kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2009 o 19:56, rafekx 12 napisał:

To w koncu jak jest?:) Dostaje sms''a czy ktoś dzwoni??CZy jak??

Ja wygrałem Lost z numeru kwietniowego, może teraz coś w tej materii się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 19:51, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie odnośnie konkursów w CDA jak są informowani zwycięzcy?


Do mnie dzwonili z wydawnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 19:58, AdamJam napisał:

> To w koncu jak jest?:) Dostaje sms''a czy ktoś dzwoni??CZy jak??
Ja wygrałem Lost z numeru kwietniowego, może teraz coś w tej materii się zmieniło.


Aha to dobra,musze jeszcze z 10 sms''ów wysłać,bo F.e.a.r 2 wygrać muszę!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:00, rafekx 12 napisał:

> > To w koncu jak jest?:) Dostaje sms''a czy ktoś dzwoni??CZy jak??
> Ja wygrałem Lost z numeru kwietniowego, może teraz coś w tej materii się zmieniło.


Aha to dobra,musze jeszcze z 10 sms''ów wysłać,bo F.e.a.r 2 wygrać muszę!:D


to jakby tak pogłówkować to już o te 30zł miałbyś tańszego tego feara no i byłby pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:00, rafekx 12 napisał:

> > To w koncu jak jest?:) Dostaje sms''a czy ktoś dzwoni??CZy jak??
> Ja wygrałem Lost z numeru kwietniowego, może teraz coś w tej materii się zmieniło.


Aha to dobra,musze jeszcze z 10 sms''ów wysłać,bo F.e.a.r 2 wygrać muszę!:D

W zeszłym numerze, grudniowym, wysłałem 5 SMS na GeForce''a 9800GT, bo upgrade wydaje się konieczny. CoD5 tnie się niesamowicie. Mam nadzieję, że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:03, Aila napisał:

> > > To w koncu jak jest?:) Dostaje sms''a czy ktoś dzwoni??CZy jak??
> > Ja wygrałem Lost z numeru kwietniowego, może teraz coś w tej materii się zmieniło.

>
>
> Aha to dobra,musze jeszcze z 10 sms''ów wysłać,bo F.e.a.r 2 wygrać muszę!:D

to jakby tak pogłówkować to już o te 30zł miałbyś tańszego tego feara no i byłby pewny


Hmm....Zniżek na smsy ma teraz wiec wysyłam-normalnie sms''s kosztuje 2.44 a ja dostaje rachunek 70 gr :) Więc staram sie zwiększyć swoje szanse i chociaż raz cos wygrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:04, AdamJam napisał:

> > > To w koncu jak jest?:) Dostaje sms''a czy ktoś dzwoni??CZy jak??
> > Ja wygrałem Lost z numeru kwietniowego, może teraz coś w tej materii się zmieniło.

>
>
> Aha to dobra,musze jeszcze z 10 sms''ów wysłać,bo F.e.a.r 2 wygrać muszę!:D
W zeszłym numerze, grudniowym, wysłałem 5 SMS na GeForce''a 9800GT, bo upgrade wydaje
się konieczny. CoD5 tnie się niesamowicie. Mam nadzieję, że się uda:)


Życzę ci zwycięstwa:) Jeśli wygram tego F.e.a.r''a to nie będe brał już więcej udziału w konkursach sms i dam innym wygrać:D A tak na marginesie zawsze zastanawiały mnie konkursy np. na gram.tv tam pisze że pierwszych 10 osób wygrywa,ja wysyłałem sms''a jeszcze zanim on pytanie zdąrzył przeczytać i nic,ale może mnie wylosują w tym konkursie CDA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:07, rafekx 12 napisał:


Życzę ci zwycięstwa:) Jeśli wygram tego F.e.a.r''a to nie będe brał już więcej udziału
w konkursach sms i dam innym wygrać:D A tak na marginesie zawsze zastanawiały mnie konkursy
np. na gram.tv tam pisze że pierwszych 10 osób wygrywa,ja wysyłałem sms''a jeszcze zanim
on pytanie zdąrzył przeczytać i nic,ale może mnie wylosują w tym konkursie CDA:D


ja raz wysłałem w gram.tv i musiałem odpowiadać na drugie pytanie które mi przysłali...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:36, kolegas15 napisał:

co do tego nowego CD-Action. Moim zdaniem nie było żadnych ciekawych gier w tym temacie
;/


