kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2008 o 16:05, Damianuss1 napisał:

>
> > LEGO Star Wars: The Complete Saga
>
> The Complete Saga? A co to? Połączenie dwóch pierwszych gier?
Nie jestem pewien, ale Complete Saga to wszystkie części Lego: SW (I,II,III,IV,V,VI).
Complete Saga ukazała się tylko na konsole - Nintendo DS, PlayStation 3, Wii, Xbox 360.


Aha, to przez to o niej nie słyszałem. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 15:19, peryfraz napisał:

Czy CDA kiedys stanieje ^^????

Nie sądzę, a na pewno nie w ciągu najbliższych kilku lat.

Dnia 09.11.2008 o 15:19, peryfraz napisał:

15zeta... myśle ze 10 by wystarczyło :}.

Kiedyś kosztowało 20 zł i było OK. Poza tym im więcej płacimy tym więcej dostajemy - nic nie ma za darmo a i tak moim zdaniem CDA ma najlepszy stosunek ceny do zawartości na polskim rynku growym.
>nie to że jakość gazety, no ale bez przesady

Dnia 09.11.2008 o 15:19, peryfraz napisał:

^^

Jak już to pisma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ^^...
Widze że jakoś tak...

No dobra ksoztowało 20zł... i było coś więcej niż teraz?
Moim zdaniem w innych gaze... pismach :) o grach to wszystko jest napisane tak na sucho, ot tak... a w CDA to jakies takie mokre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 15:19, peryfraz napisał:

Czy CDA kiedys stanieje ^^????
15zeta... myśle ze 10 by wystarczyło :}. nie to że jakość gazety, no ale bez przesady
^^


10 zeta to by mogło kosztować gdyby było bez płyty. A że jest płyta (nieźle wypchana różnymi rzeczami) to kosztuje tylko co kosztuje. Pomyśl sobie, że kiedyś CDA kosztowało prawie 19 zeta i było cieńsze niż obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 15:29, Sarturias napisał:

> Czy CDA kiedys stanieje ^^????
> 15zeta... myśle ze 10 by wystarczyło :}. nie to że jakość gazety, no ale bez przesady

> ^^

10 zeta to by mogło kosztować gdyby było bez płyty. A że jest płyta (nieźle wypchana
różnymi rzeczami) to kosztuje tylko co kosztuje. Pomyśl sobie, że kiedyś CDA kosztowało
prawie 19 zeta i było cieńsze niż obecnie.

Aha... o... no to zmienia postac rzeczy :D...

Ja "fanem" jestem od stycznia 2007 roku... coś takiego chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer zdołałem zgłębić już w dużej części - teksty jak zwykle godne uwagi dla samej ich konstrukcji i poziomu (no i treści, a jakże:P). Moją uwagę przykuł artykuł o prockach do gier - może coś jeszcze wycisnę z mojego q6600;) Bardzo mnie zastanowiła też refleksja elda nad poziomem dzisiejszych studiów w Polsce... Smutne, ale prawdziwe, sam jestem studentem i podobne tendencje mogę zaobserwować w swoim środowisku... Chcę widzieć miny tych gości rozbrojonych wiedzą dzieciaków;) Generalnie, świetny numer, tak trzymać!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pomyśl sobie, że kiedyś CDA kosztowało prawie 19 zeta i było cieńsze niż obecnie.

Owszem, kiedyś tyle kosztowało, ale w czasach gdy praktycznie w każdym domu jest internet - a tam wiadomo recenzje zwykle przeczyta sie szybciej niż w jakimś miesięczniku - taka cena by raczej nie miała racji bytu. No chyba że redakcja zadowoliłaby sie połową nakładu z tego co ma teraz. Pewnie że lepiej sie czyta coś co sie ma wydrukowane na papierze niż to co wyświetlone jest na monitorze tyle tylko, że w tym drugim przypadku jest to praktycznie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 15:27, peryfraz napisał:

Dobra ^^...
Widze że jakoś tak...

