kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ja bym tak nie narzeka, bo na konco i tak juz sie to nie zmieny. Moim zdaniem czeba pidz zadwoloni z tego, ze mamy gry w magazynie, na ktore my sie czescimi i w kotrych bedzieme grali. Naturalnie szkoda ze niema jakiegos FPS (Moze tez jakis od City Interactive), ale sobaczie w Czechach,Litwie i czescowo tez w Niemiec. Oni tez majow czsami "HITY", ale ogolnie to my mamy lepiej jezeli chdozi o Litwe i Czechy. W Niemiec gry nie sa zwe, ale jak ja kupuje magazyn tutaj, albo u was to czesto mam tak: "Hey, fajna gierka w CD-Action, nie kupuje PC Action!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukając daleko we wstępniaku poprzedniego numeru było napisane: "Wiadomo że się spinamy[..] by dać więcej niż zwykle.[...] Przy czym postaramy się was zaskoczyć - nie będzie tak jak ostatnimi laty" No więc każdy przypomina sobie ostatnie laty i dodaje coś jeszcze. i każdy sobie myśli "wow" bo to było wyraźnie zasugerowane.
Zaskoczyliście chyba wszystkich, tyle że chyba nie wielu pozytywnie, chociaż to się zdarza akurat wam często.
Tipsomaniak na DVD to przegięcie. Kto będzie slęczał nad monitorem i czytał te teksty w formacie PDA ? Przecież to jest tak niewygodne, że aż męczące.
Kiedyś była podkładka z żelową poduszeczką( a wtedy euro było również bardzo drogie i jakoś nikt na to nie zwracał uwagi - po prostu tak było, tylko raz potaniało i wszystkim się wydaje jakie teraz jest drogie) był mousepad z kalendarzem, plakaty, gadżety, maszynki do golenia itp. A teraz co ? żadnego gadżetu Chyba że jako gadżet uznamy tego mamuta do AoC w którego mało kto gra.

Płyta DVD o którą tak walczysz w kiosku kosztuje 1 zł, na allegro w paczce 10 płytowej 60 gr. a jak wy bierzecie hurtowo milion lub dwa, a może nawet więcej płyt to zapewne cena oscyluje na granicy ceny gumy do żucia zwanej " kulką".

pełne wersje : te 5 x tycon mogliście sobie odpuścić, ostatnio mamy same Tycony i przygodówki i one się już przejadły! Legend i BloodRayan to dobre gry i mogły by być one i nic więcej. Wtedy oszczędzilibyście tą swoją dodatkową płytkę.

"Czyli w skrócie: Kwietniowo-urodzinowy CDA (2xDVD9!) za 15.99 zł (148 stron, mało reklam :P) do kupienia już od 17.03! ‘Tadamm’ po raz drugi! J"


policzę te reklamy i porównam z ostatnim numerem żeby nie było że piszesz mało a wyjdzie że o 2 więcej niż zwykle. Chociaż mi te reklamy nie przeszkadzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 08:39, TojaSmuggler napisał:

I wtedy CDA kosztowalo, jesli pamietacie jeszcze, 18.99...


Może i tak, ale chyba nie chcesz też pamiętać tego, że wtedy CDA miało lepszy papier niż ma teraz, a takie rzeczy mają też swój wpływ na cenę. Dodajmy że wpływ wcale nie taki mały a znaczący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak kupię i tak kupię, tylko zawiodłem się nieco na obecnej od 160 numeru formie covera ;/. Były takie fajne pudełka wcześniej a tu nagle taka zmiana, że tę kolekcję ciężko utrzymać... już nie mówiąc ogólnie o tym, że wcześniej jeszcze były to raz grube opakowania, to raz kartonowe chudziutkie i wysokie, a jeszcze wcześniej zwykłe pudełka 2-3 płytowe. ;d I jak tu trzymać całą kolekcję razem... :]. Oczywiście zmiany są niezbędne, ale według mnie gdyby pozostali przy wersji tych małych opakowań, które były jeszcze do numeru 160''tego, to by było typowo git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja skomentuję ;)

Chętnie poczytam o Street Fighterze IV, z recenzji interesuje mnie głównie Puzzle Quest i Shellshock 2, poza tym oczywiście kaszanka... O grach inaczej zapowiada się bardzo bardzo fajnie. Testy sprzętu też przejrzę.
A co do DVD... Z pełnych wersji zagram pewnie w L:HoG, inne gry też mogą się podobać, a dla fana wszstkich tycoonów to już w ogóle niebo :D
Z demek (no w końcu!) zagram w NecroVision z ciekawości, tak samow Puzzle Quest.
Tipspomaniaka wolałbym w wersji książeczkowej.
Gameplaye uwielbiam oglądać, im więcej tym lepiej :)

Ja jeszcze nie kupiłem marcowego numeru, muszę się wybrać do kiosku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://kursy-walut-wykresy.mybank.pl/ <-polecam przejrzeć wykres od stycznia 2003 do dziś. Wartość najwyższa to 4,9149 zł (2004-03-01). A więc jednak Euro było droższe niż teraz, powinieneś spróbować się wyrwać jakoś z tej wirtualnej rzeczywistości, dłuższe przebywanie w niej może mieć nieprzyjemne konsekwencje. :P Zresztą teraz złoty wzmacnia się, już Euro kosztuje poniżej 3,5 zł, wyższy kurs utrzymywało przez lekko ponad miesiąc, wtedy kurs powyżej 3,5 zł utrzymywał się przez blisko rok.