W jakim temacie? W CDA, w recenzjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:36, kolegas15 napisał:

co do tego nowego CD-Action. Moim zdaniem nie było żadnych ciekawych gier w tym temacie
;/

Pełno ciekawych gier jest w recenzjach. Na przykład Prince of Persia, GTA IV i na przykład Left 4 Dead i Mirrors Edge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 22:13, xczar0 napisał:

> co do tego nowego CD-Action. Moim zdaniem nie było żadnych ciekawych gier w tym
temacie
> ;/
Pełno ciekawych gier jest w recenzjach. Na przykład Prince of Persia, GTA IV i na przykład
Left 4 Dead i Mirrors Edge

miałem na myśli gry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 22:13, xczar0 napisał:

> co do tego nowego CD-Action. Moim zdaniem nie było żadnych ciekawych gier w tym
temacie
> ;/
Pełno ciekawych gier jest w recenzjach. Na przykład Prince of Persia, GTA IV i na przykład
Left 4 Dead i Mirrors Edge


Z naciskiem na Prince of Persia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 10:22, kolegas15 napisał:

> > co do tego nowego CD-Action. Moim zdaniem nie było żadnych ciekawych gier w
tym
> temacie
> > ;/
> Pełno ciekawych gier jest w recenzjach. Na przykład Prince of Persia, GTA IV i na
przykład
> Left 4 Dead i Mirrors Edge
miałem na myśli gry :]


To jest Psychonauts ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem recenzję NFS undercover i uważam że z oceną przesadzili 6+ i4 w mniejszej recenzji to dla mnie przesada. Gra jest fajna ale nie zachwyca. Cośtam pisali że ludzie nie chodzą po ulicach i jest pusto w mieście. W każdym NFS nie ma lidzi więc dlaczego wcześniej na to nie nażekali? Ja bym dał 8-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, gdy gra dostaje 8, to już powinna zachwicac, a jak sam napisałeś (ludzie, ile ty błędów robisz) nowy NfS nie zachwyca. 6+ to przecież nie crap, a taki dobry średniak, czyli wg mnie dobrze oceniony Undercover. Ja jedynie mam żal do CDA, że rok temu Pro shitowi dali tak wysoką ocenę (9 bodaj). Wg mnie to najgorszy NfS, gorszy nawet od średniego Undercovera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 12:01, Mac Cry napisał:

Wiesz, gdy gra dostaje 8, to już powinna zachwicac, a jak sam napisałeś (ludzie, ile
ty błędów robisz) nowy NfS nie zachwyca. 6+ to przecież nie crap, a taki dobry średniak,
czyli wg mnie dobrze oceniony Undercover. Ja jedynie mam żal do CDA, że rok temu Pro
shitowi dali tak wysoką ocenę (9 bodaj). Wg mnie to najgorszy NfS, gorszy nawet od średniego
Undercovera.

Ja też jestem zawiedziony. Ani z tego zręcznościówka ani symulator. I do tego brak swobody do którego przyzwyczajono nas od 3 lat. I w ogóle to nie ma nic wspulnego z stylem NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka drobnych pytań co do prenumeraty a dokładnie prezentów:
Zna ktoś może dokładnie jakie to modele "kamera usb audio mega" i "słuchawki do urządzeń przenośnych"?
i drugie pytanie: gry z serwisu EA store to tylko te tytuły które zostały wypisany(NHL, FIFA, NAB i NFS), czy dowolne?
Pytanie to głównie raczej do Smugga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 11:56, xD ominik napisał:

Przeczytałem recenzję NFS undercover i uważam że z oceną przesadzili 6+ i4 w mniejszej
recenzji to dla mnie przesada. Gra jest fajna ale nie zachwyca. Cośtam pisali
że ludzie nie chodzą po ulicach i jest pusto w mieście. W każdym NFS nie ma lidzi
więc dlaczego wcześniej na to nie nażekali?
Ja bym dał 8-.

Nie tylko CDA uznało że NFS undercover to słaba gra z tego co wiem. Click! dał średnią 5,55...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się