kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2009 o 16:06, Chester001 napisał:

A te 2x DVD to znaczy 1 płyta dvd o pojemności 8,4 GB ? czy faktycznie 2 DVD fizycznie
?


Jest jedna płyta DVD, ale o pojemności 8,4GB. Napisane jest to chociażby w zapowiedzi numeru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, byłem dzisiaj w sklepie i nie było najnowszego CD-Action, szkoda. :/
A mógłby mi ktoś opisać questy w Two Worlds? Czytałem sporo o tej grze, ale ponoć jest to nudna, niezoptymalizowana siekanina... :/

EDIT:
Lol, nie patrzyłem, kiedy nowy numer wyjdzie... okazało się, że nie było w sklepie, bo nowy numer wyjdzie dopiero jutro. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 16:11, Kalejdoskop86 napisał:

Cholera, byłem dzisiaj w sklepie i nie było najnowszego CD-Action, szkoda. :/
A mógłby mi ktoś opisać questy w Two Worlds? Czytałem sporo o tej grze, ale ponoć jest
to nudna, niezoptymalizowana siekanina... :/


Jak chciałeś kupić dzisiaj CDA skoro premiera jest jutro? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, z nieznanych mi przyczyn tej nocy śniło mi się, że do nowego CD-A będzie dodana gra... Space Siege II. xD Aż dzisiaj musiałem wejść na stronę i sprawdzić, czy pierwszej (jedynej) części nie dają.
(Ani nie myślałem o CD-A od kilkunastu dni, ani w SS nie grałem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry. Mam pytanie do wszystkich, kupujących prenumeratę CDA. Czy jeśli CD - Action pojawia się w kioskach 23 np. lutego...Czy owa gazeta przyjdzie do mnie tego samego dnia, czy z jakimś opóźnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 13:41, Izrafel92 napisał:

trutututu, moim zdaniem seria Gothic jest jednak duzo lepsza od The Elder Scrolls, a
tym bardziej od Dwoch Swiatow. Klimat 1, czesciowo te 2, rozlegly swiat 3. Po prostu
legenda gatunku ;)


Ty masz swoje zdanie ja mam swoje, każdy ma prawdo do swojego zdania. But Ekhm ekhm, legenda? Mówimy tutaj o Action RPG? nie o RPG... Bo jeśli mówisz, ze Gothic to legenda gatunku RPG to przepraszam - hahahaha - (spadłem z krzesełka). Gothic to przecież gra akcji z elementami RPG, a i żeby nie było, że ja Obka nazywam rodowitym RPG, dla mnie Oblivion to taki FPSik w realiach TES z zaje***** (sorry za wyrażenie) rozwojem postaci, nawet dobrą fabułą i IMO z bardzo miłym klimatem. A wiesz co jest prawdziwą legendą gatunku RPG? Baldur''s Gate i Neverwinter Nights i P:T.

Metalhead86
- Przeczytaj sobie to co wyżej napisałem o Obku.

Next:
fearlord - Tak Morek już bardziej przypomina RPG, chodź i tak prawdziwym RPG nie jest

A no i rozwinięcie do posta Davw''a:
Gothic jest dla graczy, którzy lubią dużo czytać w grach, nie lubią sie wgłębiać w fabułę, lubią kiedy jest dużo potworów do zabijania... O, chwila, dostałem olśnienia: Gothic nie jest Action RPG, to jest H ''n'' S. Bo wszystko sie zgadza, w HnS chodzi głównie o mordowanie stworzeń, o rozwój postaci ograniczający sie do siły, i magii.

Baluk - wiesz, mnie to przychodziło z opóźnieniem dwa, góra 3 dni, ale to zależy (nie wiem od czego). Ale moi koledzy też dostają kilka dni po pojawieniu sie w kioskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 16:22, Baluk25 napisał:

Bry. Mam pytanie do wszystkich, kupujących prenumeratę CDA. Czy jeśli CD - Action pojawia
się w kioskach 23 np. lutego...Czy owa gazeta przyjdzie do mnie tego samego dnia, czy
z jakimś opóźnieniem?


Prenumeraty mają to do siebie, że przychodzą później niż pismo jest w kioskach. Ale przynajmniej jest taniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 16:22, Baluk25 napisał:

Bry. Mam pytanie do wszystkich, kupujących prenumeratę CDA. Czy jeśli CD - Action pojawia
się w kioskach 23 np. lutego...Czy owa gazeta przyjdzie do mnie tego samego dnia, czy
z jakimś opóźnieniem?


spokojnie 2-3 dni musisz poczekać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 13:04, Gumiś2 napisał:

> Czym Cię zniechęcił?

Wydaje mi się, że napisane jest "zachęcił".


Witaj!
Fakt, źle napisałem. Ale sens kolejnego zdania pozostaje ten sam. Two Wolrds nie uważam za dobrą grę, podobnie jak TES4. A tym bardziej za RPG z którym te gry nie mają prawie nic wspólnego. Obliviona (GOTY) kupiłem i żałuję. A "2 światy" widziałem u kumpla i może być co najwyżej średnią grą akcji. No chyba, że jest to wersja poprawiona. Bo edycja premierowa, jak widziałem jest prawie niegrywalna.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2009 o 16:12, Davw napisał:

Jak chciałeś kupić dzisiaj CDA skoro premiera jest jutro? :P


Miał tak samo jak ja... ;D już od dłuższego czasu nie kupowałem CDA, ale dzisiaj czytam, o Two Worlds, można by kupić, w końcu 15 zł to niewiele, skoro kiedyś ta gra kosztowała about 100 PLN :) , no to wpisuję w google: cda two worlds, klikam w pierwszy lepszy wynik, o widzę jakąś datę 21 stycznia 2009, no to nawet nie sprawdzam co tam piszę i lece do kiosku... a tam nima :( hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 16:23, trutututu napisał:

Ty masz swoje zdanie ja mam swoje, każdy ma prawdo do swojego zdania. But Ekhm ekhm,
legenda? Mówimy tutaj o Action RPG? nie o RPG...