No dobra ksoztowało 20zł... i było coś więcej niż teraz?
Moim zdaniem w innych gaze... pismach :) o grach to wszystko jest napisane tak na sucho,
ot tak... a w CDA to jakies takie mokre :D

Na sucho to jest w KSgry, trochę byle jak w Clicku a w CDA jest tak wielki luz że aż mnie to denerwuje bo mało pisze o grze. Z jednej recenzji byłem tylko zadowolony. Innych posm nie czytam. Aaa, w cyber mysze nie ma recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2008 o 22:29, xD ominik napisał:

Na sucho to jest w KSgry, trochę byle jak w Clicku a w CDA jest tak wielki luz że aż
mnie to denerwuje bo mało pisze o grze. Z jednej recenzji byłem tylko zadowolony. Innych
posm nie czytam. Aaa, w cyber mysze nie ma recenzji.


Ja miałem okazje czytas akurat Clicka i Cyber myche... Jednak CDA ma jakis ten smaczek. Ci redaktorzy i testerzy piszą to w fajny sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 22:32, peryfraz napisał:


> Na sucho to jest w KSgry, trochę byle jak w Clicku a w CDA jest tak wielki luz że

> mnie to denerwuje bo mało pisze o grze. Z jednej recenzji byłem tylko zadowolony.
Innych
> posm nie czytam. Aaa, w cyber mysze nie ma recenzji.

Ja miałem okazje czytas akurat Clicka i Cyber myche... Jednak CDA ma jakis ten smaczek.
Ci redaktorzy i testerzy piszą to w fajny sposob...

W KSgry piszą cały czas o grze. W CDA czasem zbaczają na luźne zdania. Ale w DCA jest mało konkretów. Jak sobie przypomnę jakąś reckę to podam konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 23:06, xD ominik napisał:

>
> > Na sucho to jest w KSgry, trochę byle jak w Clicku a w CDA jest tak wielki
luz że
> aż
> > mnie to denerwuje bo mało pisze o grze. Z jednej recenzji byłem tylko zadowolony.

> Innych
> > posm nie czytam. Aaa, w cyber mysze nie ma recenzji.
>
> Ja miałem okazje czytas akurat Clicka i Cyber myche... Jednak CDA ma jakis ten smaczek.

> Ci redaktorzy i testerzy piszą to w fajny sposob...
W KSgry piszą cały czas o grze. W CDA czasem zbaczają na luźne zdania

Dosłownie, przestałem czytać również dlatego że roi się tam od chybionych metafor, typu "gra reprezentuje równie wysoki poziom jak nasz prezydent"(napisałem TYPU, a nie że taka była), okej jedna fajna , ale nie non stop, ja też chcę odpocząć od polityki , a nie mieć wrażenie że pisał go "zielony" gimnazjalista który jest zafascynowany polityką.
Inna sprawa to minifelietony przy GW, w sumie nic do nich nie mam bo tak jak smg napisał nie trzeba tam zaglądać, ale jak się zajrzy, to niee... mam złe wspomnienia, szczególnie z tego praktykanta, non stop tam jest jakieś biadolenie na pis i środowiska skupione wokół niego. Co za dużo to niezdrowo, ktoś kiedyś dobrze napisał że są Polacy i POlacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 04:55, Dark Energy napisał:

Inna sprawa to minifelietony przy GW, w sumie nic do nich nie mam bo tak jak smg napisał
nie trzeba tam zaglądać, ale jak się zajrzy, to niee... mam złe wspomnienia, szczególnie
z tego praktykanta, non stop tam jest jakieś biadolenie na pis i środowiska skupione
wokół niego. Co za dużo to niezdrowo, ktoś kiedyś dobrze napisał że są Polacy i POlacy.

Te felietony jakoś mi się nie podobają. To znaczy poruszają oczywiste tematy. Piszą jak zrobić jakąś potrawę, coś o naszej-klasie.pl i o programach w telewizji. A tekst smugllera o tabletkach w ogóle nic nie wnosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 04:55, Dark Energy napisał:

Inna sprawa to minifelietony przy GW, w sumie nic do nich nie mam bo tak jak smg napisał
nie trzeba tam zaglądać, ale jak się zajrzy, to niee... mam złe wspomnienia, szczególnie
z tego praktykanta, non stop tam jest jakieś biadolenie na pis i środowiska skupione
wokół niego. Co za dużo to niezdrowo, ktoś kiedyś dobrze napisał że są Polacy i POlacy.


