kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2008 o 07:44, Wojman napisał:

(...)


Czy ja wiem, czy lepiej? Prawdę mówiąc jakoś ten dział nie jest dla mnie jakiś świetny, to samo tyczy się Na Luzie, które momentami nie jest bardzo śmieszne. W tym numerze akurat Na Luzie pokazało klasę - było sporo śmiechu przy czytaniu. Motyw ze stopą najbardziej mi się spodobał ;-)

A starych numerów CD Action nie przeglądam, bo nie chce ich wyjmować i niszczyć. Leżą na półce wszystkie od kwietnia 2005 + jeden z czerwca 2002 roku bodajże. Ale ostatnio miałem chęć przejrzenia "staroci" i chyba tak niedługo zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2008 o 11:15, Chaotizz napisał:

BTW. Wie ktoś w którym numerze ukazała się recenzja Guild Wars''a?

Jeśli chodzi Ci o pierwsze GW to był recenzowany w 07/2005.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 11:11, Robert'cik napisał:

Co Wy wszyscy z tą pierdzącą królową macie? xD


Nie wszyscy tylko smg ;) Użył tego przysłowia nawet w gamewalkerze Lego Indiana Jones ;)

Szczerze mnie to rozwaliło jak enki napisał "Indiana stawia klocki? fuj!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 05:59, Dexter McAaron napisał:

> Smuggler nigdy nie bluzga. Bluzgać to znaczy wyzywać. Smuggler może co najwyżej
poniżyć
> normalnymi, cenzuralnymi słowami.

Hemm... to była subtelna ironia czy absurdalna komedia...?? ;> Bo monsieur Smuggler
już był widziany w "prawdziwej akcji" (bez skojarzeń Panowie) na tym forum. Przeciętny
gramowicz już by z dwa bany na jego miejscu zgarnął. ^^''

A możesz mi na gg 3725543 wysłać link do tej akcji? Co czuję że śmiałbym z tego straszliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat przejrzałem sobie "starocia" (choć dla mnie starocie zaczynają się od maja 2001 wstecz :P), bowiem czytałem raz opis Turoka: Evolution, wydał mi się podejrzanie znajomy, patrzę - przecież tego dinozaura dali na okładkę numeru listopadowego (2002)! No to zaglądam sobie i szukam, może o czymś zapomniałem? No i tak jakoś zabrałem się za lekturę wstępniaka (straszny był :P). I na końcu opisy pełniaków. I co mnie uderzyło - czytamy o Jagged Alliance 2.5 Unfinished Business "Fani tego fantastycznego RTS-a (SIC!!! przecież to taktyczna turówka!!!) powinni być zachwyceni". Narf! [a o Turoku nic nie znalazłem, obrazek ten na okładkę dano pewnie by reprezentować Dino Crisis 2, hmm]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 11:15, Chaotizz napisał:

> Dzwonili do kogoś z was, że wygraliście coś w konkursie CDA z Gadżeta lato 2008?
Bo nie
> wiem, czy mnie wkrencają, czy naprawde coś wygrałem.
Do mnie dzwonili, że wygrałem zestaw gier (GW i GW:F), już pisałem to wyżej zresztą...
Wątpię, żeby Cię wkręcali. ;PP

BTW. Wie ktoś w którym numerze ukazała się recenzja Guild Wars''a?


Zaczynam podejrzewać, że do mnie też dzwonili w sprawie GW+GW:F, bo mimo iż dużo nie usłyszałem na początku to pamiętam, że chodziło o pakiet gier.

Recenzja GW była w numerze 114 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 13:01, Robert'cik napisał:

A powiedz, co dostał? ;>

Dostał 8+. Akurat miałem na wierzchu to CDA dziś więc mogłem zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale moje gg jest dla mnie bardzo intymnym urządzonkiem i udostępniam je tylko wąskiemu gronu osób... ;>

Poszukaj sobie choćby na tym forum, ostatnie takie starcie było jakoś dwa miechy temu, gdy Smugg wskoczył na dość...err...defekacyjne aluzje, przy których uszy (albo w tym wypadku raczej oczy) wymiękły wielu userom, a ja straciłem duuzioo szacunku dla ww. redaktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 17:52, Dexter McAaron napisał:

Wybacz, ale moje gg jest dla mnie bardzo intymnym urządzonkiem i udostępniam je tylko
wąskiemu gronu osób... ;> >
Poszukaj sobie choćby na tym forum, ostatnie takie starcie było jakoś dwa miechy temu,
gdy Smugg wskoczył na dość...err...defekacyjne aluzje, przy których uszy (albo w tym
wypadku raczej oczy) wymiękły wielu userom, a ja straciłem duuzioo szacunku dla ww. redaktora.