Jeśli już tak bardzo chcesz zaistnieć na forum pisz z głową - nie RPG, a action cRPG/cRPG.

Dnia 22.01.2009 o 16:23, trutututu napisał:

Bo jeśli mówisz, ze Gothic to legenda
gatunku RPG to przepraszam - hahahaha - (spadłem z krzesełka).

Ja natomiast nie widzę w tym nic śmiesznego. Jeśli już ta dyskusja sięgnęła poziomem dna, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że "Oblivion to kupa".

Dnia 22.01.2009 o 16:23, trutututu napisał:

Gothic to przecież gra
akcji z elementami RPG, a i żeby nie było, że ja Obka nazywam rodowitym RPG, dla mnie
Oblivion to taki FPSik w realiach TES z zaje***** (sorry za wyrażenie) rozwojem postaci,
nawet dobrą fabułą i IMO z bardzo miłym klimatem. A wiesz co jest prawdziwą legendą gatunku
RPG? Baldur''s Gate i Neverwinter Nights i P:T.

I znowuż ten sam błąd - nie RPG, a cRPG. Pierwszy Neverwinter Nights nie jest legendą gatunku - radzę pograć w część drugą. Nawet jeśli Tobie Gothic do gustu nie przypadł, to jednak JEST klasykiem cRPG. Chyba nie podejmujesz się wyzwania zdefiniowania tego gatunku?

Dnia 22.01.2009 o 16:23, trutututu napisał:

A no i rozwinięcie do posta Davw''a:
Gothic jest dla graczy, którzy lubią dużo czytać w grach, nie lubią sie wgłębiać w fabułę,
lubią kiedy jest dużo potworów do zabijania... O, chwila, dostałem olśnienia: Gothic
nie jest Action RPG, to jest H ''n'' S. Bo wszystko sie zgadza, w HnS chodzi głównie
o mordowanie stworzeń, o rozwój postaci ograniczający sie do siły, i magii.

Right... Twoje odczucia mogę podsumować jednym zdaniem - g*wno wiesz zarówno o RPG, jak i cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:56, Metalhead86 napisał:


> A no i rozwinięcie do posta Davw''a:
> Gothic jest dla graczy, którzy lubią dużo czytać w grach, nie lubią sie wgłębiać
w fabułę,
> lubią kiedy jest dużo potworów do zabijania... O, chwila, dostałem olśnienia: Gothic

> nie jest Action RPG, to jest H ''n'' S. Bo wszystko sie zgadza, w HnS chodzi głównie

> o mordowanie stworzeń, o rozwój postaci ograniczający sie do siły, i magii.
Right... Twoje odczucia mogę podsumować jednym zdaniem - g*wno wiesz zarówno o RPG, jak
i cRPG.



Trzymajcie mnie, bo się przewrócę, ja pier****. Człowieku to nie jest mój post!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 18:30, Davw napisał:

A no i rozwinięcie do posta Davw''a:
Gothic jest dla graczy, którzy lubią dużo czytać w grach, nie lubią sie wgłębiać w fabułę,
lubią kiedy jest dużo potworów do zabijania... O, chwila, dostałem olśnienia: Gothic
nie jest Action RPG, to jest H ''n'' S. Bo wszystko sie zgadza, w HnS chodzi głównie
o mordowanie stworzeń, o rozwój postaci ograniczający sie do siły, i magii.

A od kiedy w Gothicu rozwój postaci ogranicza się do siły i magii? W ogóle grałeś w tą grę, bo czytając to co napisałeś wydaje mi się że nie masz o niej zielonego pojęcia. Moim zdaniem w Oblivionie jest dość marna fabuła a za to dużo nawalania w potwory. Zagłębianie się w fabułę w Tesie ? A co tam jest do zagłębiania ? Odwiedzić kilka gildii powykonywać zadania i świat taki jaki był taki jest. Może Oblivion ma więcej rzeczy RPG, ale prawie zero akcji w nim, nie wspominając już o Morrowindzie w którym prawie nic się nie zmienia bo w Oblivionie chociaż końcówka gry była ciekawa.
A co do nowego CDA to Two Worlds również godna polecenia gra, niestety mam ją już z KŚG. Jak dla mnie równa się z Oblivionem, no może Obek trochę lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 18:30, Davw napisał:

Trzymajcie mnie, bo się przewrócę, ja pier****. Człowieku to nie jest mój post!!!

Przepraszam, a komu posłałem odpowiedź? Panowi znawcy trutututu czy Tobie? Radzę czytać posty "na trzeźwo", by później uniknąć takich nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:46, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie:Jutro jest już koniec konkursu z F.e.ar 2 prawda,i kiedy zostaną powiadomieni
zwycięzcy?:)


Coś koło tygodnia zapewne :) Ale zależy to dnia losowania zwyciężców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 19:12, sstofik napisał:

> Mam pytanie:Jutro jest już koniec konkursu z F.e.ar 2 prawda,i kiedy zostaną powiadomieni

> zwycięzcy?:)

Coś koło tygodnia zapewne :) Ale zależy to dnia losowania zwyciężców.


No to losowanie jest chyba jutro...Więc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się