A tak BTW: Czemu korzystasz z dwóch nicków na forum? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAAAAAAAAAAAAAK!! Blood Rayne 2, gra która z tego co pamiętam nigdy nie ukazała się w Polsce. :D Piękny urodzinowy prezent. Szkoda trochę Tipsomaniaka, ale mowi sie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 08:53, sevrond napisał:

Tipsomaniak na DVD to przegięcie. Kto będzie slęczał nad monitorem i czytał te teksty
w formacie PDA ?


Zawsze mozesz sobie te teksty wydrukowac. Po za tym od dawna bylo marudzenie, zeby do CDA dac archiwalne CDA w formacie PDF. A jak je czytalnicy dostaja to sa narzekania "ale nikt nie bedzie tego czytac na kompie". Ja sobie chetnie AR poczytam szczegolnie z lat 1996 - 1998, bo CDA czytam od 1999. :)

Dnia 14.03.2009 o 08:53, sevrond napisał:

pełne wersje : te 5 x tycon mogliście sobie odpuścić, ostatnio mamy same Tycony i przygodówki
i one się już przejadły!


Ze ty nie lubisz tycconow czy przygodowek nie oznacza wcale, ze sa to zle gry. Byl okres, ze w CDA w pelnej wersji byly same FPSy, ale o tym jakos sie nie pamieta. Po za tym smuugler gdzies wspominal, ze te gry otrzymali w pakiecie z innymi lepszymi pelnymi wersjami.

Dnia 14.03.2009 o 08:53, sevrond napisał:

Legend i BloodRayan to dobre gry i mogły by być one i nic więcej.
Wtedy oszczędzilibyście tą swoją dodatkową płytkę.


Powiedz mi jak upchac gry, ktore w sumie zajmuja ponad 10 GB na plytce, ktora ma pojemnosc 8,5 GB a do tego dorzucic dema, bonusy itd.. A tak jest w tym przypadku. Wiec nawet jesli by mialy byc tylko te dwa pelniaki, o ktorych wspominasz to i tak musialy by byc dwie plytki. A tak jeszcze masz przygodowke, 5 tycoonow i duzo innych fajnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, fani Tyconów będą w niebo wzięci, mnie się podoba Blood Rayne 2, bo już dawno zabierałem się z zamiarem jej kupna a jakoś nigdy nie było okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym numerze CDA była recenzja Sega Rally??

Ps. fajna okłada będzie w nowym numerze. Jeśli chodzi zaś o samą treść to znajdzie się dużo interesujących mnie tytułów. Ogółem zapowiada się ciekawy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 12:03, Davw napisał:

W którym numerze CDA była recenzja Sega Rally??


Bodajże w 01/2008, ale głowy nie dam ;]

PS. Świetny numerek pomijając Tipsomaniaka w obecnej formie, ale nic na to nie poradzi się. Trzeba się przemęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po za tym od dawna bylo marudzenie, zeby do

Dnia 14.03.2009 o 11:18, Wojman napisał:

CDA dac archiwalne CDA w formacie PDF. A jak je czytalnicy dostaja to sa narzekania


Tak ale to nie są całe numery CDA, a wybranie artykuły, to duża różnica. Poza tym AR było wałkowane w tipsomaniakach już wiele razy. Ileż razy można czytać to samo? To już dawno przestało być śmieszne.

Dnia 14.03.2009 o 11:18, Wojman napisał:

> Legend i BloodRayan to dobre gry i mogły by być one i nic więcej.
> Wtedy oszczędzilibyście tą swoją dodatkową płytkę.

Powiedz mi jak upchac gry, ktore w sumie zajmuja ponad 10 GB na plytce, ktora ma pojemnosc
8,5 GB a do tego dorzucic dema, bonusy itd.. A tak jest w tym przypadku. Wiec nawet jesli by mialy byc tylko >te dwa pelniaki, o ktorych wspominasz to i tak musialy by byc dwie plytki.


I tu się mylisz. Pierwotnie Bloodrayne 2 wyszło na 4CD co daje max 2,8GB, Legend: Hand of God z tego co wiem na jednowarstwowym DVD, gdzie tu wspomniane przez Ciebie 10GB? Całość by weszła na jedno DVD9 i jeszcze by zostało miejsce na te bonusy. A co do dem to jeszcze niedawno sam pisałeś że je można sobie bez problemu legalnie ściągnąć z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 12:10, Doktor14 napisał:

> W którym numerze CDA była recenzja Sega Rally??

Bodajże w 01/2008, ale głowy nie dam ;]


Dzięki ;)

Dnia 14.03.2009 o 12:10, Doktor14 napisał:

PS. Świetny numerek pomijając Tipsomaniaka w obecnej formie, ale nic na to nie poradzi
się. Trzeba się przemęczyć.


Gdybyś chciał zobaczyć Tipsomaniak w takim wydaniu na papierze to musiał byś zapłacić za CDA 30 zł i dźwigać parę kilko do domu ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 14:36, tomoliop napisał:

Hm, to Tipsomaniaka raczej nie przeczytam, trudno.


Tak samo ja :( Ehh...zastanawiam się czy aby już niedługo CDA w całości nie będzie na cove''rze ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:34, TojaSmuggler napisał:

>>>Nie ma sprawy - dorzuccie jakies 150.000 zl do numeru panowei i bedzie. A
ty wez powiec zeby kurs euro spadl o zlotowke.

Tak patrze, patrze i co widzę? Wielki Smuggler zrobił byka :P Oj nieładnie to tak na łamach pisma mieszać z błotem każdego kto źle coś napisze podczas gdy samemu popełnia się takie gafy jak ta powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się