No, na koniec postu to sie uwolniłeś od polityki... ;/ A to, ze redaktorzy cda we wlasnym Hyde-parku prezentują swoje poglady polityczne, i nie tylko, nie powinno cie dziwic. Nie po to Polacy walczyli o wolonosc slowa, zebys ty ja teraz ograniczal. Nie chcesz - nie czytaj...

btw. Polacy to 1(słownie;JEDEN) naród, i naprawdę nie potrzebuje ludzi którzy go chca dzielic na ZOMO i PiS albo Polaków i POlaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 15:19, peryfraz napisał:

Czy CDA kiedys stanieje ^^????
15zeta... myśle ze 10 by wystarczyło :}. nie to że jakość gazety, no ale bez przesady
^^


No pewnie. I mercedesy SL po 2000 zl/sztuka - ja rozumiem jakosc mo ale bez przesady, a producentowm 2000 zl tez by wystarczylo.

... CO?! jakim prawem obnizyliscie mi pensje do 5 zl miesiecznie?! Nie zgadzam sie, nic mnie nie obchodzi, ze nasz produkt ma staniec bo konsument mowi, ze za duzo chcemy?

Prawda? Nie ma takiej obnizki cudzej pensji, ktorej bysmy nie wytrzymali. Ale od NASZEJ pensji to wara! Nie damy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 04:55, Dark Energy napisał:

Inna sprawa to minifelietony przy GW, w sumie nic do nich nie mam bo tak jak smg napisał
nie trzeba tam zaglądać, ale jak się zajrzy, to niee... mam złe wspomnienia, szczególnie
z tego praktykanta, non stop tam jest jakieś biadolenie na pis i środowiska skupione
wokół niego. Co za dużo to niezdrowo, ktoś kiedyś dobrze napisał że są Polacy i POlacy.


>>A tu sie odzewal Polak, ktory dzieli nasz na tych lepszych i zapewne zdrajcow, bo POlakow. I to mowi ktos, kto biada, ze za duzo polityki itd. Pogratulowac, kurde, pogratulowac. Polityki w CDA jak na lekarstwo, czasem jakas metafora w recenzji, czasem cos w GW (w koncu kazdy sobie cos tam o niej czasem powie). Bylo duzo, gdy polityka pchala sie nam z butami w gry (pomysly koalicjanta Pewnej Partii... w stylu "zakaz dystrybucj igier zawierajacych przemoc" czy "my lepiej od PEGI wiemy jakie gry sa brutalne i tych zakazemy" etc). Ale gdy ona sobie poszla, to i u nas jej niewiele.

Ale coz, jak rozumiem nie o to chodzi, ze o polityce jest, tylko ze nie podzielamy pogladow szanownego pana w tej sprawie, wiec obraza.

Ale nie ma sprawy, kazdy czyta co chce. Chocby Nasz Dziennik, gdzie szczegolowo oddzielaja Patriotow od Zaprzancow i Zydow oraz Masonow. Polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 09:17, xD ominik napisał:


Te felietony jakoś mi się nie podobają. To znaczy poruszają oczywiste tematy.


>>>>Podaj zatem nieoczywiste tematy, o ktorych nalezy pisac felietony.

Piszą jak

Dnia 10.11.2008 o 09:17, xD ominik napisał:

zrobić jakąś potrawę, coś o naszej-klasie.pl i o programach w telewizji.


>>>A powinno byc o antypolsich spiskach, planach Zydow przejecia wladzy nad swiatem, masonskich orgiach oraz o tym jak Michnik pije ludzka krew na sabacie czarownic?

A tekst smugllera

Dnia 10.11.2008 o 09:17, xD ominik napisał:

o tabletkach w ogóle nic nie wnosił.


>>>A mial? Smialem sie z glupawej tendencji nazywania wszystkiego doslownie, bo inaczej widac "ciemna masa" nie pojmie, ze tableta "glowobolowi stanowcze nie" nie jest na zoladek (do tego sluzy "pierdzistop"). Ale tak miedzy nami sam fakt ,ze TY nie pojales o czym jest felieton nie musi znaczyc, ze on jest zly. Tak jak ja nie twierdze, ze strunowa teoria wszechswiata jest do bani, bo JA jej nie rozumiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się