kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

1. Od czego zależy, ile stron w CDA zostanie poświęcone na dane zagadnienie: zapowiedź/recenzja/coś w ten deseń?

2. Jakim cudem udaje się Wam testować bardzo oczekiwane tytuły długo przed premierą (vide Mass Effect)?

3. Jak długo pozwalają Wam na ogół testować owe gry?

4. Ile przeciętnie czasu dajecie na napisanie recenzji/zapowiedzi/czegoś w ten deseń?

5. Od czego zależy decyzja co do pełnych wersji na DVD?

6. Do jakich prestiżowych pism europejskich o tematyce okołogrowej skromność pozwala Wam sie porównywać?

7. Ile wynosi nakład CDA i jak zmieniał się na przestrzeni lat?

8. Co sądzicie o konkurencji (Play, KŚ Gry) - tylko bez uprzejmości!

9. Czy myśleliście, wzorem PC Gamera, utworzyć oddziały wydawnicze za granicą - powiedzmy Czechy, Słowacja, Węgry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WYWIAD
1. Jaki smak pizzy cieszy się w redakcji największym powodzeniem?
2. Ile w przybliżeniu sztuk pizzy zamawiacie aby zadowolić całą redakcję?

No co, ciekawy jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki procent miesięcznych wydatków czasopisma zajmuje kawa i serwis redakcyjnego ekspresu?
2. Skąd Q''nik wziął tą zajefajną koszulkę? ;)
3. Kto zajumał kierownicę z kącika konsolowego?
4. O co chodzi z drzwiami? Jakimi drzwiami? O co chodzi? No dobra nic nie mówiłem.
5. Co jest niczym ciekawym w lodówce?
6. Dlaczego Q''nik zabrał mikrofon?

@Cormac - też mam taką figurkę Eddiego z Piece of Mind ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WYWIAD
tajemnicze biurko zajmowane prze tajemniczego osbonika na pewno nalezy do Smuuglera!!
skad to wiem- to oczywiste za biurkiem znajduje sie bardzo interesujacy plakat!
chcialbym uzusjkac odpowiedz w nastepnej relacji
1. czy pisuar bedzie dzialal?
2. czy dowiemysie o co chodzi z tymi drzwaimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 22:02, Skywalker560 napisał:

2.Jaki zespół Eldo sobie najbardziej ceni? ;)

Jeśli na poważnie zależy CI na odpowiedzi, to oto ona: Dismember. I ja się z nim zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 22:22, squeglee napisał:

> 2.Jaki zespół Eldo sobie najbardziej ceni? ;)
Jeśli na poważnie zależy CI na odpowiedzi, to oto ona: Dismember. I ja się z nim zgadzam.


OK, dzięki za info. Ja tam nie wiem, nie słucham metalu ''-.-''. Na poważnie to mi zależy na odpowiedzi na pierwsze moje pytanie - bo ciekawi mnie, czy chce im się na tyle tych pytań odpowiadać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem kiedyś na pomysł jak dać jakąś nową grę na cover cd, ale chyba on nie wypalił bo CDA tak nie robi, a ja im wysłałem list o tym. Załurzmy, że chcemy dać BioShock''a, dają go w trzech lub czterech częściach w 4 numerach po kolei w CDA i wtedy ich stać na BioShocka wedłum moich rozważań i dodatkowo wiele osób kupi 4 numery zamiast na przykład 2 czy 3, bo normalnie nie kupują wszystkich numerów, tak jak ja. I co tu nie pasuje skoro tak nie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 23:07, Dominik000 napisał:

Wpadłem kiedyś na pomysł jak dać jakąś nową grę na cover cd, ale chyba on nie wypalił
bo CDA tak nie robi, a ja im wysłałem list o tym. Załurzmy, że chcemy dać BioShock''a,
dają go w trzech lub czterech częściach w 4 numerach po kolei w CDA i wtedy ich stać
na BioShocka wedłum moich rozważań i dodatkowo wiele osób kupi 4 numery zamiast na przykład
2 czy 3, bo normalnie nie kupują wszystkich numerów, tak jak ja. I co tu nie pasuje skoro
tak nie robią?

OMG...
Tobie chyba ciężko jest zrozumieć...
Że grę i tak trzeba by kupić jako całość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 18:22, Laid back napisał:

Hej,

Przed Wami niepowtarzalna okazja, aby zadać pytanie pracownikom CD Action, a odpowiedź
otrzymać w kolejnym materiale wideo o CDA wyświetlanym na gram.pl Wśród zgłoszeń wybierzemy
kilkanaście najciekawszych, które zadamy redaktorom czasopisma, podczas kolejnej wizyty
we Wrocławiu.

Każde pytanie, które chcecie skierować do wywiadu, oznaczajcie słowem WYWIAD (abyśmy
potem mogli je wyłowić z zalewu postów :)

Przy okazji - proszę, nie zadawajcie takich pytań, na które wiecie, że i tak nie otrzymacie
odpowiedzi... ;)


Czy smuggler straszy po nocach antyfanów 0o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 23:17, Mac Cry napisał:

Dziwne, że nie ukazał się w CDA twój list. Pewnie trafiłby do działu LoL xD Zresztą to
beznadziejny pomysł.

No to napisz dlaczego beznadziejny? Uzasadnij swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 23:08, gpodoba napisał:

Możecie udostępnic pierwsze wasze wydanie ?

Jeżeli kupiłeś numer 150 to na płycie jest skan numerów 1, (25), 50, (75), 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:
1) Kto by chciał kupowac grę w częściach? Czytelnicy raczej by się zbuntowali, aniżeli uradowali. W sumie wyszło by na to samo jeśli taki Bioshock byłby sprzedawany w 4 częściach, bo już teraz spokojnie nówkę moża kupic za 60 zł (4x 15).

2) A nawet gdyby chcieli takie coś zrobic (w co szczerze wątpię), to jest to niewykonalne.

Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 23:28, Mac Cry napisał:

Proszę bardzo:
1) Kto by chciał kupowac grę w częściach? Czytelnicy raczej by się zbuntowali, aniżeli
uradowali. W sumie wyszło by na to samo jeśli taki Bioshock byłby sprzedawany w 4 częściach,
bo już teraz spokojnie nówkę moża kupic za 60 zł (4x 15).

2) A nawet gdyby chcieli takie coś zrobic (w co szczerze wątpię), to jest to niewykonalne.

Wystarczy?

Nie nie wystarczy, dlaczego niewykonalne? To był przykład z BioShockiem, chodzi mi po prostu o jakąś nową grę. Ja bym się bardzo uradował gdyby mój pomysł został wprowadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zachowuj się jak dziecko. Podałem Ci powody, dlaczego takie coś nie wypali, a ty się upierasz przy swoim. Do tego lama123 napisał Ci, że to dla nich nieopłacalne, bo i tak muszą kupić jednorazowo licencję na całą grę, a nie na jej 1/4 cześć. Ale znając Ciebie i tak Ci tego nie przetłumaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości się zapytam
WYWIAD: Czy kawa na biurku Smugglera miewa się dobrze i jest choć w pewnym stopniu oswojona? Jeśli nie kawa to dowolna inna forma życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - w filmie, który zaraz pokażę znajdują się treści, które ewentualnie można uznać za wulgarne i takie tam - oglądacie na własną odpowiedzialność.

http://pl.youtube.com/watch?v=tex7YiiVv4Q

A co to ma wspólnego z CDA? No cóż, nie tylko CormaC robi muzykę z redakcji. Poznajcie (kto nie znał) w akcji Huta Sędzimira xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się