest to nawyk z zamierzchłych czasów, kiedy w komunikacji przez Internet nie używało się polskich znaków ze względu na problemu z kodowaniem, co objawiało się tym, że to co jeden stałcoieplny widział jako ś, ó, ż, ą etc. drugi widział jako jakieś "krzaczki".

>Odpowiedź na posta stdragoo:
>A u mnie CDA ma wielkiego minusa, jak mogli nie zamieścić najnowszego numeru Unreal Zone? :P A taki był >ładny! xD
Wysłałeś e-mail na cdaction@cdaction.pl z pytaniem o przyczynę takiego stanu rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 21:28, Meledictum napisał:

> WYWIAD
>
> -A czemu smuggler nie używa polskich znaków w postach na gramie? Serio, nie jestem
antyfanem,
> ale tak ogólnie to sie chwalisz polszczyzną która ktoś za ciebie robi...?
>
Stałocieplny ten, o ile dobrze pamiętam, tłumaczy się tym, że jest to nawyk z zamierzchłych
czasów, kiedy w komunikacji przez Internet nie używało się polskich znaków ze względu
na problemu z kodowaniem, co objawiało się tym, że to co jeden stałcoieplny widział jako
ś, ó, ż, ą etc. drugi widział jako jakieś "krzaczki".


Pora się przebudzić! Mamy XXI wiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O widze ze sie madry znalazl to nie jest tak latwo sie przestawic z pisania bez polskich fontow na pisanie z nimi zwlaszcza jak sie pisze szybko i nie patrzy na klawiature tylko na text na monitorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek, który tyle lat posługuje się klawiaturą powinien pisać z zamkniętymi oczyma, w każdym razie ja tak mogę, ale dość często się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ja piszę z polskimi znakami i nie sprawia mi to problemu a piszę od momentu jak pewna osoba zwróciła mi na to uwagę, zresztą jak było mówione styl w jakim się pisze okazuje szacunek do drugiej osoby ;) Wcale nie jest tak trudno zmienić "nawyk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 07:16, dominik713 napisał:

Co Cię skłoniło,abyś skończył z Hip Hopem?

Na to nawet ja Ci mogę odpowiedzieć. Hut nie skończył z Rapem, niedawno wyszła jego nowa płyta, "Oddycham Smogiem", więc Tymon raczej w Hip Hopie zostaje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 00:13, Piter Fersin napisał:

O widze ze sie madry znalazl to nie jest tak latwo sie przestawic z pisania bez polskich
fontow na pisanie z nimi zwlaszcza jak sie pisze szybko i nie patrzy na klawiature tylko
na text na monitorze


Ciekawe czy teksty do CDA też pisze bez polskich znaków... :]

@smuggler
Jesli z tym piwem to prawda, to ja nie tylko nie wiem jak wy tam wytrzymujecie, ale też nie mam pojęcia co mogło być w tej lodówce... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądałem wczoraj mój pierwszy numer CD Action.Był to numer 03/06, czyli ten z Empire at War i Toca 3. Lay był bardzo klimatyczny( te "screeny" na górze strony!), next-gen dopiero pukał do naszych portfeli, a wśród recenzetów był np. Colidor, Campari, Tiges. Oczywiście było AR( myślę, że jednak(niestety) lepsze od dziesiejszego( spąsora szukam:). Ale nie jest tak źle!( w końcu ostatnio był Mr. Jedi). Ech.. trochę się powspominało, miałem wtedy 12 lat(jak to szybko leci!!!) i od tamtej pory opuściłem tylko 2 numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 10:27, Aragloin napisał:

Tak przeglądałem wczoraj mój pierwszy numer CD Action.Był to numer 03/06, czyli ten z
Empire at War i Toca 3. Lay był bardzo klimatyczny( te "screeny" na górze strony!), next-gen
dopiero pukał do naszych portfeli, a wśród recenzetów był np. Colidor, Campari, Tiges.
Oczywiście było AR( myślę, że jednak(niestety) lepsze od dziesiejszego( spąsora szukam:).
Ale nie jest tak źle!( w końcu ostatnio był Mr. Jedi). Ech.. trochę się powspominało,
miałem wtedy 12 lat(jak to szybko leci!!!) i od tamtej pory opuściłem tylko 2 numery.

A z jakiego powodu opuściłeś te dwa numery? Widzę, że jesteś mega fanem CDA, pewnie wcześniej kupowałeś cyber mychę, ja ją kupowałem od 200 do 2002 roku, a CDA kupuję od 2004 i jak dotąd opuściłem pełno numerów. Niezawsze jest fajne, a poza tym cena też odpycha, ale nie tak bardzo. Mimo to i tak jest najlepszym pismem w Polsce o grach komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2008 o 10:42, Dominik000 napisał:

A z jakiego powodu opuściłeś te dwa numery? Widzę, że jesteś mega fanem CDA, pewnie wcześniej
kupowałeś cyber mychę, ja ją kupowałem od 200 do 2002 roku, a CDA kupuję od 2004 i jak
dotąd opuściłem pełno numerów. Niezawsze jest fajne, a poza tym cena też odpycha, ale
nie tak bardzo. Mimo to i tak jest najlepszym pismem w Polsce o grach komputerowych.

Cena odpycha? Przecież za te pełniaki co są tam dawane byś zapłacił z 3/4 razy więcej, a poza tym objętość150 stron..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 10:27, Aragloin napisał:

Tak przeglądałem wczoraj mój pierwszy numer CD Action.Był to numer 03/06, czyli ten z


uuu cieniutko:P Ja mam pierwsze z 1998:P A regularnie od 2004.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się