Chodzi o to że gość marudził że jest tylko 6 dem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak trochę z prośbą do Smugglera: napisałbyś tak kiedyś do wszystkich tych, którzy uważają piractwo za coś normalnego, żeby sami zdefiniowali, co to jest. Wszyscy tacy ludzie tak się bronią jak nie wiem co, nie nazywają tego kradzieżą itp., no ale producenci gry jednak na tym tracą, więc naprawdę chętnie zobaczyłbym jakie oni mają fenomenalne argumenty i teorie na temat "Piractwo to nie kradzież".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj o piractwie to już szkoda gadać a ja mam potworny szacunek dla smugglera, że od tylu lat ma siłę odpowiadać w AR na te listy o piractwie i uświadamiać. A tak szczerze to ja nawróciłem się dzięki CDA. Teraz ciesze się z łądnej kolekcji gier i czystego konta (tz. zero piratów). Dzięki redakcji CDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 13:42, Skywalker560 napisał:

Ja akurat przejrzałem sobie "starocia" (choć dla mnie starocie zaczynają się od maja
2001 wstecz :P), bowiem czytałem raz opis Turoka: Evolution, wydał mi się podejrzanie
znajomy, patrzę - przecież tego dinozaura dali na okładkę numeru listopadowego (2002)!
No to zaglądam sobie i szukam, może o czymś zapomniałem? No i tak jakoś zabrałem się
za lekturę wstępniaka (straszny był :P). I na końcu opisy pełniaków. I co mnie uderzyło
- czytamy o Jagged Alliance 2.5 Unfinished Business "Fani tego fantastycznego RTS-a
(SIC!!! przecież to taktyczna turówka!!!) powinni być zachwyceni". Narf!


>>> No wtopa byla :)

[a o

Dnia 15.07.2008 o 13:42, Skywalker560 napisał:

Turoku nic nie znalazłem, obrazek ten na okładkę dano pewnie by reprezentować Dino Crisis
2, hmm]



>>>Ona ogolnie prezentowala gry z targow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Smugi. Pisze do Ciebie w ważnej sprawie . Nie wiem do kogo sie konkretnie zwrócic aby zadziałał w tej sprawie. Ok do rzeczy chodzi aby zreanimowac. gre Knights and Merchanst.
Była ona zrobiona przez Joymanie a wydana przez TopWare Internactive. Z tego co przeczytałem na knights.sztab.com/ że topware straciło juz prawa do niej... no i gra w sumie niczyja sie stała . Ale nie o tym mowa. Działasz w gazecie może mógłbyś pomóc aby jakaś firma zdecydowała sie zrobić reamake bądz kolejną część tej gry. Pomimo lat nadal jest dużo ludzi którzy grają w ten tytuł...
Myśle ze zrobienie kontynuacji było by bardzo opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 08:58, Chester001 napisał:

Cześć Smugi. Pisze do Ciebie w ważnej sprawie . Nie wiem do kogo sie konkretnie zwrócic
aby zadziałał w tej sprawie. Ok do rzeczy chodzi aby zreanimowac. gre Knights and Merchanst.
Była ona zrobiona przez Joymanie a wydana przez TopWare Internactive. Z tego co przeczytałem
na knights.sztab.com/ że topware straciło juz prawa do niej... no i gra w sumie niczyja
sie stała . Ale nie o tym mowa. Działasz w gazecie może mógłbyś pomóc aby jakaś firma
zdecydowała sie zrobić reamake bądz kolejną część tej gry. Pomimo lat nadal jest dużo
ludzi którzy grają w ten tytuł...
Myśle ze zrobienie kontynuacji było by bardzo opłacalne.

Już widzę, jak jakieś studio robi kontynuacją starej gry, tylko dlatego że zadzwonił do nich pewien redaktor, z pewnego czasopisma o grach...
Smugg to by mógł co najwyżej zdobyć informację na temat nowej gry, a nie zmusić kogoś do stworzenia nowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówie zeby zadzwonił i już lecz. im nasz wiecej tym lepiej...
Planuje jeszcze napisac maila do Joymani ewentualnie jak oni juz nie bedą zainteresowani napisac maila do wiekszych form z prośbą o zrobienie kontynuacjii lub reamaka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e zadzwonił

Dnia 16.07.2008 o 09:05, Darkstar181 napisał:

do nich pewien redaktor, z pewnego czasopisma o grach...
Smugg to by mógł co najwyżej zdobyć informację na temat nowej gry, a nie zmusić kogoś
do stworzenia nowej :)


Exactly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 09:10, Chester001 napisał:

Planuje jeszcze napisac maila do Joymani ewentualnie jak oni juz nie bedą zainteresowani
napisac maila do wiekszych form z prośbą o zrobienie kontynuacjii lub reamaka :))


Ja tam myślę, że mail nic nie da. Jeżeli już to cokolwiek mogłaby tu zrobić tylko petycja podpisana przez wielu (naprawdę wielu) internautów. Chociaż i po takim czymś wszczęcie jakiś prac przez firmę było by wątpliwe...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 16:44, Doktor14 napisał:

> Planuje jeszcze napisac maila do Joymani ewentualnie jak oni juz nie bedą zainteresowani

> napisac maila do wiekszych form z prośbą o zrobienie kontynuacjii lub reamaka :))


Ja tam myślę, że mail nic nie da. Jeżeli już to cokolwiek mogłaby tu zrobić tylko petycja
podpisana przez wielu (naprawdę wielu) internautów. Chociaż i po takim czymś wszczęcie
jakiś prac przez firmę było by wątpliwe...

Pozdrawiam...


Pomysł z petycją dobry, ale musiało by się pod nią podpisać kilka set tysięcy osób, w tym ludzie ważni czyt. redaktorzy magazynów, serwisów o grach i inne szychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się